תפריט סגור

חשמלאי בחדרה

חשמלאי מוסמך 24 שעות בחדרה
בימינו, להיתקע בלי חשמל זו בכלל לא אופציה. החיים שלנו מוקפים במוצרי חשמל שעוזרים לנו בחיי היומיום והופכים אותם לנוחים הרבה יותר. חשמלאי בחדרה הוא הכתובת שלך לכל תקלת חשמל, קטנה וגדולה, כשהפלוס המשמעותי ביותר הוא היכולת שלו להגיע אליך תוך חצי שעה בלבד!

חשמלאי בחדרה 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בחדרה – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בחדרה מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בחדרה בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בחדרה חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בחדרה

שירותי חשמל של חשמלאים בחדרה

הימים בהם חשמלאי היה קופץ רק כדי לתקן קצר או להחליף שקע חשמלי שרוף הסתיימו מזמן! היום בזכות קורסים, השתלמויות והסמכות שהחשמלאים שלנו עוברים הם יכולים לטפל לך במגוון רחב הרבה יותר של תקלות ושידרוגי חשמל. הידע העצום שהם צברו במהלך השנים יעזור לך להפוך את החיים שלך לנוחים ואיכותיים הרבה יותר במהירות, ביעילות ובמינימום הוצאה.

חשמלאי בחדרה מוסמך לבדיקת הארקה
אנחנו נוטים לזלזל בכוחה של ההארקה אבל היא בהחלט יכולה להציל חיים. הארקה היא רשת של חוטי חשמל אשר שזורים לצד חוטי החשמל הרגילים רק שהם לא מעבירים חשמל אלא מנתבים אותו לאדמה. לפעמים, בגלל לא מעט סיבות, קורית זליגת חשמל בה החשמל בורח מהשקע ומחפש להגיע לרצפה. במקרה הטוב החשמל מגיע למכשיר החשמלי אליו הוא מחובר ומשם לרצפה אך במקרה הרע הוא יכול להגיע אליך על ידי מגע במוצר החשמלי הזה. הארקה תמנע מזליגת החשמל מלהגיע אליך ותוכל להציל חיים. בדיקת הארקה פעם בשנתיים תבטיח שבני הבית שלך מוגנים מהתחשמלות ומשריפות שעלולות לקרות.

חשמלאי בחדרה מוסמך להחלפת לוח חשמל
החשמל שלך קופץ לעיתים קרובות מדי ללא סיבות? יכול מאוד שלוח החשמל שלך התיישן ודורש החלפה. לוח החשמל אחראי לניתוב החשמל שמגיע מרכזת החשמל שברחוב אל הפקקים השונים ומשם לאזורים השונים בבית שלך. לוח חשמל לא תקין עלול להקפיץ את החשמל ללא סיבה, להתחמם ואפילו לגרום לשריפה בארון החשמל.

חשמלאי מוסמך בחדרה להתקנת מוצרי חשמל מורכבים
התקנת מאוורר תקרה וגופי תאורה הם בהחלט מגרש המשחקים של חשמלאים. התקנה לא נכונה שלהם עלולה לגרום לשריפה במקרה של גופי התאורה ולניתוק של המאוורר מהתקרה. אלו שני מצבים מסוכנים שעלולים להסתיים בפגיעה בחיי אדם ולכן אנחנו ממליצים לך לשכור חשמלאי בחדרה לסוג זה של עבודות למרות שנדמה שאלו עבודות פשוטות.

קבלני חשמל בחדרה

מעבר לחשמלאים מוסמכים בחדרה, בפורטל חשמלאים IL ניתן למצוא קבלני חשמל מוסמכים לטיפול בעבודות חשמל בחדרה אשר מצריכות תהליך ארוך הן בבנייה והן באישורים מול הרשויות:

בניית מערכת בית חכם
הטרנד הלוהט של השנים האחרונות הוא בהחלט בית חכם. המערכת הזו מאפשרת לך לשלוט בכל מוצרי החשמל שבבית מרחוק על ידי לוח חשמל חכם ואפליקציה ייעודית. בנוסף, ניתן לתכנן את המערכות האלו לתבניות זמן מסוימות שיעזרו לך לחסוך לא מעט חשמל.

הגדלת חיבור חשמל
מוצרי חשמל מספקים לנו נוחות שלא הכרנו, אבל הם צורכים לא מעט חשמל. כדי לעמוד בביקוש ניתן בהחלט להגדיל את כמות החשמל בבית על ידי התקנת מערכת חשמל חדשה. התהליך הזה נחשב לארוך יחסית מפני שהוא דורש תכנון נכון של מערכת חשמל חדשה, התקנה שלה ואישור מחשמלאי מטעם חברת החשמל.

תכנון מערכת חשמל חדשה בדירה חדשה או במהלך שיפוץ
אדריכלים וקבלני בניין אינם אנשי חשמל ולכן לא שמים דגש מספיק על מערכת החשמל של הבית. קבלן חשמל יוכל לשבת עם אנשי המקצוע הבאים ולהדריך אותם מהי הדרך הטובה ביותר לנתב את החשמל שבבית כדי לחסוך לך בחשמל ובכסף.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בחדרה חייגו: 055-977-9950

מחיר חשמלאי בחדרה

לפני כמה עולה חשמלאי מוסמך בחדרה, יש לשאול שאלה אחרת – איזה חשמלאי לשכור לעבודה? על החשמלאי להיות מקצוען, בעל שירות אדיב וכזה שיעניק לך 100% אחריות על העבודה שלו. הדרך הפשוטה ביותר למצוא אחד כזה היא לחפש חשמלאי מומלץ בחדרה. המלצות מלקוחות עבר הן משהו שאי אפשר לזייף וכלל שישנם יותר לקוחות, כך האמינות של החשמלאי עולה. הדבר השני שאנחנו ממליצים לך לדרוש מחשמלאי בחדרה (אחרי תעודת חשמלאי בתוקף) הוא לשוחח עם לקוחות עבר כדי להבין מהם איך היה השירות של החשמלאי, כמה זמן לקח לו לטפל בתקלת החשמל וחשוב ביותר – האם המחירים שלו היו הוגנים.

מחירון חשמלאים בחדרה

סוג השירות חשמלאי בחדרה מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בחדרה החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בחדרה בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 199 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בחדרה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
איזון פאזות בלוח חשמל החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
התקנת אטמור החל מ 199 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בחדרה מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בנתניה | חשמלאי בכפר סבא | חשמלאים בקיסריה

דילוג לתוכן