תפריט סגור

חשמלאי בירושלים

חשמלאי 24 שעות בירושלים לשירותכם
אין דבר מטריד ומפריע יותר מהפסקת חשמל מפתיעה שפשוט מחשיכה את השגרה ברגע אחד. זו הסיבה שחשמלאים IL מספקת שירותי חשמלאות בירושלים בכל שעה מהיום הכוללים את כל הפתרונות הקיימים לתקלות החשמל השונות, החל מהחלפת שקע חשמל שרוף ועד החלפת לוח חשמל שלם. אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל מענה מלא ומקיף של חשמלאי בירושלים במחירים משתלמים במיוחד!

חשמלאי בירושלים 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בירושלים – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בירושלים מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בירושלים חייגו: 055-977-9950

חשמלאים בירושלים

הדרך הנכונה לבחור חשמלאי בירושלים

חשמלאי הוא מקצוע ותיק שבניגוד לדעה הרווחת, דורש המון ידע וניסיון כדי לבצע את עבודות החשמל השונות בהצלחה ובבטחה. כדי לעזור לך להבחין בין חשמלאי מוסמך בירושלים לבין חשמלאי חובבן, הכנו לך רשימה המפרטת את כל מה שיש לדרוש מהחשמלאי לפני שכירתו לעבודה. יחד עם זאת, אם משהו עדיין לא יהיה ברור, נשמח לעמוד לשירותך בשיחת יעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות במהלכה נבין מה הצורך שלך ונענה עליו במהירות, ביעילות ובמחירים אטרקטיביים.

 • רישיון חשמלאי בתוקף
  הזמנתם חשמלאי בירושלים? קודש הקודשים והדבר הראשון והחשוב ביותר שיש לדרוש מהחשמלאי שראיינת לביצוע העבודה. רישיון זה מעניק לך רשת ביטחון שמדובר בחשמלאי שבוודאות למד ועבר מבחנים מטעם המדינה כך שהעבודה שלו מוכרת ומבוטחת.
 • כמה שיותר הסמכות
  ישנן 4 דרגות של חשמלאי והן חשמלאי עוזר, חשמלאי מעשי, חשמלאי מוסמך\ראשי, חשמלאי בכיר. כל דרגה כזו מסמלת היתר מסוים שמגביל את החשמלאי לעבודות מסוג מסוים. החשמלאי הדרוש לעבודות ביתיות הוא חשמלאי מוסמך ולכן יש לדרוש ממנו להציג בפניך את ההסמכה הרלוונטית.
 • עבודה עם מוצרים תקניים בלבד
  מעבר לרישיון וההסמכה של החשמלאי עצמו, חשמלאי מוסמך בירושלים יעבוד אך ורק עם מוצרים שעברו את מכון התקנים כדי להבטיח שיעמדו בזרם החשמל ולא חלילה יסבלו מתקלות שעלולות להגיע לשריפה בדירה ולסיכון חיים.
 • אחריות מלאה על עבודת החשמל
  כהמשך ישיר למקצועיות של החשמלאי, אחריות על העבודה היא ערך עליון שמעניק לך הלקוח ראש שקט שגם אם חלילה יקרה משהו, העבודה מכוסה והחשמלאי יגיע לתקן אותה ללא תשלום.
 • מחירים
  חשמלאים לרוב יגיעו לטפל בתקלות שכבר גרמו למפח נפש או נזקים ולכן בעיננו כאן הם נמדדים. חלק מהחשמלאים ידרשו מחיר מופקע וחלק ידרשו מחיר נמוך במיוחד כדי להשיג את העבודה ולהשיג ניסיון דרכך. אנחנו ממליצים לבדוק במחירון חשמלאים מהו מחיר השוק לתקלת החשמל שקרתה לך ורק אז לשכור חשמלאי מומלץ בירושלים במחיר הזה.

באילו מקרים כדאי לקרוא לחשמלאי בירושלים?

הידעת? חשמלאי מוסמך יכול לעזור לך בכל מיני מקרים הקשורים לחשמל כמו תיקון של נקודות חשמל ולאו דווקא רק בתקלות חשמל. הסיבה לכך היא ההסמכות הרבות שהחשמלאי עובר והידע הרב שלו באיך חשמל עובד וכיצד ניתן לעבוד איתו כדי לשפר את איכות החיים שלך.

תכנון נכון של חשמל בעת שיפוץ או מעבר דירה
אחד הנושאים היקרים ביותר לטיפול הוא התעסקות עם מערכת החשמל בבית. הזמנה של חשמלאי בירושלים לפני מעבר הדירה או במהלך השיפוץ תעניק לך את היכולת לתכנן יחד איתו את פרישת החשמל כדי למקסם את הזרמת החשמל לדירה ולהוריד למינימום את צריכת החשמל.

התקנת מכשירי חשמל
מאוורר תקרה, החלפת שעון דוד ושקעי חשמל הם רק חלק קטן מעבודות חשמל בירושלים שחשמלאי יכול לבצע עבורך. הניסיון והידע שלו יחסכו לך המון זמן ולא מעט התעסקות שבסוף מתורגמים לכסף.

שינויים של מערכת החשמל
גם אם הבית שלך לא בתהליך שיפוץ, ניתן להזמין חשמלאי בירושלים כדי שיעשה אופטימיזציה למערכת החשמל שלך. כאן נכנסת היכולת הטכנית של החשמלאי וההיכרות שלו עם מערכות החשמל השונות מכיוון שבכמה שינויים קטנים, הוא יוכל לחסוך לך עבודת שיפוצים רחבה ולא מעט בחשבון החשמל.

לייעוץ חינם עם חשמלאי בירושלים חייגו: 055-977-9950

כמה עולה חשמלאי בירושלים?

היות והשירותים של קבלני חשמל בירושלים ושל החשמלאים הם רבים ומגוונים, אין אפשרות לקבוע להם מחיר מראש. מעבר לעבודות עצמן, גם לדחיפות העבודה יש משקל בקביעת המחיר הסופי (עבודה בלילה, בשבת או בחג). אך באותה נשימה, בזכות הניסיון הרב והציוד החדשני, צוות חשמלאים IL יעניק לך עבודת חשמל איכותית, מקיפה ומלאה במחירים עממיים לחלוטין שיענו על כל הדרישות שלך.

מחירון חשמלאים בירושלים

סוג השירות חשמלאי בירושלים מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בירושלים החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בירושלים בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בירושלים החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
איזון פאזות בלוח החשמל החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
התקנת תנור אמבטיה החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים. החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בירושלים מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
החלפת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בבית שמש | חשמלאי במודיעין | חשמלאים בביתר עילית

לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

חובה לפני שמזמינים חשמלאי לדרוש ממנו להציג תעודת חשמלאי תמיד עדיף לבחור אחד עם כמה שיותר הסמכות. וכמובן עלינו לדרוש שיעבוד אך ורק עם מוצרים תקניים, וכמובן שיעניק אחריות על העבודה.

icon

עלויות של התקנת נקודת חשמל מתחילות בכ- 180 ש"ח, אך זהו אינו מחיר סופי, מיקום ההתקנה והמורכבות שלה משנים את המחיר.

icon

היות והשירותים של חשמלאי הם רבים ומגוונים, אין אפשרות לקבוע להם מחיר מראש.

icon

חשמלאי מוסמך אמור לבצע עבודות חשמל בדירה גם כאשר גרים בה.
דילוג לתוכן