תפריט סגור

חשמלאי בגדרה

חשמלאי בגדרה זמין 24 שעות ביממה במחירים אטרקטיביים
התפקיד המשמעותי ביותר של חשמלאי בגדרה, מעבר לטיפול בתקלות החשמל עצמן כמובן הוא הזמינות. מכיוון שתקלות חשמל עלולות לפרוץ בכל רגע נתון ולנתק אותך מהחשמל, החשמלאי שלך צריך להיות זמין עבורך 24 שעות עם כל הציוד והידע הדרושים כדי להחזיר לך האור לחיים. החשמלאים שלנו נמצאים במרחק של חצי שעה ממך ויכולים להגיע בכל שנייה מהיום ובמחירים משתלמים במיוחד!

חשמלאי בגדרה 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בגדרה – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בגדרה מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בגדרה בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בגדרה חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בגדרה

כל הסיבות להזמין חשמלאי בגדרה

הפן הבטיחותי
תקלות חשמל, קטנות כגדולות, עלולות להיות מסוכנות מכיוון שחשמל הוא אנרגיה מתפרצת ללא מעצורים. ברגע שנגעת בכבל חשמלי חשוף, החשמל יטוס דרך הגוף שלך עד ההתנתקות מהגורם המחשמל. יש סיבה שקיים בישראל חוק לפיו עבודות חשמל צריכות להיעשות אך ורק באמצעות חשמלאים מוסמכים.

הפן המקצועי
מעבר לפן המסוכן של החשמל, חשמלאי בגדרה יכול להסתכל על מערכת החשמל שלך בראייה רחבה יותר ולעלות על תקלות חשמל עמוקות ממה שחשבת. דוגמה מצוינת נוכל לתת לך במקרה הבא:

לקוח התקשר אלינו בגלל קפיצות בחשמל שקרו לו בכל פעם שהוא הפעיל את מכונת הכביסה. מכונת הכביסה הייתה ישנה והוא חשד שהיא עשתה את שלה ובעיות החשמל האלו קורות כי קרובה לסיום מעגל חייה. כשהחשמלאי שלנו הגיע לדירה, הוא בדק את חיבור מכונת הכביסה וגילה שהמכונה במצב מצוין. כשהוא חפר יותר לעומק הוא גילה שעומס החשמל על האזור הזה בבית גדול מאוד ולכן הפקק קפץ. אבל כאן לא הסתיימה החקירה. לאחר שהחשמלאי בדק את כל מוצרי החשמל שבבית וביצע איתור של קצר החשמל בבית, הוא הבין שחיבור החשמל הקיים באותו הבית לא מספיק להדלקת כל מוצרי החשמל שבו ולכן המליץ ללקוח לבצע הגדלת חיבור חשמל ובכך לשדרג את מערכת החשמל שתוכל לספק את צרכי החשמל של הדירה.

הפן השירותי
הפן השלישי הוא השירות. חשמלאי בגדרה שעובד איתנו יכול להיות אצלך תוך חצי שעה בלבד מרגע הקריאה ולטפל בשורש התקלה כך שהיא לא תחזור יותר, וכל זה במחירים משתלמים במיוחד.

איך חשמלאים מוסמכים בגדרה מטפלים בתקלות חשמל?

הניסיון, הידע והמקצועיות של החשמלאים שלנו בנויים על עשרות רבות של הצלחות בפתירת תקלות חשמל כמו תיקון דוד מקצר או תקלות אחרות. הדבר שעוזר להם הכי הרבה בפתירת התקלות האלו הוא שיטת עבודה מסודרת. החלטנו לחשוף בפניך את השיטה כדי להראות לך איך נראה תהליך פתירת תקלת חשמל מאחורי הקלעים כך שבפעם הבאה שיגיע אליך חשמלאי, תהיה לך את היכולת לאמוד את היכולות של החשמלאי.

איתור התקלה
כפי שהזכרנו במקרה לדוגמה שכתבתנו, תקלת שקע שרוף לא אומרת שהחלפת שקע חשמל תעזור לפתור אותה. לכן הדבר הראשון שהחשמלאי בגדרה יעשה זה לאתר את מקור הבעיה האמיתי.

טיפול בתקלה
לאחר האיתור המוצלח, החשמלאי יציף בפניך את תקלת החשמל האמיתי ויעניק לך הצעת מחיר על המקום. לאחר קבלת האישור על ההצעה, החשמלאי יתפנה לפתור את התקלה באמצעות הידע והניסיון שלו תוך כדי שימוש באביזרי חשמל הבטוחים והאיכותיים ביותר.

בקרת איכות
סיום הטיפול בתקלה לא אומר שהחשמלאי סיים. הדבר האחרון שנותר לו לעשות הוא לבדוק את הטיפול שהוא בעצמו עשה כדי להבטיח שהתקלה לא תחזור. כשהבדיקה תצא תקינה, החשמלאי יעזוב את הדירה אך יהיה איתך בקשר בשבועיים הקרובים כדי לוודא שהתקלה לא חזרה. כמו כן, יש לך 100% אחריות על כל סוגי עבודות חשמל בגדרה, לכן אם חלילה קרה משהו, אנחנו זמינים עבורך.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בגדרה חייגו: 055-977-9950

מחיר חשמלאי בגדרה

חשמלאים מוסמכים בגדרה וקבלני חשמל בגדרה יכולים לספק לך מגוון רחב של שירותי חשמל, החל מהחלפת שקעים, דרך הגדלת חיבור חשמל ועד לשידרוג לבית חכם. כדי ליהנות מעבודת חשמל איכותית, אנחנו ממליצים להזמין אך ורק חשמלאי מומלץ בגדרה. הסיבה לכך היא שלקוחות עבר הם האומדן המדויק ביותר עבור יכולותיו המקצועיות והשירותיות של החשמלאי שראיינת לתפקיד.
סיבה נוספת להעסקת חשמלאי מוסמך בגדרה היא פשוטה – 100% שיש לו רישיון חשמלאי בתוקף אחרת הוא לא היה עובד בכזה בטחון. אנחנו ממליצים לך לדרוש לראות את הרישיון עוד לפני שסיפרת לחשמלאי מהי התקלה כדי להבטיח שהחשמלאי עובד כחוק ויש לך אחריות על העבודה. זקוק לחשמלאי 24 שעות בגדרה? רוצה לשאול משהו נוסף? אנחנו ממתינים לך עם תשובות לכל השאלות במוקד ההזמנות שלנו!

מחירון חשמלאים בגדרה

סוג השירות חשמלאי בגדרה מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בגדרה החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בגדרה בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בגדרה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת ארון חשמל בבית החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
התקנת פסי צבירה החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בגדרה מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך ברחובות | חשמלאי ביבנה | חשמלאים בקריית מלאכי

דילוג לתוכן