תפריט סגור

חשמלאי בחולון

חשמלאי 24 שעות בחולון לטיפול בכל תקלות החשמל
חשמל הוא כוח עוצמתי אשר טומן בחובו המון שיפור באיכות החיים אך גם סכנה גדולה בידיים לא מיומנות. אמנם היום ניתן לתקן הכל באמצעות חיפוש בגוגל, אך אנחנו בהחלט לא ממליצים לתקן תקלות חשמל בלי עזרה של חשמלאי בחולון. החשמלאים שלנו מנוסים מאוד בתחום החשמל, מחזיקים ברישיונות בתוקף ומשתמשים אך ורק בציוד תקני כך שהטיפול שלנו יהיה יסודי, מקצועי, משתלם וחשוב מהכל – בטוח!

חשמלאי בחולון 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בחולון – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בחולון מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בחולון בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בחולון חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בחולון

כך ניתן לוודא שמערכת החשמל שלך תקינה

תקינות מערכת החשמל מתחילה אצלך. לא צריך להתקשר לחשמלאים בחולון ולהתחיל סקר שוק שיגזול ממך זמן מיותר כדי להבין האם מערכת החשמל שלך תקינה. אז רגע לפני הטלפון, אנחנו ממליצים לך לבדוק את הדברים הבאים כדי לוודא שהכל תקין במערכת ומקורה של התקלה כנראה במוצרי החשמל השונים שאצלך בבית:

  • שקעי החשמל אינם פגומים, נמסו מהחום או השחירו כתוצאה מהשימוש בהם.
  • לא קיימים חוטי חשמל שיש להחליפם משום שהם חשופים או בלויים שהתפוררו עם הזמן.
  • רכשת מוצרי חשמל לאחרונה והפקק קופץ לעיתים תכופות? כנראה שיש להחליף לוח חשמל שיעמוד בעומס החשמל החדש.

מעוניינים להזמין חשמלאי בחולון? חשמלאים IL ממליצים לך לבצע בדיקות חשמל תקופתיות כדי לשמור על תקינות המערכת ולזהות ולטפל בתקלות חשמל מבעוד מועד כדי שלא יתפתחו ויהפכו בעיות גדולות ויקרות יותר.

באילו תחומים נוספים חשמלאי מוסמך בחולון יוכל לעזור לך?
למרות שבמחשבה ראשונה, חשמלאי נתפס כאיש מקצוע שנועד כולו לטפל בפקקים שקופצים, הוא יכול לעזור לך בעוד מגוון רחב של תחומים הקשורים לחשמל.

שינוי מערכת חשמל על ידי חשמלאי בחולון

מעבר לתיקונים קטנים ונקודתיים כמו התקנת שעון שבת, חשמלאי בחולון יכול לעזור לך לשנות את מערכת החשמל הקיימת אצלך ואפילו לתכנן אחת חדשה. התכנון והשינוי ישפיעו לטובה על צריכת החשמל שלך, ימקסמו את החשמל שבבית שלך ולבסוף יחסכו לך כסף!

תכנון מערכת חשמל חדשה
הבית חדש או אחרי שיפוץ? זו הזדמנות מצוינת לתכנן מחדש את מערכת החשמל שבבית כדי להפיק ממנה את המיטב. בפגישת ההיכרות החשמלאי יכיר את מבנה הבית שלך, יבין את הצרכים והדרישות הספציפיים שלך ושל המשפחה שלך ויבנה מערכת חשמל שתוכל לתמוך בכל צריכת החשמל של הבית בצורה מיטבית וללא הפסקות כתוצאה מעומס.

שינוי מערכת חשמל קיימת
המשפחה התרחבה או התבגרה וצריכת החשמל שלך עלתה בהתאם? אנחנו ממליצים לך לתכנן מחדש את מערכת החשמל כדי שתוכל לתמוך במוצרי החשמל השונים. האתגר כאן, להבדיל מתכנון מערכת חשמל חדשה, הוא שהבית כבר בנוי וכל נגיעה קטנה בקיר מורגשת ולכן על החשמלאי לפעול ביתר רגישות ומקצועיות כדי לשנות את המערכת תוך שיפוצים מינימליים בדירה. החשמלאים שלנו זמינים בשבילך לכלל עבודות חשמל בחולון.

החלפת לוח חשמל
תפקידו של לוח החשמל הוא לנטר את הצריכה החשמלית של הדירה שלך ולוודא שאף מוצר חשמלי לא זולל יותר מדי חשמל שעלול לגרום לקצר ולשריפה. יחד עם זאת, שפע מוצרי החשמל שניתן לרכוש היום מאפשרים לך לשדרג את איכות החיים שלך וליהנות מעולם חדש של חוויות. אך המוצרים האלו צריכים עוצמות גבוהות יותר של חשמל אשר לוח חשמל ישן לא יכול לתת. הפתרון הוא פשוט – החלפת לוח חשמל. לאחר ההחלפה, לוח החשמל החדש ידע לנתב טוב יותר את החשמל וכך הפקקים יפסיקו לקפוץ בכל פעם מחדש.

התקנת מוצרי חשמל
אפשרויות העשה זאת בעצמך הפכו לנפוצות הרבה יותר והיום ניתן לרכוש מגוון רחב של מוצרי חשמל ללא צורך בהתקנה על ידי אנשי החנות. אנחנו בעד לנסות להתקין את המוצרים לבד, אבל ישנם מוצרים שעדיף שחשמלאי יתקין (כמו מאוורר תקרה) כדי לוודא שלא נשאר חוט חשמלי אחד חשוף או שחלילה המוצר לא הותקן כראוי.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בחולון חייגו: 055-977-9950

כמה עולה חשמלאי מוסמך בחולון?

נתחיל מהסוף. חשמלאים IL מפרסם אך ורק חשמלאים מוסמכים ומנוסים וקבלני חשמל בחולון שפועלים ברישיון משרד התמ"ת ומחזיקים בציוד חדש שעבר תקינה במכון התקנים ולכן אנחנו יכולים להבטיח לך שהטיפול בתקלות החשמל שלך יהיה מהיר, יעיל ואפקטיבי. היות והחשמלאים שלנו כבר ראו את כל סוגי תקלות החשמל, הם לא יבזבזו זמן עבודה יקר על איתור התקלה אלא יבינו אותה כבר משיחת הטלפון הראשונית כך שכשהם ידרכו בדירה שלך, הם כבר ידעו איך הם הולכים לפתור את התקלה ולהחזיר לך את שגרת החיים. הזמינו חשמלאי מומלץ בחולון עוד היום באמצעות הפורטל שלנו.

מחירון חשמלאים בחולון

סוג השירות חשמלאי בחולון מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בחולון החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בחולון בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בחולון החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת טלוויזיה בבית החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
התקנת זרוע לטלוויזיה החל מ 199 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים. החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בחולון מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בבת ים | חשמלאי בתל אביב | חשמלאים באזור

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

תופעת עשה זאת בעצמך נפוצה מאוד בימינו, אך בחשמל לא כדאי לערוך ניסיונות במיוחד כאשר מדובר בסכנת נפשות. לכן תמיד כדאי להזמין חשמלאי מוסמך גם לעבודה שנראית קלה כמו התקנת מאוורר תקרה או התקנה של גוף תאורה כדי שהעבודה תתבצע בבטיחות ובמקצועיות. לא פעם ולא פעמיים אנשים שניסו לתקן עצמם את מערכת החשמל השאירו חוטים גלויים או חיברו לא נכון את חוטי החשמל ובכך גרמו לנזק גדול הרבה יותר.

icon

במידה ונמצאים בבית שקעים פגומים שנמסו או שהשחירו כתוצאה מקצר, אם ישנם חוטי חשמל גלויים או בלויים או כאשר קופץ פקק באופן תדיר.

icon

תמיד עדיף לשנות את מערכת החשמל בבית כאשר עושים בבית שיפוץ אך תמיד ניתן לבצע שינויים במערכת החשמל גם כאשר גרים בדירה.

icon

מחיר הזזת נקודת חשמל משתנה בהתאם למיקום החדש של הנקודה, כמות העבודה, האם נדרש חציבה וטיוח ועוד גורמים לכן לא ניתן לתמחר בדיוק מחיר הזזת נקודה. מחיר התחלתי להזזת נקודת חשמל הוא החל מ199 ש"ח.
דילוג לתוכן