תפריט סגור

חשמלאי בצפת

חשמלאי 24 שעות בצפת לכל תקלות החשמל
החלפת שקע חשמל, הזזת נקודת חשמל, התקנת גופי תאורה, טיפול בקצר חשמלי ואפילו תכנון של מערכת חשמל חדשה – לכל אלו ועוד יכול לדאוג חשמלאי בצפת שיגיע עד אליך, בכל שעה מהיום, בהתראה מיידית עם הציוד החדשני ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר בשוק! כל החשמלאים שלנו פועלים ברישיון ויבצעו את התיקון במהירות, ביעילות ובזול!

חשמלאי בצפת 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בצפת – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בצפת מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בצפת בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בצפת חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בצפת

חשמלאי בצפת לטיפול בתקלות חשמל

למרות שנדמה שחשמלאי רק מעיף מבט וכבר יודע מהי התקלה, ישנו תהליך שלם אשר מתקיים מאחורי הקלעים. כדי לעזור לך להבין איך חשמלאי מוסמך בצפת מתפקד לעומת חשמלאים חובבנים, נפרט עבורך את השלבים השונים שהחשמלאים שלנו עוברים עד למציאת התקלה ופתרונה.

איתור תקלת החשמל
מערכת החשמל היא מערכת סבוכה אשר כדי לעבוד איתה יש להשלים לימודים ומבחנים לא פשוטים מטעם משרד התמ"ת. הסיבה לכך היא שחשמל הוא אנרגיה מסוכנת מאוד שעלולה לגרום לנזקים ברכוש, בגוף ואף למוות. אגב, כל עיסוק בחשמל שלא ברישיון אסור בחוק ונחשב לעבירה פלילית שדינה מאסר. לכן, הדבר הראשון שחשמלאי בצפת יעשה הוא להבין בדיוק מאיפה נובעת התקלה ורק אז ינסה לפתור אותה. לדוגמה – שקע חשמלי לא עובד. על פניו, החלפה של שקע החשמל תפתור את התקלה. אך בבדיקת חשמל מעמיקה יותר ניתן יהיה לגלות שחוטי החשמל שמאוגדים בנקודת החשמל נשרפו. כשהחשמלאי יגלה את זה, אם הוא מקצועי מספיק, הוא יחקור מהי הסיבה שבגינה החוטים נשרפו וכך הלאה והלאה עד שהוא יגיע לתקלה האמיתית.

טיפול בתקלת החשמל האמיתית
לאחר החשמלאי גילה מהו מקור הבעיה האמיתי, הוא יתפנה לטפל בו כמו שרופא שיניים מטפל בטיפול שורש. אם נשתמש בדוגמה האחרונה שכתבנו, התקלה האמיתית של השקע שלא עבד היא המוצר החשמלי שהיה מחובר אל השקע אשר שאב כמות חשמל גדולה ממה שהפקק יכול לספק. כאן החשמלאי יבחן הגדלת חיבור חשמל אל הפקק הספציפי או הגדלת חיבור חשמל לכל הדירה, כשהכל תלוי בחיבור החשמל של הדירה ובצרכים המשתנים של דיירי הבית.

בדיקה לאחר טיפול בתקלת חשמל
השלב האחרון והחשוב ביותר הוא בדיקת תקינות לאחר הטיפול בתקלה. החשמלאי שלנו ידמה מצב אמת בו נדרשת הפעלה של שקע החשמל ויבחן את התיקון שלו עצמו במצב אמת. במידה והטיפול בתקלה הצליח, החשמלאי יסיים את הביקור שלו ויעניק לך 100% אחריות על הטיפול. במידה והטיפול בתקלה לא הצליח, הוא לא יעזוב את המקום עד שהוא יוודא שהכל תיקני ועובד כשורה.

איך לבחור חשמלאי בצפת?

האינטרנט מלא בחשמלאים שיבטיחו לך כל מיני הבטחות על טיפולים מורכבים במחירים זולים, ואלו בדיוק החשמלאים שיש להיזהר מהם. רוב החשמלאים האלו הם חשמלאים חובבנים וחלק קטן מהם חשמלאים חדשים שמחפשים דרך להשיג לקוחות. ניתן בהחלט להעניק הזדמנות לחשמלאים חדשים, אך היינו ממליצים לך לבחון אותם בתקלות קטנות ופשוטות ולאט לאט להתקדם איתם לתקלות מורכבות יותר. חשמלאי מומלץ בצפת יהיה בעל ניסיון רחב בתחום, עם לא מעט לקוחות עבר וישתמש בציוד החשמל התיקני המחמיר ביותר כדי להבטיח את איכות הטיפול והבטיחות שלך ושל המשפחה שלך. להזמנת חשמלאי או קבלן חשמל בצפת חייגו אלינו 24 שעות ביממה!

לייעוץ חינם עם חשמלאי בצפת חייגו: 055-977-9950

מחיר חשמלאי מוסמך בצפת

היות ואין תקלת חשמל אחת, אין לנו אפשרות לקבוע מחיר אחיד כאן באתר ובכלל. מה שנוכל לעשות זה להזמין אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנבין יחד מהי תקלת החשמל הספציפית בביתך, כדי שחשמלאי בצפת מטעם הפורטל שלנו יוכל להעניק לך הצעת מחיר קונקרטית, תפורה אישית וכמובן – משתלמת במיוחד! אנו כאן לשירותכם למגוון רחב של עבודות חשמל בצפת.

מחירון חשמלאים בצפת

סוג השירות חשמלאי בצפת מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בצפת החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בצפת בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
התקנת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בצפת החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת חוטי חשמל החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
תיקון מזגן מקצר החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בצפת מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בטבריה | חשמלאי בנצרת עילית | חשמלאים במעלות-תרשיחא

דילוג לתוכן