תפריט סגור

חשמלאי באשדוד

חשמלאי 24 שעות באשדוד לשירותך
תקלות החשמל לא מתחשבות בסדר היום שלנו ויכולות להחזיר אותנו לימי הביניים בכל רגע נתון. זו הסיבה שחשמלאים מוסמכים באשדוד שעובדים איתנו, פועלים מסביב לשעון ומוכנים להגיע אליך בהתראה קצרה עם כל הידע והציוד הנדרש כדי לטפל בכל תקלת חשמל שלא תקרה, בכל דרגת קושי שלא תהיה, הזמינו שירות חשמלאי באשדוד במחיר משתלם ואטרקטיבי במיוחד!

חשמלאי באשדוד 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים באשדוד – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי באשדוד מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך באשדוד בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי באשדוד חייגו: 055-977-9950

חשמלאי באשדוד

מה לעשות רגע לפני הזמנת חשמלאי מוסמך באשדוד

יכול מאוד להיות שהפסקת החשמל שלך לא נובעת מקצר או איזושהי תקלה במערכת החשמל ולכן אנחנו ממליצים לך לנסות את הדברים הבאים לפני החיוג לחשמלאי באשדוד:

  • בדיקת תקינות חשמל בבניין ובשכונה
    לפעמים תקלת החשמל שלך היא חלק מתקלה גדולה יותר הקשורה למערכת החשמל השכונתית ואפילו העירונית. לכן דבר ראשון אנחנו ממליצים לך פשוט לצאת לחדר המדרגות ולבדוק האם יש בו אור. במידה ולא, אפשר להתקשר למוקד חברת החשמל כדי לשאול האם הם מודעים לתקלה ומהו הצפי לטיפול בה.
  • איתור מוצר חשמלי מקצר
    עם הזמן אנחנו מוסיפים עוד ועוד מוצרי חשמל הביתה, מה שגורם לעומס רציני על לוח החשמל. אחד התפקידים של לוח החשמל הוא לווסת את זרם החשמל שנכנס אל תוך הבית ולכן ברגע שלוח החשמל מזהה עומס חריג, הוא מקפיץ את החשמל כדי למנוע התחממות של חוטי החשמל ובכך למנוע שריפה. מה שצריך לעשות הוא להוריד את כל הפקקים ולהעלות אותם אחד אחד עד שמגיעים לאיזור המקצר. באותו איזור יש לנתק את כל מוצרי החשמל ולחבר אותם בחזרה אחד אחד כדי להבין איזה מוצר חשמלי ספציפי גורם לקצר, אם מדובר על מזגן שגורם לקצר בחשמל או כל מוצר חשמלי אחר.

כאן אנחנו נמליץ לך להפסיק לנסות לטפל בתקלה בעצמך מכיוון שחשמל הוא עסק למקצוענים ולכן אם לאחר שתי הבדיקות האלו לוח החשמל עדיין מקפיץ, כדאי לך לקרוא לחשמלאי מוסמך באשדוד שיגיע לבדוק מהו הגורם לתקלה. אם התקלה עדיין לא נפתרה אך לדעתך אין עדיין צורך בהזמנת חשמלאי באשדוד, נשמח לעזור לך טלפונית כדי להבין יחד איתך מהו הגורם לתקלה ואיך אפשר לטפל בה באמצעים ביתיים.

שירותים נוספים של חשמלאי באשדוד

התפיסה הרווחת היא שעבודות חשמל באשדוד מסתכמות בעניין של עבודת חיבורי חשמל וטיפול בתקלות חשמל כמו קצר חשמלי או פקקים שקופצים יותר מדי פעמים בפחות מדי זמן. מה שלא נכון בעליל. חשמלאי או קבלן חשמל באשדוד יכול לעזור לך הרבה יותר ואפילו לחסוך לך לא מעט כסף על הדרך!

תכנון נכון של מערכות חשמל
הבית שלך מחווט כולו בחוטי חשמל ושקעים אשר מטרתם להעביר חשמל שישרת אותך במגוון דרכים. אך מה קורה כשהמערכת הזו לא בנויה נכון? כאן עלולות לצוץ תקלות שונות כמו התחממות של חוטי חשמל, חלוקה לא נכונה של שקעים, שימוש לא נכון בגופי תאורה וכו' שמצד אחד לא יאפשרו לך ליהנות ממוצרי החשמל שלך כמו שצריך ומהצד השני יגבירו את צריכת החשמל שלך לחינם. חשמלאי מנוסה באשדוד ידע לחווט את הבית שלך בצורה המתאימה ביותר לסוג הבית שלך, בין אם הבית חדש או משופץ וגם אם הבית עומד על תילו ויש לטפל במערכת חשמל קיימת.

התקנת מוצרי חשמל מורכבים
זה נכון שהיום כל מוצרי החשמל מגיעים עם הוראות התקנה ויוטיוב מפוצץ בסרטוני הדרכה שמתיימרים להסביר לך איך לבצע התקנה של מוצרים כאלו, אבל המציאות הרבה יותר חזקה ולא תמיד ההתקנה עוברת חלק או מספיק טובה כדי להישאר תקינה ולא לסכן את בני המשפחה שלך. חשמלאי מומלץ באשדוד יכול לעזור לך להתקין גופי תאורה ומאווררי תקרה בצורה בטוחה ותקינה לפי סטנדרטים מחמירים במיוחד שיאפשרו לך ליהנות ממוצרי החשמל שלך לאורך זמן.

כמה עולה להזמין חשמלאי באשדוד?

אז כמה עולה להזמין שירות של חשמלאי באשדוד? הכל כמובן תלוי בסוג השירות שהזמנת ומתי בחרת להזמין אותו. החשמלאים שלנו זמינים עבורך בכל רגע מהיום מה שאומר שיש לך את היכולת לתזמן את הטיפול בתקלות החשמל שלך (אם הן לא קריטיות) וליהנות ממקסימום מרווח זמן ומינימום פגיעה בשגרת היום יום שלך. יחד עם זאת חשוב לנו להגיד לך שכל החשמלאים באשדוד איתם אנו עובדים, ללא יוצא מהכלל, פועלים ברישיון משרד התמ"ת ומחזיקים ברישיונות חשמלאות בתוקף כך שעבודות החשמל שיתבצעו אצלך בבית יהיו בטוחות, תקינות וכמובן – באחריות מלאה שלנו.

לייעוץ חינם עם חשמלאי באשדוד חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים באשדוד

סוג השירות חשמלאי באשדוד מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך באשדוד החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי באשדוד בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה באשדוד החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת טלוויזיה החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת חוטי חשמל החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי באשדוד מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בנתיבות | חשמלאי בקריית מלאכי | חשמלאים באשקלון

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

במידה ויש קצר בבית הדבר הטוב ביותר להזמין שירות של חשמלאי מוסמך, אך ניתן לחסוך הוצאה כספית מיותרת בבדיקה פשוטה של מכשירי החשמל בבית לוודאות אם יש מכשיר חשמלי שגורם לקצר. גם במידה ומצאתם מכשיר חשמלי שגורם לקצר עדיין יש צורך בהזמנת חשמלאי כדי לבדוק שלא נוצר נזק גדול יותר במערכת החשמל בבית.

icon

אחד הדברים החשובים בהזמנת חשמלאי היא הזמינות! תמיד חשוב למצוא חשמלאי שנותן שירות באזור שלכם.

icon

מלבד עבודות חשמל בסיסיות של החלפת חיווט, נקודות חשמל, וארונות חשמל ניתן להסתייע בשירותיו של חשמלאי גם לעבודות אחרות יותר קטנות כגון: התקנת גופי תאורה, חיבור מכשירי חשמל מורכבים לחשמל, הזזות נקודות חשמל לטובת מכשירי חשמל או התקנה של נקודה חדשה עבור מכשיר חשמלי.

icon

שירותיו של חשמלאי מוסמך הם רבים ומורכבים בהתאם לתנאי השטח ודרישות הלקוח לכן לא ניתן לספק מחיר בלי לקבל הצעת מחיר מסודרת.
דילוג לתוכן