תפריט סגור

חשמלאי במודיעין

חשמלאי במודיעין מעכשיו לעכשיו
חזרת הביתה מיום עבודה ובווום כל הבית חושך ואין לך מושג למה. אבל הכל בסדר כי החשמלאים שלנו זמינים עבורך 24/7 לכל סוגי תקלות החשמל כך שהעלטה הזו היא עניין זמני בהחלט. החשמלאים שלנו יגיעו אליך תוך זמן קצר עם כל הציוד והניסיון רב השנים שלהם, ימצאו את המקור לתקלה ויטפלו בו במהירות, באפקטיביות ובמחירים משתלמים במיוחד!

חשמלאי במודיעין 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים במודיעין – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי במודיעין מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי במודיעין חייגו: 055-977-9950

חשמלאי במודיעין

איך לבחור נכון חשמלאים במודיעין?

לצערנו, למרות שהתעסקות בחשמל ללא ידע ורישיון מתאימים הם עבירה פלילית שדינה מאסר, עדיין אנחנו נתקלים בחשמלאים במודיעין שפועלים ללא רישוי מתאים. עבודות בחשמל במודיעין ללא הידע והציוד המתאימים עלולים לסכן את הרכוש ואת החיים שלך ושל המשפחה שלך ולכן נעזור לך לבחור נכון חשמלאי מומלץ במודיעין באמצעות הטיפים הבאים:

רישיון חשמלאי בתוקף
הפרט הטריוויאלי הזה טומן בחובו כל כך הרבה שהיינו חייבים להסביר. כדי לעבוד כחשמלאי, משרד התמ"ת מחייב לימודים במוסד מוכר והצלחה במבחנים תיאורטיים ומעשיים. לאחר המבחנים החשמלאי מקבל רישיון חשמלאי עוזר שזהו הרישיון הבסיסי ביותר שמחייב את החשמלאי לעבוד תחת פיקוח של חשמלאי בכיר ממנו ולכן חשוב לוודא את דרגת הרישוי של החשמלאי לפני ששוכרים אותו לעבודה. דרגת הרישוי הרלוונטית לתקלות ביתיות היא חשמלאי מוסמך וניתן לוודא שהרישיון חוקי על ידי בדיקה באתר התמ"ת והצלבה של מספר הזיהוי שמופיע על הרישיון לבין זה שמופיע בתעודת הזהות.

ניסיון ונוכחות דיגיטלית
קרוב לוודאי שחשמלאי מוסמך במודיעין יחזיק אתר אינטרנט ועמוד פייסבוק, מה שמעניק לך "אישור" שהחברה לגיטימית ואפשר לעבוד איתה. מעבר לכך, במדיות השונות צריכות להופיע שנות הניסיון של החשמלאי אשר בהכרח מעידות על המקצועיות ואיכות העבודה של החשמלאי. אם לא מצאת אתר או איזושהי נוכחות דיגיטלית של החשמלאי, אנחנו ממליצים לנהוג במשנה זהירות ולהקשות יותר על החשמלאי כדי שיוכיח לך שהוא איש מקצוע אמין ולא חאפר.

לקוחות ממליצים
גולת הכותרת של כל איש מקצוע מכובד. אם החשמלאי במודיעין אותו ראיינת מספר לך שהוא עובד המון זמן בתחום, בטוח שיהיו לו כמה וכמה לקוחות עבר שיוכלו להמליץ עליו. במידה ולא קיימים כאלו צריכה להידלק לך נורה אדומה ויש לשקול מחדש אם להעסיק את החשמלאי הזה.

טיפים לחיסכון בחשמל מאת חשמלאים מוסמכים במודיעין

מעבר לבדיקות חשמל וטיפול בתקלות, חשמלאי במודיעין יכול לעזור לך להתנהל נכון יותר בכל מה שקשור לחשמל שלך. זו הסיבה שדיברנו עם המומחים שלנו וביקשנו מהם מספר טיפים קלים לביצוע שיחסכו לך בחשמל ובכסף!

הפעלת מוצרי חשמל כבדים בלילה
תעריף מחירי החשמל גבוה יותר בשעות היום ולכן הפעלה של מכשירי החשמל הכבדים – מדיח, מכונת ומייבש כביסה וכו' בשעות הערב תחסוך לך לא מעט כסף.

שימוש חכם בקומקום חשמלי
ידעת שהמכשיר הקטן הזה הוא המכשיר הכי פחות יעיל אנרגטית בבית? הפעלה נכונה שלו (חימום כמות מים מדויקת) תעזור לך לחסוך בחשמל בצורה ניכרת.

מיקום נכון של המקרר
אחרי המזגן, המקרר הוא הזללן הכי גדול של חשמל בבית ולכן מיקום נכון שלו יוכל לחסוך לך בחשמל. בגלל שהמקרר מנסה לקרר את התכולה שלו, הוא רגיש מאוד לחום חיצוני ולכן התקנה של מקרר רחוק מתנורי אפיה או בצמוד לקיר תאפשר לו להתחמם ולהתאמץ הרבה פחות.

החלפת נורות ליבון
התפתחות הטכנולוגיה בתחום הנורות הולידה את נורות הלד וה-CFL אשר צורכות הרבה פחות אנרגיה ומעניקות הרבה יותר אור. נורות הליבון הן נורות ישנות שצורכות המון אנרגיה ביחס לכמות האור שהן מפיקות ולכן אנחנו ממליצים לעשות את המעבר ולבצע התקנה של נורות לד או CFL.

רכישת מוצרי חשמל יעילים אנרגטית
מוצרי חשמל אשר מדורגים A הוכחו כיעילים מאוד אנרגטית ולכן רכישה שלהם תצמצם את צריכת החשמל ותחסוך לך לא מעט כסף!

לייעוץ חינם עם חשמלאי במודיעין חייגו: 055-977-9950

כמה עולה חשמלאי במודיעין?

התשובה לשאלה הזו תלויה כמובן במורכבות העבודה, מועד ביצוע הטיפול בתקלה והציוד הנדרש לטיפול בתקלה. כאן המקום לציין שרוב תקלות החשמל הן סימפטום למשהו גדול ועמוק יותר ולכן החשמלאים שלנו יבצעו בדיקה מדוקדקת במערכת החשמל שלך כדי להעניק לך פתרון חשמל מלא, מקיף ומקצועי.

חשמלאי 24 שעות במודיעין מטעם הפורטל שלנו תמיד יהיה זמין עבורך ולכן זה לא משנה מתי קרתה התקלה, אנחנו נגיע אליך במהירות ונחזיר את האור לחייך עם חיוך ובמחירים אטרקטיביים במיוחד! זקוק לשירות של קבלני חשמל במודיעין? אנו נוכל לספק לכם גם שירות זה. חייגו אלינו לפרטים נוספים.

מחירון חשמלאים במודיעין

סוג השירות חשמלאי במודיעין מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך במודיעין החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי במודיעין בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה במודיעין החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת גופים פרבולים החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
איזון פאזות בלוח חשמל החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי במודיעין מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בירושלים | חשמלאי בביתר עילית | חשמלאים בבית שמש

לקוחות ממליצים: 

דילוג לתוכן