תפריט סגור

התקנת אזעקות

התקנת אזעקות ותיקון אזעקות במחירים שאסור לפספס
בעבר התקנת אזעקות היה שירות שמיועד כמעט רק לעסקים שונים. היום, אנחנו מקבלים לא מעט פניות של התקנת אזעקות בבתים פרטיים וגם בדירות. זו הסיבה שהחשמלאים שלנו מתמחים בהתקנות מהסוג הזה ויכולים לתכנן לך מערכת אזעקה שתהיה רלוונטית לנכס שלך וכך תגן עליו טוב ויותר וגם תחסוך לך כסף!

התקנת אזעקות 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים להתקנת אזעקות וטיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת התקנת אזעקות מחיר החל מ – 250 ₪
חשמלאי מוסמך להתקנת אזעקות בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

להתקנת אזעקות על ידי חשמלאי מוסמך חייגו: 055-977-9950

התקנת אזעקות

איך מתבצעת התקנת אזעקה?

כדי לענות על השאלה הזו וכדי להעשיר את הידע שלך, קודם כל נספר לך ממה מורכבת מערכת אזעקה. המערכת כוללת חמישה רכיבים שונים:

 1. מוח האזעקה
 2. לוח מקשים
 3. צופר אלקטרוני
 4. גלאים
 5. מצבר גיבוי למקרה בו תהיה הפסקת חשמל
 6. גלאי עשן (אופציונלי)

ארבעה שלבי התקנת אזעקה

רגע לפני שנצלול לתהליך ההתקנה, חשוב להכיר את שני סוגי האזעקות הקיימים בשוק: אזעקה חוטית ואזעקה אלחוטית. לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות, אך ההמלצה שלנו היא להקים אזעקה אלחוטית מכיוון שלא צריך לחצוב בקיר כדי להניח את התשתית שלה וניתן להתחבר אליה מרחוק.

מיקום גלאי האזעקה בבית

לפני התקנת אזעקה, חשמלאי מוסמך יגיע אליך כדי לערוך סיור מקדים בו הוא ינתח את המבנה הספציפי של הדירה שלך. הסיבה לכך היא שפורצים יכולים לנטרל במהירות את הגלאים ולהמשיך בשלהם ולכן החשמלאי יאתר את מקומות המסתור הטובים ביותר ושם יתקין את הגלאים. החלק המאתגר ביותר הוא למצוא מקום מסתור לרכזת אשר קולטת את המידע מהגלאים ומפעילה את האזעקה. לכן כדאי להתקין את הרכזת בנפרד מלוח המקשים ולבטל את אפשרות הצופר הפנימי כדי שהיא תהפוך להיות חרב פיפיות ובעצם תגלה לפורצים היכן היא נמצאת.

התקנת חוטי תקשורת (אזעקה חוטית בלבד)
לאחר מיקום הרכיבים השונים של האזעקה, יתפנה החשמלאי להתקין את החוטים אשר מקשרים בין הגלאים לרכזת. כאן המקום להגיד שהתקנת החוטים או החלפת חוטי החשמל עלולה לגרור חציבה בקירות ולכן זה משהו שיש לקחת בחשבון בבחירת סוג האזעקה.

הפעלת האזעקה

לאחר שהמערכת מותקנת, הגיע הזמן לתכנת אותה כדי שתתאים לצרכים הספציפיים שלך. השלב הראשון הוא לקבוע לאילו מספרי טלפון הרכזת תחייג ותשלח SMS ברגע שהיא תזהה פריצה (ניתן להזין עד ארבעה מספרי טלפון שונים וכדאי שהם יתחלקו בין בני הבית ובין אנשים שלאו דווקא גרים בבית, כדי שיהיו זמינים במידה ובחרת לצאת לחופשה).

לאחר בחירת מספרי הטלפון יש לכוונן את התאריך והשעה כדי שהרכזת תנהל יומן אירועים כרונולוגי שיעזור לך להבין מתי בדיוק האירועים קרו. מעבר לכך, לאחר הזנת הזמנים ניתן יהיה לכוונן את השהיית המערכת כדי שהיא תכנס למצב פעולה כ-X שניות מרגע ההפעלה כך שיהיה לך מספיק זמן לצאת מהבית.

חיבור האזעקה למוקד חירום

כעיקרון זהו שלב אשר נתון אך ורק להחלטתך. אין זו חובה והרכזת יכולה לפעול כראוי גם בלי החיבור הזה, אך חלק מהלקוחות שלנו מבקשים להתחבר למוקד חירום שיגיע לנכס ברגע שהוא מקבל התראה על פריצה. ישנן מספר חברות אבטחה שיכולות לספק לך את השירות הזה, כשאנחנו ממליצים לך לקרוא על החברות האלו וחשוב מכך – לשאול לקוחות של אותן החברות אודות השירות ומהירות התגובה של הסיירים שלהן.

להתקנת אזעקות על ידי חשמלאי מוסמך חייגו: 055-977-9950

מחיר התקנת אזעקות

ישנם שלושה גורמים שמשפיעים באופן ישיר על מחיר ההתקנה והם:

 • מבנה הבית
  בתים מורכבים בעלי מספר קומות או בעלי שטח גדול דורשים הרבה יותר שעות עבודה וחומרי גלם ולכן מייקרים את העבודה.
 • אזעקה חוטית ואזעקה אלחוטית
  האפשרות הזולה יותר היא אזעקה אלחוטית מכיוון שהיא לא דורשת התקנה של כבלים וחציבה בקירות, מה שאומר שהיא מהירה ויעילה יותר ולכן חסכונית יותר.
 • תוספות שונות לאזעקה
  גלאי עשן, מוניטור וחיבור למוקד חירום בעזרת חשמלאי ברישיון בהחלט ייקרו את הצעת המחיר ולכן יש לשקול מהי האעזקה הנכונה ביותר עבורך.

רוצה לשאול אותנו משהו? החשמלאים שלנו ישמחו לענות על כל השאלות שלך במוקד ההזמנות שלנו!

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 200 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת טלפון החל מ 199 ₪
החלפת חוטי חשמל החל מ 250 ₪
בדיקת חשמל החל מ 200 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪

דילוג לתוכן