תפריט סגור

חשמלאי בני ברק

חשמלאי בבני ברק | אמינות, מקצועיות ומחירים משתלמים במיוחד
אמנם לעבוד כחשמלאי מוסמך בבני ברק דורש תעודות, הסמכות וכמובן רישיון, עדיין ניתן למצוא מעאכרים שמבצעים עבודות חשמל בבני ברק במחירי רצפה. החשמלאים וקבלני חשמל בבני ברק מטעם פורטל חשמלאים IL כולם מחזיקים ברישיונות תקפים, עובדים עם הציוד המתקדם והבטוח ביותר ויכולים להעניק לך מענה מיידי לכל תקלת חשמל בכל רגע מהיום והמחירים – חשמל!

חשמלאי בבני ברק 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בבני ברק – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בבני ברק מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בבני ברק חייגו: 055-977-9950

חשמלאי-בבני-ברק

מתי כדאי לך להזמין חשמלאי בבני ברק?

החוק בישראל קובע שאסור לטפל ולהתעסק בחשמל ללא רישיון חשמל בתוקף ואנחנו בהחלט מצדדים בחוק הזה. חשמל הוא עסק מסוכן שרק מקצוענים צריכים לטפל בו ולכן אנחנו ממליצים לך להזמין חשמלאי 24 שעות בבני ברק בכל פעם שישנה תקלת חשמל, קטנה כגדולה. הסיבה לכך היא שלא תמיד התקלה שראית אצלך היא תקלת החשמל האמיתית ויכול מאוד להיות שהיא סימפטום לתקלות גדולות ומורכבות יותר שרק עין מקצועית יכולה להבחין בהן.

איך חשמלאי מומלץ בבני ברק יוכל לעזור לך?

מעבר לטיפול בתקלות חשמל שונות, חשמלאי בבני ברק מחזיק בידע עצום על כל נושא החשמל ולכן יוכל לעזור לך גם במקרים הבאים:

 1. התקנת מוצרי חשמל מורכבים
  החלטת להתחדש במאוורר תקרה או בתאורה חדשה? כמובן שאפשר להתקין את שניהם בכוחות עצמך, אבל הסיכונים לא כל כך שווים את זה. מאוורר תקרה שלא הותקן כראוי יכול ליפול מהתקרה ולנחות על המשפחה שלך ללא התראה מקודם ואילו גופי תאורה שלא הותקנו כראוי עלולים להתחמם ולגרום לדליקה אצלך בבית.
 2. הגדלת חיבור חשמל לדירה שלך
  רוב הבתים בישראל מגיעים עם חיבור חד פאזי 25 אמפר. עם התקדמות הטכנולוגיה, אנחנו רוכשים מוצרי חשמל חדשים ועוצמתיים יותר כך שהחשמל שנכנס אליך לדירה לא מספיק כדי להפעיל אותם. חשמלאי מוסמך בבני ברק יעבור על מערכת החשמל שבדירה שלך, יתכנן אותה מחדש וילווה אותך בכל התהליך החל מהתכנון ועד להזמנת המבקר מטעם חברת החשמל שיאשר את התכוניות ויגדיל את חיבור החשמל לדירה שלך.
 3. תכנון מערכת חשמל
  דירה חדשה או שיפוץ של דירה קיימת הם הזדמנות מצוינת לתכנן מחדש את מערכת החשמל שבבית שלך כדי לחסוך לך בחשמל ובכסף. רוב מערכות החשמל הקיימות לא הוקמו תוך התייעצות עם חשמלאי מוסמך ולכן הן לאו דווקא נכונות ויעילות מספיק אנרגטית לדירה ולצרכים שלך. תכנון נכון יוכל לחסוך לך לא מעט תקלות וכסף!
 4. בדיקת הארקה
  הארקה היא ככל הנראה החלק הכי חשוב במערכת החשמל שלך מכיוון שהיא דואגת שבמקרה של זליגת חשמל, הוא יגיע לקרקע ולא יחשמל אותך. הארקה תקינה היא הכרח ולכן אנחנו ממליצים על הזמנת חשמלאי בבני ברק לבצע בדיקת הארקה אחת לשנה.

איך לבחור נכון חשמלאי בבני ברק?

למרות שהתעסקות בחשמל ללא רישיון היא עבירה פלילית שדינה מאסר, אנחנו עדיין נתקלים בחאפרים ולכן כדאי לך לבדוק את הדברים הבאים לפני שסגרת משהו עם החשמלאי.

 • רישיון חשמל בתוקף
  טריוויאלי ככל שיהיה, כבר בשיחה הראשונה יש לדרוש לראות תעודת חשמלאי בתוקף, לבדוק שדרגת הרישוי שלו תואמת לאופי התקלות (לרוב חשמלאי מוסמך תהיה הדרגה המתאימה) ולהשוות בין מספר הזהות הכתוב על הרישיון לזה שכתוב בתעודת הזהות.
 • אחריות על העבודה
  חלק מהחשמלאים ינסו להוריד לך את המחיר כדי לא לעבוד עם קבלה. מעבר לפן הפלילי, קבלה מהחשמלאי היא תעודת ביטוח שקושרת את החשמלאי לתיקון שהוא עשה כך שאם חלילה קרה משהו, יש לך גיבוי.
 • מוצרי חשמל איכותיים
  החלפת שקע, התקנת שעון שבת והחלפת לוח חשמל דורשים התקנה של מוצרים איכותיים שעומדים בתווי תקן על מנת שהתקלות לא יחזרו במקרה הטוב ולא תגרמנה תקלות נוספות ומסוכנות יותר במקרה הרע.

כמה עולה חשמלאי בבני ברק?

מחיר חשמלאי בבני ברק הוא מאוד דינמי ונקבע על פי מספר פרמטרים כגון – סוג העבודה אליה מוזמן החשמלאי, מורכבות הטיפול בתקלה ומועד הזמנת החשמלאי (לילה, סופ"ש וחג יהיו יקרים יותר מתעריף רגיל). ככל שהפרויקט יהיה גדול יותר ויכלול מספר עבודות גדול יותר כמו החלפת שקע חשמל בבית, התקנת גופי תאורה ועוד, כך המחיר של השירותים השונים יהיה נמוך יותר ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי ליהנות משיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא כל התחייבות! בשיחה אנחנו נבין ממך מה התקלות השונות ונמליץ לך על דרכי טיפול מהירות, יעילות וזולות!

לייעוץ חינם עם חשמלאי בבני ברק חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים בבני ברק

סוג השירות חשמלאי בבני ברק מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בבני ברק החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בבני ברק בשעות הלילה החל מ 300 ₪
ההחלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בבני ברק החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת זרוע של טלוויזיה החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת תרמוסטט לדוד שמש החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בבני ברק מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך ברמת גן | חשמלאי בפתח תקווה | חשמלאים בגבעת שמואל

לקוחות ממליצים: 

דילוג לתוכן