תפריט סגור

חשמלאי בהרצליה

חשמלאי בהרצליה לכל עבודות החשמל
פורטל חשמלאים IL מאגד חשמלאים מוסמכים בהרצליה אשר כולם מחזיקים ברישיונות בתוקף ועוברים הסמכות לעיתים תכופות כדי להעניק לך טיפול ושירות מלאים לכלל תקלות החשמל שעלולות לקרות. חשמלאי 24 שעות בהרצליה באתר שלנו זמין תמיד עבורך ומוכן להגיע אליך בהתראה קצרה עם כל הציוד המלא כדי להחזיר לך את האור לחיים.

חשמלאי בהרצליה 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בהרצליה – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בהרצליה מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בהרצליה חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בהרצליה

מהו תפקידו של חשמלאי בהרצליה?

הדבר הראשון שעולה לראש ברגע ששומעים את המילה חשמלאי הוא תיקון סוג של פיוז שמקצר את כל הבית, כמו לדוגמא הדלקה של דוד חשמל אות תיקון דוד שמש, מדיח שזולל יותר מדי אנרגיה וכו'. אך הידע, הניסיון והמוניטין של חשמלאי מוסמך יכולים לעזור לך הרבה יותר מעוד קריאה שטחית לגבי פקק שקפץ. 

הזמנת חשמלאי בהרצליה לתכנון חשמל
בדיוק עברת לבית חדש או שהגיע הזמן לשפץ את הדירה? הזמנה של חשמלאי יכולה לחסוך לך הרבה כאב ראש ולא מעט כסף. תכנון חשמל נכון יכול להשפיע על טיוב החשמל שבבית שלך, בחירת מוצרי חשמל יעילים יותר וזולים יותר ולשפר את איכות החיים שלך, לא פחות!

הזמנת חשמלאי בהרצליה להתקנה של מכשירי חשמל
התעסקות עם חשמל עלולה להיות מסוכנת, במיוחד כשאין לך את הידע והניסיון הדרושים לכך ולכן מומלץ לקרוא לחשמלאי גם להתקנות "קטנות" של מוצרי חשמל שונים כמו מאווררי תקרה, החלפת מתג דוד ואפילו החלפת שקעי חשמל.

הזמנת חשמלאי בהרצליה לשיפור מערכת חשמל קיימת
עם הזמן אנחנו רוכשים מוצרים ורהיטים שונים שמשנים לנו את הרגלי המחייה בבית. אך מה קורה כשיש צורך לחווט מחדש את מערכת החשמל כשאין שיפוץ באופק? חשמלאי בודק מנוסה יוכל לשפר את מערכת החשמל הקיימת עם מינימום פגיעה בבית ומקסימום תוצאות.

תחזוקה שוטפת על ידי חשמלאי בהרצליה

כמו מוצרי חשמל, גם מערכת החשמל שלך מתבלה ומתיישנת עם הזמן, מה שגורם לתקלות חוזרות ונשנות במערכת הזו. הזמנת חשמלאי לתחזוקה שוטפת מעת לעת תעזור לך להבין מה מצב תשתית החשמל שלך והאם ישנן תקלות שאוטוטו עומדות לפרוץ, אותן החשמלאי יוכל למנוע ובכך לחסוך לך כסף וזמן.

הדרך לבחון חשמלאים מוסמכים בהרצליה

בזמן האחרון אנחנו עדים לכניסה מסיבית של יועצי חשמל וחשמלאים חדשים לתחום החשמל בישראל. תחרות היא תמיד מבורכת אך לצערנו אנחנו מכירים מספר רב של מקרים בהם החשמלאים לא ביצעו את עבודתם כמו שצריך ואף גרמו לנזקים אצל הלקוחות. זו הסיבה שעליך לבדוק טוב טוב מיהו החשמלאי שראיינת והאם יש לו את כל האישורים הדרושים כדי לעבוד כחשמלאי מוסמך. 

מכיוון שחשמל הוא עסק מסוכן, המדינה מחייבת את החשמלאים להוציא רישיון חשמלאי (אשר מתחלק למספר דרגות) ולכן דבר ראשון יש לדרוש מהחשמלאי רישיון חשמלאי בתוקף. במידה והחשמלאי מתחמק מלהציג לך רישיון בתוקף אנחנו ממליצים לך לא לשכור אותו לעבודה מכיוון שהוא עלול לגרום לעצמו, לך ולבית נזקים משמעותיים.

הזמנתם חשמלאי בהרצליה? מעולה, אז לאחר הצגת הרישיון יש לשים לב האם החשמלאי מוסמך לטפל בתקלת החשמל הספציפית שלך מכיוון שישנן 4 דרגות חשמלאות – חשמלאי עוזר, חשמלאי משנה, חשמלאי מוסמך\ראשי, חשמלאי בכיר. שתי הדרגות הראשונות מחויבות בעבודה עם פיקוח ואילו חשמלאי מוסמך יכול לעבוד על כל תקלות החשמל הביתיות ללא פיקוח.

אם הכל תקין עד כה, ככל הנראה שהשלב הבא גם הוא יהיה תקין. השלב הזה נקרא אחריות על העבודה וכל חשמלאי מוסמך בהרצליה שמכבד את עצמו יעניק לך אותה. גם כאן, אם החשמלאי מתחמק ממתן אחריות עדיף שלא לשכור אותו לעבודה כדי למנוע מצב בו העבודה לא תתבצע על הצד הטוב ביותר ויהיה צורך להזמין חשמלאי נוסף.

השלב האחרון כשבוחרים חשמלאי מומלץ בהרצליה והלא פחות קריטי הוא המלצה של לקוחות עבר. רק הם יוכלו להעיד על שיטות העבודה, חומרי הגלם וכמובן ההתנהלות עם החשמלאי ובכך לסגור לך את תמונת המצב המלאה שתעזור לך להחליט האם לשכור את החשמלאי הספציפי שראיינת לעבודה.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בהרצליה חייגו: 055-977-9950

כמה עולה חשמלאי בהרצליה?

המגוון הרחב של עבודות חשמל בהרצליה אותן חשמלאי מוסמך יכול להעניק לך מתומחרות באופן שונה לפי מורכבות העבודה, כמות חומרי הגלם וכמובן זמן ביצוע העבודה (לילה, שבתות, חגים). יחד עם זאת, הניסיון של החשמלאים שלנו מאפשר לנו להעניק לך עבודה ברמה גבוהה ביותר בזמנים קצרים ובכך אנחנו חוסכים לך זמן וכסף! להזמנת חשמלאים וקבלני חשמל בהרצליה חייגו אלינו בכל עת.

מחירון חשמלאים בהרצליה

סוג השירות חשמלאי בהרצליה מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בהרצליה החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בהרצליה בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בהרצליה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת נקודה למכונת כביסה החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת ארון חשמל בבית החל מ 1400 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים. החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בהרצליה מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
החלפת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך ברעננה | חשמלאי בהוד השרון | חשמלאים בכפר שמריהו

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

מכיוון שחשמל זהו עסק מסוכן. יש לדרוש מהחשמלאי להציג בפניך רשיון הסמכה לעסוק בחשמל.

icon

לא פעם קורה קצר חשמלי בבית דווקא בשעות הלילה, עלות ביקור לילה של חשמלאי החל מ300 ש"ח

icon

כמו כל מוצר גם מערכת החשמל מתבלה עם הזמן, דבר הגורם לתקלות. תחזוקה של מערכת החשמל בבית מידי כמה שנים תמנע בעיות עתידיות
דילוג לתוכן