תפריט סגור

חשמלאי בשוהם

חשמלאי 24 שעות בשוהם לכל תקלות החשמל
רוב הפעמים תקלת החשמל שפרצה אצלך היא סימפטום למחלה עמוקה יותר. חשמלאי מוסמך בשוהם יוכל להגיע אליך תוך חצי שעה בלבד מרגע הקריאה, לאתר את התקלה, לנתח אותה ולפתור אותה בטיפול שורש ולא בפלסטר. חשמלאי בשוהם של הפורטל שלנו זמין עבורך בכל שעות היממה, כולל שבתות וחגים, כך שלא משנה מה קרה לחשמל שלך, יש לנו את הפתרון המהיר, היעיל והחסכוני ביותר!

חשמלאי בשוהם 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בשוהם – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בשוהם מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בשוהם חייגו: 055-977-9950

בשוהם

שירותיו של חשמלאי בשוהם

חשמלאים מוסמכים בשוהם הם הרבה יותר מאנשים שרק מתקנים קצרים חשמליים ושקעים שרופים. ההבנה וההיכרות העמוקים של חשמלאי מומלץ בשוהם עם עולם החשמל מאפשרים לו להסתכל על מערכות חשמל בצורה רחבה וחכמה יותר. הידע הזה שווה לך המון זמן וכסף ואנחנו נסביר לך למה:

הגדלת חיבור חשמל מחד פאזי לתלת פאזי
התפתחות הטכנולוגיה הביאה איתה המון נוחות לחיים שלנו. אבל הנוחות הזו לרוב מגיעה בצורה של מכשירי חשמל נוספים שמן הסתם מעמיסים על רשת החשמל הקיימת. כשמוסיפים לזה את העובדה שרוב הבתים הישנים בישראל מחוברים בחד פאזי (25 אמפר), מקבלים לא מעט ניתוקי חשמל כתוצאה מעומס. הגדלת חיבור חשמל והתקנה של שקע תלת פאזי על ידי חשמלאי בשוהם תחליף את החיבור לחזק ועוצמתי יותר שיאפשר לך להוסיף מוצרי חשמל חדשים מבלי להעמיס על רשת החשמל.

התקנת חשמל חכם
הפיתוח המשמעותי ביותר בתחום החשמל מאפשר לך לשלוט בכל מוצרי החשמל (שמחוברים למערכת) באמצעות לוח חשמל חכם ו\או אפליקציה ייעודיים. ניתן לתכנת את ההפעלה והכיבוי של המוצרים האלו כך שיעבדו אך ורק בזמנים הנוחים לך, כמו למשל דוד חשמל – האפשרות לתכנות שעות ההדלקה תגרום לך שהדוד ידלק ויכבה בשעה מסוימת בדיוק בשביל שיהיו לך מים חמים למקלחת של אחרי העבודה.

תכנון והתקנה של מערכת חשמל חדשה
אדריכלים וקבלנים כבודם במקומם מונח בכל מה שקשור לתכנון ובנייה של בית, אך זה לא המצב כשיורדים לרזולוציה של מערכת חשמל. לרוב, האדריכלים והקבלנים לא משקיעים מחשבה יתרה במערכת הזו אלא בונים מערכת סטנדרטית שלא בהכרח תהיה החכמה והחסכונית ביותר. קבלן חשמל בשוהם יוכל ללוות את תהליך מתחילתו ועד סופו כך שהמערכת שלך תהיה מדויקת עבורך.

בדיקת הארקה
הארקה היא כבל שמותקן בשקע ותפקידו לנתב זליגת חשמל אל בטן האדמה ולא הלאה למוצר חשמלי או חלילה לגוף אדם, מה שהופך אותה אולי לבדיקה החשובה ביותר מכולן. העובדה שבישראל קיים חוק שמחייב התקנה של הארקה לא אומרת שההארקות בביתך תקינות. הארקה לא תקינה עלולה לגרום לפגיעה ברכוש ואף בנפש ולכן מומלץ להזמין בדיקה כזו אחת לשנתיים.

התקנת מאוורר תקרה והתקנת גוף תאורה
אמנם זה נשמע כמו עבודה קלה, אבל מאוורר תקרה לא תקין עלול להתנתק מהתקרה ולפצוע את בני הבית. אגב, גם גוף תאורה שלא הותקן כראוי עלול לגרום לנזקים לרכוש ואף לשריפה על ידי התחממות יתר. למען בטיחות בני הבית שלכם אנו ממליצים להזמין חשמלאי בשוהם להתקנת גופי חשמל בתקרה.

כמה עולה להזמין חשמלאי בשוהם?

מחיר חשמלאי בשוהם מושפע ממספר גורמים הכוללים את סוג העבודה שהחשמלאי מגיע לבצע, מועד ביצוע העבודה וכמובן מורכבות העבודה. כאן המקום לציין שרוב עבודות החשמל יסתכמו בעלות ביקור הטכנאי, אך בהחלט יכול להיות מצב בו החשמלאי יזהה תקלות עמוקות יותר שיחייבו עבודה מורכבת יותר. באותה נשימה, כל חשמלאי בשוהם מטעמנו מחזיק ברישיונות חשמלאי בתוקף, משתמש באביזרי החשמל האיכותיים ובעלי התקנים המחמירים ביותר וכמובן מנוסה מאוד בתחום. רוצה לשאול משהו לגבי תקלת חשמל? חייג אלינו ונשמח לענות לך בשיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא התחייבות עד שימצאו את הפתרון הנכון ביותר עבורך.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בשוהם חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים בשוהם

סוג השירות חשמלאי בשוהם מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בשוהם החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשוהם בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בשוהם החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת טלוויזיה בבית החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת מתג לדוד החשמל החל מ 200 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בשוהם מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך באור יהודה | חשמלאי במודיעין | חשמלאים ביהוד

דילוג לתוכן