תפריט סגור

תעלות חשמל

התקנת תעלות חשמל מכל הסוגים במחירים משתלמים במיוחד
הזרמה של חשמל בצורה תקינה ונכונה יכולה לחסוך לך לא מעט כסף והמון כאב ראש. החשמלאים שלנו מתמחים בתכנון מערכות חשמל ובהתקנת תעלות חשמל בצורה מקצועית ונכונה אשר תפורה אישית לצרכים שלך, בין אם מדובר בבית עסק, בניין משרדים או דירה פרטית!

התקנת תעלות חשמל בפריסה ארצית

תעלות חשמל עושים אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – כל סוגי עבודות החשמל במקום אחד!
שירות התקנת תעלות חשמל מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות התקנת תעלות חשמל על ידי מומחים מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי לגבי תעלות חשמל חייגו: 055-977-9950

תעלות חשמל

מה כוללת התקנת תעלות חשמל?

תעלת חשמל היא המקום דרכו עוברים חוטי החשמל מלוח החשמל אל איזורי החשמל השונים שבבית וזו הסיבה שהתקנת תעלות חשמל בצורה נכונה חשובה כל כך. חוטי חשמל עשויים מנחושת והם עטופים בפלסטיק, מה שאומר שאם הם מתחממים יתר על המידה הפלסטיק ימס והחוטים יימסו, מה שעלול לגרום לפגיעה בנפש! תעלת חשמל איכותית תוכל להכיל אירועים כאלה ולדאוג שגם אם החוטים נמסים, התעלה תבודד אותם ולא תאפשר זליגת חשמל. שימוש נוסף של תעלות חשמל יכול להיות בהולכת קווי תקשורת מרכזת התקשורת אל מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה שונים או לצורך התקנת אזעקות.

אנחנו ממליצים לך להזמין התקנת תעלות חשמל בזמן שיפוץ או מעבר דירה / עסק / משרד מכיוון שמדובר בעבודה מורכבת הכוללת תכנון מקיף של מערכת חשמל חדשה, חיווט מחדש של כלל חוטי החשמל הקיימים והזנתם ללוח החשמל וחציבה כדי להתקין את תעלות החשמל בקירות או מתחת לרצפה.

בחירת חומרי גלם להתקנת תעלות חשמל
כיום קיימים כל מיני פתרונות לתעלות חשמל והולכת קווי תקשורת, כשלכל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלו. לכן כשאנחנו מתכננים מערכות חשמל חדשות אנחנו בוחנים את הצרכים הספציפיים שלך ורק אז מחליטים על סוג תעלות החשמל. כדי לעשות לך סדר בבלגן הכנו רשימה מקיפה הכוללת את מרבית פתרונות תעלות החשמל הקיימות בשוק:

צינור כפיף לחשמל
הצינור הנפוץ ביותר בתחום תעלות החשמל. הוא מיוצר מפלסטיק בעל צפיפות נמוכה, מה שמאפשר לו את הגמישות וההולכה החלקה של חוטי החשמל והתקשורת. ניתן להעביר את הצינור הנ"ל בכל סוגי הקירות והתקרות והוא מעוכב בעירה כך שהוא מונע העברת אש מחלל לחלל במקרים של שריפה.

צינורות קשיחים
בניגוד לצינור כפיף, צינורות קשיחים כשמם כן הם, מיוצרים במקשה אחת קשיחה ומיועדים להתקנה חיצונית ישירות על טיח.

צינור ספיראלי לחשמל
זהו צינור גמיש מאוד אשר משמש לתיעול כבלי חשמל ומתאים לחיבור קופסאות הסתעפות וחיבורים ניידים.

צינורות שרשוריים
צינורות אלה דומים מאוד לצינורות הכפיפים ומשמשים לאותה מטרה – תיעול חוטי תקשורת וכבלי חשמל בכל סוגי הקירות והתקרות. גם צינור זה מיוצר מחומר מעכב בעירה גמיש שמבטיח השחלה חלקה של חוטי החשמל והתקשורת.

תעלות אלומיניום לתשתיות חשמל ותקשורת
תעלות אלו נחשבות ליוקרתיות ומעוצבות יותר ולכן ניתן למצוא אותן בבנייני משרדים מפוארים ובמוסדות שונים. ניתן לבצע התקנת תעלות חשמל אלומיניום בקלות על ידי התקנת "קליק" המאפשרת חיבור מהיר בין חלקי התעלה השונים. התעלות האלו מגיעות עם בטיחות הארקה מובנית ונקודות עיגון במרחקים שונים אשר שומרים על רציפות ההארקה.

סוגים שונים של תעלות PVC לחשמל
ישנם שלושה סוגים שונים של תעלות PVC לחשמל אשר מספקות פתרונות הובלת תקשורת וחשמל לצרכים שונים.

  1. תעלות מחולקות
    שתי תעלות בתעלה אחת. התעלות האלו מגיעות עם פס אמצעי אשר מפריד בין שתי התעלות ומאפשר להעביר חוטי תקשורת וחוטי חשמל לצורך התקנת גופי תאורה באותה התעלה. זהו פתרון מצוין למשרדים ועסקים קטנים שלא מחזיקים בכמות גדולה של כבלים שונים.
  2. תעלות עם פס דבק
    תעלות קטנות ופשוטות אשר משמשות להעברת חוטי חשמל או חוטי תקשורת. בדרך כלל התעלות האלו יותקנו בהתקנה עצמית מכיוון שהן קטנות ולרוב ישומשו להארכת תעלות אחרות או להתקנות זריזות ברחבי הבית או העסק.
  3. תעלות מיוחדות
    במילה מיוחדות מתכוונים היצרנים למעוצבות. תעלות אלו מעוגלות ומאפשרות הולכה של חוטי חשמל ותקשורת ומתאימות לצרכים משרדיים בהם התעלות תהיינה חשופות לעיני כל.

לייעוץ חינם עם חשמלאי לגבי תעלות חשמל חייגו: 055-977-9950

כמה עולה התקנת תעלות חשמל?

לאחר שסקרנו את כל סוגי תעלות החשמל והשימוש שלהן, מקווי תקשורת ועד חיבור והתקנת נקודה למזגן, מגיעה התמונה הגדולה אשר כוללת תכנון מערכת חשמל חדשה, בחירת סוג תעלות חשמל והתקנה שלהן. בגלל ההבדלים המהותיים בין התעלות ובין עבודות התכנון וההתקנה השונות, אי אפשרות לקבוע לתעלות חשמל מחיר אחיד וסופי. מה שכן נוכל לעשות זה להזמין אותך להתקשר אלינו בכל שעה מהיום כדי שהמומחים שלנו ישמעו ויבינו את הצרכים שלך, יתכננו לך מערכת חשמל חדשה, יעילה וחסכונית ויתקינו לך תעלות חשמל במחירים אטרקטיביים במיוחד, במהירות, ביעילות!

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר השירות
ביקור חשמלאי מוסמך החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
התקנת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
התקנת גוף תאורה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת גופים פרבולים החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
איזון פאזות בלוח חשמל החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

דילוג לתוכן