תפריט סגור

התקנת זרוע

התקנת זרוע לטלוויזיה על כל סוגי הקירות במהירות ובמחירים משתלמים
רכשת טלוויזיה חדשה? מזל טוב! עכשיו מגיע הרגע שצריך לתלות אותה על הקיר. בניגוד להתקנת טלוויזיה על קיר, התקנת זרוע תאפשר לך גמישות מירבית בזוויות הצפייה בטלוויזיה ולכן אנחנו ממליצים להיעזר בשירותיו של מתקין זרוע לטלוויזיה. המתקינים שלנו מנוסים מאוד בהתקנות זרוע ויכולים להגיע אליך בהתראה קצרה ולבצע את ההתקנה במחירים משתלמים במיוחד!

התקנת זרוע לטלוויזיה בפריסה ארצית

התקנת זרוע לטלוויזיה אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – טיפול בכל סוגי עבודות החשמל במקום אחד!
שירות התקנת זרוע מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך להתקנת זרוע טלוויזיה בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי להתקנת זרוע טלוויזיה חייגו: 055-977-9950

התקנת זרוע

רגע לפני התקנת זרוע – בחירת זרוע מתאים

בבית קיימים חללים אשר שונים זה מזה הן בגודל והן בחוויית הצפייה בהם. למשל, צפייה בחדר השינה שונה מאוד מצפייה בסלון וכך גם צפייה במטבח. לכן הדבר הכי נכון לעשות לפני התקנת טלוויזיה הוא להתייעץ עם מתקין זרוע לטלויזיה אשר מנוסה בתחום וידע איזו זרוע להתקין ואיפה המקום הנכון ביותר להתקין אותה.

סוגי זרועות
תחום הזרועות התפתח משמעותית והיום ניתן למצוא לא פחות משישה סוגים של זרועות – זרוע עם אפשרות להטיית המסך, זרוע לטלוויזיה רגילה, זרוע חשמלית, מעלית מרהיט, מתקן צמוד קיר וזרוע שיורדת מהתקרה.
לכל זרוע יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן כדאי להתאים את הזרוע לשימוש הספציפי בטלוויזיה החדשה.

בחירת הגובה המתאים של הטלוויזיה
כפי שכתבנו בהתחלה, הצפייה בטלוויזיה משתנה מחלל לחלל – צפייה בסלון לא מצריכה הטייה של הצוואר אלא כוללת ישיבה פרונטלית. לעומת זאת, צפייה בחדר השינה לרוב תתבצע בשינה, מה שמחייב התקנת טלוויזיה בגובה מסוים שלא יגרום לעומס על הצוואר בזמן הצפייה. בגדול מומלץ להתקין את הטלוויזיה בגובה של 80-90 ס"מ מהרצפה, אבל כמובן שזה תלוי בלא מעט משתנים. לכן כדאי להתעייץ עם מתקין טלוויזיה שהוא גם מחזיק ברישיון חשמלאי בתוקף שיוכל לעזור לך להבין את הגובה המתאים ביותר עבור הטלוויזיה שלך.

הזמנת מתקין זרוע מקצועי
למרות שזו נראית כמו עבודה פשוטה של מספר קדיחות, דיבלים והברגה, התקנת זרוע דורשת ידע טכני מסוים וציוד שלא בטוח שיש לך. מעבר לכך, הזרועות שונות זו מזו ולכן התקנת זרוע מתכווננת תהיה שונה מהתקנת זרוע ברקן וכן הלאה. הסיבה העיקרית שכדאי להזמין מתקין זרוע לטלוויזיה היא האחריות שהוא מעניק על ההתקנה. אם חלילה הזרוע לא מותקנת כמו שצריך והטלוויזיה נפגעת כתוצאה מרשלנות, יש לך ביטוח להתקנה כך שהטלוויזיה מכוסה.

שאלות ותשובות לגבי התקנת זרוע

עם הזמן גילינו שישנן שאלות שחוזרות על עצמן בהקשר להתקנות ועבודות חשמל ולכן החלטנו לכתוב רשימת שאלות נפוצות שתעזור לך להבין טוב יותר את תהליך התקנת זרוע:

  1. האם ניתן להתקין זרוע לטלוויזיה על גבי קיר גבס?
    מכיוון שגבס הוא חומר רך, יש לבצע חיזוקים באיזור בו תיכננת להתקין את הטלוויזיה, ועליה להיות בגודל של עד 50 אינצ'.
  2. האם אפשר לתלות טלוויזיות בכל גודל על זרוע?
    כעיקרון ניתן לתלות את כל גדלי הטלוויזיה על גבי זרוע, אך כדאי להתייעץ עם מומחה כדי שיעזור לך לבחור את הזרוע המתאימה לגודל הטלוויזיה שלך.
  3. האם כדאי להחליף גם זרוע במקרה של החלפת טלוויזיה?
    כן ולא. כדאי להחליף זרוע רק אם הטלוויזיה החדשה שקנית גדולה יותר מהטלוויזיה הישנה.

לייעוץ חינם עם חשמלאי להתקנת זרוע לטלויזיה חייגו: 055-977-9950

מחיר התקנת זרוע לטלוויזיה

המחיר הממוצע להתקנת זרוע לטלוויזיה עומד על כ-220 ₪ שהגורמים המשפיעים על המחיר הם גודל הטלוויזיה, סוג הזרוע והחלל בה תותקן הזרוע. ככל שההתקנה תהיה מורכבת יותר (התקנת זרוע על התקרה, התקנת זרוע מסך שעולה מהמזנון בסלון וכו') כך המחיר יתייקר. יחד עם זאת, המתקינים שלנו בפורטל חשמלאים IL מאוד מנוסים בתחום ויכולים לבצע התקנת זרוע בכל סוגי הקירות ולכל סוגי הזרועות במהירות, ביעילות ובמחירים מעולים!

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת טלוויזיה החל מ 250 ₪
החלפת חוטי חשמל החל מ 250 ₪
בדיקת חשמל החל מ 200 ₪
בדיקת הארקה החל מ 200 ₪

דילוג לתוכן