תפריט סגור

חשמלאי בשרון

חשמלאי בשרון 24 שעות ביממה במחירים משתלמים במיוחד
מערכת החשמל שלנו עובדת 24 שעות ביממה, בכל יום מהשבוע ולכן היא עמוסה בתעבורה של חשמל וגם חום. שני הגורמים האלו, יחד עם בלאי טבעי של חוטי החשמל, השקעים ולוח החשמל עלולים לגרום להפסקת חשמל בכל רגע נתון. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לעבוד עם חשמלאים בשרון שעובדים מסביב לשעון ויכולים להגיע אליך תוך זמן קצר כדי להחזיר את האור לחייך במחירים אטרקטיביים ובשירות אדיב ומקצועי!

חשמלאי בשרון 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בשרון – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בשרון מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בשרון בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בשרון חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בשרון

איך מוצאים חשמלאי טוב בשרון?

דבר ראשון, נפרק את המושג חשמלאי בשרון לקריטריונים אשר מגדירים אותו. דבר ראשון, על החשמלאי להחזיק רישיון חשמלאי בתוקף גם כי זה מעיד על הרצינות שלו ועל ההכשרה שלו וגם מכיוון שעבודה בחשמל ללא רישיון היא עבירה פלילית ומסוכנת לך, למשפחה שלך וכמובן לרכוש שלך. דבר שני, החשמלאי צריך להיות זמין עבורך 24 שעות כך שאין מצב שהבית שלך נשאר בלי חשמל לאורך זמן. דבר שלישי, חשמלאי מוסמך בשרון עובד אך ורק עם מוצרי חשמל שעברו את מכון התקנים הישראלי כך שהם בוודאות ימלאו את תפקידם ולא יגרמו לנזקים כלשהם.
ואיך אפשר בלי אחריות? חשמלאים בשרון יעניקו לך אחריות מלאה על העבודה שלהם כך שאם חלילה עבר זמן קצר והתגלתה תקלה, הם יגיעו לסדר אותה במהירות וללא תשלום נוסף. דבר אחרון שיכול להעיד על איכות עבודות החשמל של החשמלאי הוא כמובן הלקוחות הממליצים שלו. חשמלאי בשרון ללא לקוחות ממליצים צריך להדליק לך נורה אדומה והיינו שוקלים בכובד ראש האם להעסיק אותו.

השירותים השונים של חשמלאי בשרון

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לך בעת ביקור של חשמלאי הוא חוסר יכולת שלו להתמודד עם תקלות המתגלות בעת הביקור. צריך להבין דבר אחד, רוב הפעמים התקלה שזיהית היא בסך הכל סימפטום לתקלה חמורה הרבה יותר. למשל חשמל שקופץ לעיתים תכופות עלול לקרות בגלל חוטי חשמל בלויים שהחשמלאי יאלץ להחליף יחד עם לוח החשמל ולא בגלל הפעלה של מספר רב של מוצרי חשמל יחד.
מעבר לפתרון תקלות חשמל, חשמלאי מומלץ בשרון יוכל לעזור לך בעוד כל מיני תחומים כגון:

  • התקנת מוצרי חשמל מורכבים
    אמנם ההסברים על מוצרי החשמל מאוד מפורטים, אך ישנם דברים שעדיף שחשמלאי יעשה כמו התקנת גופי תאורה והתקנת מאוורר תקרה. הסיבה לכך היא שחיבור לא נכון של חוטי החשמל עלול לגרום לקצרים ולשרוף את לוח החשמל. מעבר לכך, התקנה לא תקינה של מאוורר תקרה עלולה לגרום לו לצנוח מהתקרה וחלילה לפצוע בן משפחה שיעבור בסביבה.
  • תכנון מערכת חשמל בבית חדש
    עברת לבית חדש או שהחלטת לשפץ? זו הזדמנות מצוינת לקרוא לחשמלאי שיגיע ויתכנן לך מערכת חשמל מדויקת שמצד אחד תמקסם את יכולות החשמל של הבית ותחסוך לך בצריכת החשמל שתוריד לך את החשבון החודשי.
  • חיווט מחדש של מערכת חשמל קיימת
    עם הזמן, המשפחה מתרחבת ואיתה גם מוצרי החשמל שבבית. אך מערכת החשמל הקיימת שלך רגילה לעבוד בעומס מסוים ולא מצליחה לעמוד בקצב של המוצרים החדשים והפקק מתחיל לקפוץ יותר מדי פעמים בפחות מדי זמן. חשמלאי בשרון יוכל להגיע אליך, ללמוד את המערכת הקיימת ובאמצעות מספר שינויים ממש קטנים כמו החלפת חוטי חשמל לשנות אותה ולשפר את זרימת החשמל והאיכות שלו. החשמלאים שלנו מטעם הפורטל זמינים עבורך למגוון עבודות חשמל בשרון.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בשרון חייגו: 055-977-9950

כמה עולה חשמלאי בשרון?

ישנו מגוון רחב של עבודות חשמל שחשמלאי או קבלן חשמל בשרון יכול לבצע ולכן אנחנו לא יכולים לקבוע מחיר פיקס לכלל העבודות. מחירי השירותים השונים ייקבעו לפי מידת המורכבות שלהם, זמן ביצוע העבודה, כמות מוצרי החשמל שהחשמלאי יצטרך להתקין וכמובן שעות העבודה שיוקדשו לטובת הפתרון. כאן המקום לציין שיכול מאוד להיות שהחשמלאי יגיע בגלל תקלה מסוימת אך יגלה שהתקלה מורכבת ועמוקה יותר ממה שחשבנו וכך העבודה תתארך ותתייקר. מצד שני, כל חשמלאי בפורטל חשמלאים IL הוא חשמלאי מוסמך עם ניסיון עבר גדול וברשותו עשרות רבות של תיקונים מוצלחים, פשוטים ומורכבים, כך שיהיה לך ראש שקט ובטחון מלא לגבי טיב העבודה. המקצועיות הזו מאפשרת לנו להעניק לך שירות מקצועי ומקיף לכלל תקלות החשמל שנמצא אצלך בבית, במחירים נמוכים מבלי לפגוע באיכות העבודה ובאיכות השירות! להזמנת חשמלאי 24 שעות בשרון צרו קשר עם נציגי הפורטל שלנו בכל עת.

מחירון חשמלאים בשרון

סוג השירות חשמלאי בשרון מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בשרון החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשרון בשעות הלילה החל מ 300 ₪
התקנת שעון לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בשרון החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת אטמור החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
בדיקת פחת בלוח החל מ 200 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים. החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בשרון מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בהרצליה | חשמלאי בכפר סבא | חשמלאים בהוד השרון

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

תקלות חשמל בבית תלויות בהרבה גורמים, נזקי הזמן אינם פוסחים גם על מערכות החשמל בלאי של חוטי חשמל ושקעים בבתים ישנים עלולים לגרום לתקלות וקצרים. כמו כן טיפול לא מקצועי בתקלות חשמל יכול לגרום לנזקים גדולים הרבה יותר, בנוסף שימוש לא נכון בחשמל או שימוש במכשירי חשמל תקולים עלול לגרום לתקלות רבות.

icon

לא ניתן לתת מחיר סופי על התקנת נקודת חשמל, היות וההתקנה תלויה בהרבה משתנים כגון האם דרושה חציבה בקיר או לא? מחיר התחלתי להתקנת נקודת חשמל ללא חציבה הוא החל מ180 ש"ח מחיר כולל חציבה הוא החל מ350 ש"ח כמובן שוב, הכל תלוי במורכבות ההתקנה.

icon

טיפול בתקלות חשמל הוא עניין של סכנת חיים. טעות קטנה יכולה לגרום לקצר ולנזק גדול. חשמלאי מוסמך הוא אדם שרכש ידע ונסיון לטיפול בתקלות חשמל בנוסף טיפול בתקלות חשמל ללא רשיון היא עבירה פלילית. חשוב לדרוש רישיון בתוקף מהחשמלאי שמזמינים.

icon

ישנן מגוון של עבודות חשמל ותיקון תקלות חשמל לכן לא ניתן לתמחר עלות הזמנת חשמלאי בדיוק. עלות ביקור של חשמלאי מוסמך מתחילה ב 199 ש"ח.
דילוג לתוכן