התקנת לוח חשמל

תהליך התקנת לוח חשמל ביתי או לוח חשמל תעשייתי:

התקנת לוח חשמל

התקנת לוח חשמל

לכל דירה, בין אם מדובר בישנה או חדשה, קיים לוח חשמל ביתי. הלוח הינו למעשה מרכז הבקרה של החשמל בבית, שממנו מגיעה אספקת החשמל לכל הנקודות בבית. לרוב מחולק הלוח לחלקים על פי חלקי הבית, כך שבמידה ובחלק אחד של הבית קיים עומס חשמלי, החשמל של אותו החלק בלבד ייפול, ולא בהכרח של כל הבית. בדירות ישנות ניתן למצוא הלוח מחוץ לדירה ובצמוד אליה, כאשר התקנות החדשות מנחות כי הלוח יהיה בתוך הדירה עצמה, כפי שניתן לראות בדירות החדשות.
התקנת לוח חשמל ביתי דורשת מיומנות של חשמלאי המכיר היטב העבודה, שכן כאמור, מדובר במרכז החשמל של הבית. באמצעות הלוח ניתן לנתק את כל החשמל בבית על מנת לבצע עבודות שונות, וכמו כן, במידה וקיימת בעיה באחד השקעים, לוח החשמל יכבה באופן אוטומטי את החשמל בבית, ובכך ימנע סכנת התחשמלות של דייריו. על כן, יש לדאוג כי מבצע ההתקנה יהיה בעל מקצוע, רישיון והידע המתאימים לכך, שכן תקלות בתחום יכולות להיות הרות אסון.

ומה לגבי עלותו של לוח החשמל הביתי ?

התקנת לוח חשמל ביתי

התקנת לוח חשמל ביתי

ל- לוח חשמל ביתי מחיר סטנדרטי לרוב, אלא אם כן בחרת לשדרג הלוח, או שמה מדובר בלוח המיועד לבית גדול מימדים. לוחות חשמל לבית שונים מלוחות חשמל למשרד, וכן גם מחירהם. ומה לגבי עלות ההתקנה? גם כאן לרוב מדובר בעלות אחידה, תלוי העבודה וסוג הלוח. כיצד תדע מה הוא המחיר הסטנדרטי? ובכן, אתה מוזמן להיעזר בפורטל החשמלאים המומלצים שלנו, המופיע כאן לפניך. הפורטל מכיל חשמלאים מקצועיים מהשורה הראשונה, בעלי הכשרה, ניסיון רב שנים ורישיון.
תוכל לבצע סקר שוק בניהם, ובכך לדעת המחיר הממוצע, ולבחור החשמלאי המתאים לך ביותר.

מידע נוסף: קרא על החלפת לוח חשמל


Call Now Button דילוג לתוכן