תפריט סגור

חשמלאי באשקלון

הזמנת חשמלאי באשקלון במחירים אטרקטיביים!
תקלות חשמל יכולות לשבש את שגרת היום שלך ואפילו יותר. מקרר שלא עובד, מכונת כביסה שכבתה באמצע עבודה וכמובן – אורות הבית ודוד חשמלי שלא יכול להידלק יכולים להיות מטרד רציני ולכן בפורטל חשמלאים IL ניתן למצוא חשמלאים מוסמכים באשקלון אשר זמינים עבורך 24 שעות ביממה, בכל יום בשבוע, בטלפון אחד!

חשמלאי באשקלון 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים באשקלון – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי באשקלון מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי באשקלון חייגו: 055-977-9950

חשמלאי באשקלון

מה זה אומר חשמלאי מוסמך באשקלון?

אנחנו מצטערים לנפץ איזושהי בועה אבל חשמלאי באשקלון מוסמך זה לא תפקיד אלא דרגת רישוי. היות וחשמל הוא עסק מסוכן, המדינה מחייבת את כל החשמלאים להוציא רישיון חשמלאות הכולל קורסים ומבחנים תיאורטיים ומעשיים שרק לאחריהם מתקבל הרישיון המיוחל. וגם אז, זה לא אומר שהחשמלאי הצעיר יכול לטפל בכל תקלות החשמל ולכן החלטנו לעשות לך סדר בדרגות הרישוי השונות של החשמלאים כדי שבפעם הבאה שיעלה צורך להזמין חשמלאים או קבלני חשמל באשקלון, יהיה לך מספיק ידע כדי להבין האם מדובר בחשמלאי מוסמך או בדרגת רישוי אחרת ולא רלוונטית לתקלות החשמל שלך.

ישנן ארבע דרגות רישוי אשר מתבססות על ותק, ניסיון וכמובן הסמכות והשתלמויות שונות שמקנות לחשמלאי את היכולת להתקדם בסולם התקלות.

חשמלאי עוזר / חשמלאי מעשי דרגת הרישוי הראשונה שחשמלאי מקבל לאחר סיום לימודיו. החשמלאי עובר מבחן סופי במשרד התמ"ת שלאחריו הוא מקבל את הרישיון החדש. חשמלאי מעשי יפעל אך ורק תחת פיקוח חשמלאי מוסמך ולכן במידה והזמנת חשמלאי מעשי, יש לוודא שמגיע איתו חשמלאי מוסמך שיפקח על הנעשה כי אחרת זו עבירה פלילית.
חשמלאי מוסמך דרגת הרישוי השנייה בסולם הדרגות. חשמלאי מוסמך רשאי לפעול לבד ולטפל בכל תקלות החשמל הביתיות. זו דרגת הרישוי הרלוונטית עבורך.
חשמלאי בכיר מעבר לבתים פרטיים, ישנם גם מבנים תעשייתיים אשר צורכים חשמל. חשמלאי בכיר מוסמך לטפל בחלק מהתקלות האלו.
הנדסאי חשמל הדרגה הבכירה ביותר של חשמלאות במדינה. חשמלאי זה מוסמך לטפל בכל תקלות החשמל הקיימות, הן במגזר הפרטי והן במגזר התעשייתי.

איך לוודא שאכן מדובר בחשמלאים מוסמכים באשקלון?

בטוח נתקלת במהלך השנים בכל מיני תכניות תחקיר כאלו ואחרות שחשפו עבודה רשלנית של חשמלאים כאלו ואחרים שהציגו את עצמם כחשמלאים מוסמכים אך לא באמת היו כאלה. על מנת שתדעו שאתם מזמינים חשמלאי באשקלון שמוסמך לעבוד בתחום יצרנו רשימה של מספר כללי ברזל לבחינת חשמלאים כדי לעזור לך להבין איך אפשר לזהות חשמלאים מוסמכים באשקלון:

  • רישיון חשמל אמיתי ובתוקף
    למרות שזה נשמע מאוד טריוויאלי, קרו מקרים בהם חשמלאים זייפו רשיונות חשמל ופעלו כחשמלאים מוסמכים לכל דבר ועניין. כאן המקום לציין שביצוע של עבודות חשמל באשקלון ללא רישיון הן עבירה פלילית שדינה מאסר! מעבר לפן הפלילי, חשמל הוא אנרגיה מסוכנת מאוד שעלולה לגרום לשריפה ולמוות ולכן יש לדרוש מהחשמלאי את רישיון החשמל שלו ולאמת אותו באמצעות התוקף, התמונה, מספר הרישוי וכמובן תעודת הזהות אשר מופיעה על הרישיון.
  • ותק וניסיון
    אין לנו משהו רע נגד חשמלאים מתחילים חלילה, אלא בדיוק להיפך, אנחנו ממליצים להזמין חשמלאים מוסמכים צעירים כדי לעזור להם להשתלב בתחום אך ישנם מקרים שעדיף להזמין חשמלאי ותיק יותר כדי לוודא שהעבודה תתבצע על הצד הטוב יותר.
  • מוניטין
    חשמלאי טוב באשקלון יוכל להעביר לך טלפונים של לקוחות עבר שלו כדי שתהיה לך אינדיקציה לגבי טיב השירות שלו, איכות העבודה וכמובן ההתנהלות השוטפת מולו. חשמלאי מוסמך באשקלון ללא לקוחות עבר צריך להדליק לך נורה אדומה והיינו ממליצים לך לשקול מחדש את העסקתו.

כמה עולה להזמין חשמלאי באשקלון?

חשמלאי מומלץ באשקלון ידע להעניק לך תיקוני חשמל ושירותים רחבים הרבה יותר מטיפולים בקצרים ובמפסקים קופצים. השירותים האלו כוללים תכנון נכון של מערכת חשמל חדשה בבית חדש או משופץ, שינוי מערכת חשמל קיימת בבית, התקנת מוצרי חשמל מורכבים כגון גופי תאורה ומאווררי תקרה, בדיקת הארקה בכל הבית, החלפת דוד שמש ועוד ולכן אנחנו ממליצים להתייעץ עם חשמלאי באשקלון בכל פעם שעולה צורך להתעסק עם כל סוג של תקלה חשמלית כדי לקבל שירות מלא, מקיף ואיכותי. זו הסיבה שאנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה ללא עלות וללא כל התחייבות כדי שנוכל להבין איך נוכל לעזור לך עם תקלות החשמל שלך במהירות, ביעילות ובמחירים משתלמים במיוחד! חייגו אלינו להזמנת חשמלאי 24 שעות ביממה.

לייעוץ חינם עם חשמלאי באשקלון חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים באשקלון

סוג השירות חשמלאי באשקלון מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך באשקלון החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי באשקלון בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה באשקלון החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת תנור אמבטיה החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת פלאנג לדוד החל מ 550 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי באשקלון מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך באשדוד | חשמלאי בקריית גת | חשמלאים בקריית מלאכי

לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

ניתן לעשות כל שינוי שתרצו במערכת החשמל ע"י חשמלאי מוסמך . ישנם שינויים שניתנים לביצוע אפילו אם ניתן לעשות שינויים במערכת על פי דרישת הלקוח החשמל ע"י חשמלאי מוסמך. ישנם שינויים שניתן לבצע אפילו שגרים בדירה.

icon

חשמלאי מוסמך זוהי הדרגה השניה בהסמכה לחשמלאות והוא מוסמך לבצע את כל עבודות החשמל עד רמת אמפר מסוים.

icon

גם עבודות פשוטות לכאורה דורשות ידע מקצועי, חיבור לא נכון של חוטי חשמל עלול לגרום קצר וסכנה של ממש. עלות התקנת מאוורר תקרה מתחילה ב300 ש"ח.

icon

חשמלאי בכיר זוהי הדרגה שלישית בהסמכה לחשמלאות. חשמלאי בכיר רשאי לטפל במערכות חשמל תעשייתיות שצורכות חשמל גבוה.
דילוג לתוכן