תפריט סגור

חשמלאי בחיפה

אפשר להפסיק לחפש חשמלאי מומלץ בחיפה!
חשמלאים מוסמכים בחיפה היא המומחיות שלנו בפורטל חשמלאים IL. כל החשמלאים שלנו פועלים ברישיון משרד התמ"ת, משתמשים אך ורק במוצרי חשמל בעלי תווי תקן מהמחירים ביותר וכמובן זמינים עבורך בכל שעות היממה. התקשרו לחשמלאי בחיפה מוסמך אשר יגיע אליכם בהתראה קצרה לכל סוג של תקלת חשמל החל מקצר ועד להחלפה של לוח חשמל, בכל רגע מהיום!

חשמלאי בחיפה 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בחיפה – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בחיפה מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בחיפה בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בחיפה חייגו: 055-977-9950

חשמלאי-בחיפה

חשמלאי מוסמך בחיפה זה לא תפקיד, זו דרגת רישוי

הרשת ודלת הכניסה לבית שלך, מלאות באנשי מקצוע שמתיימרים להיות חשמלאים מוסמכים המציעים מגוון עבודות חשמל בחיפה והגיע הזמן לעשות סדר במידה אתם מחפשים חשמלאי בחיפה לטיפול בתקלות החשמל בבית שלכם.
חשמלאי מוסמך הוא חשמלאי שעבר בהצלחה לימודים ומבחנים תיאורטיים ומעשיים בחשמל וקיבל תעודת רישיון חשמלאי מטעם משרד התמ"ת. כל ניסיון להציג את הדברים אחרת הוא לא נכון, פלילי ועלול לגרום לתקלות חמורות, שריפות ואפילו מוות. זו הסיבה שהניעה אותנו לכתוב לך את כל דרגות הרישוי הקיימות, מהן ההגבלות שלהן ואיזו דרגת חשמלאות מתאימה לתקלות חשמל ביתיות.

דרגת רישוי הגבלות
חשמלאי עוזר זו דרגת הרישוי הבסיסית והראשונה שחשמלאי מתחיל מקבל לאחר סיום לימודיו. הדרגה הזו מאפשרת לחשמלאי לטפל בחלק מהתקלות הביתיות ותמיד בפיקוח חשמלאי מוסמך ומעלה.
חשמלאי מוסמך מוסמך לטפל בכל תקלות החשמל הביתיות ולא דורש פיקוח מחשמלאי בכיר יותר. זו דרגת הרישיון המומלצת לטיפול בתקלות חשמל ביתיות.
חשמלאי בכיר מעבר לבתים פרטיים, ישנן מערכות חשמל במבנים תעשייתים. חשמלאי בכיר מוסמך לטפל בכל תקלות החשמל הביתיות ובחלק מתקלות החשמל במבנים תעשייתיים.
הנדסאי חשמל סמכות מקצועית בתחום התכנון, התקנה, פיקוח ותחזוקה של מערכות חשמל.

שאלות נפוצות ששואלים חשמלאים מוסמכים בחיפה

רוב תקלות החשמל די חוזרות על עצמן ולכן הכנו לך רשימת תקלות נפוצות וההסבר שלהן כדי לעזור לך להבין מתי הגיע הזמן להזמין חשמלאי בחיפה ומתי ניתן לפתור את התקלה בעצמך.

האם לחבר לחשמל מוצרי חשמל כבדים באמצעות כבל מאריך?
חד משמעית לא. הצריכה המסיבית של מוצרי חשמל כמו מדיח, מכונת כביסה, מזגן וכו' עלולה לגרום לשריפה בגלל כמויות החשמל הגדולות שיעברו דרך המפצל.

איך לפתור עומס יתר?
החיים המודרניים גורמים לנו לחפש נוחות, בעיקר בתחום המוצרים החשמליים, מה שמנפח את צריכת החשמל לבית שלנו. הזרם החשמלי שמגיע מארון החשמל של חברת החשמל עובר דרך לוח החשמל של הבית שאחראי על ויסות הזרם והקפצה של פקקים ברגע שישנה חריגה בצריכה. אם קפץ לך פקק פחת, יש לנתק את כל מוצרי החשמל הקיימים באיזור זה של הבית ולהרים את הפקק עד שימצא המוצר החשמלי הסורר. במידה והפקק הראשי קופץ יש לבדוק שני דברים:

  • האם הכנסת מוצרי חשמל חדשים וכבדים לבית. במידה וכן, יש לנתק אותם ולחבר אותם חזרה אחד אחד כדי לבדוק האם זרימת החשמל תקינה והבעיה איננה בלוח החשמל.
  • במידה ולא הכנסת מוצרי חשמל חדשים לבית, יכול מאוד להיות שלוח החשמל התיישן ויש להחליף אותו לפני שהתקלות יחריפו.

למה הדוד מקצר?
הדוד מחמם את המים על ידי הפעלה חשמלית של גוף החימום אשר מתרגם חשמל לחום וכך מחמם את המים. אך המים בישראל מוצפים באבנית שלאט לאט מצטברת על גוף החימום ופוגעת ביכולת שלו לחמם את המים. התרמוסטט, שלא יודע שהצטברה אבנית על גוף החימום, לא מגיע לטמפרטורה שלו ולכן ממשיך לאפשר לגוף החימום להתחמם ולבסוף לגרום לדוד לקצר.

מה זה הארקה?

על מנת למנוע זליגת חשמל שעלולה לגרום לשריפות ולמוות בחשמול, מותקנת הארקה אשר מזהה זליגה של חשמל ומורידה אותו לקרקע באמצעות חוט חשמל שמחובר ללוח החשמל. לכן חשוב גם לבצע בדיקת הארקה בבית על ידי חשמלאי מוסמך.

כמה עולה חשמלאי בחיפה?

חשמלאי בחיפה מצוות חשמלאים IL יכול לעזור לך במגוון רחב של שירותי חשמל מעבר לטיפול בקצר. בין השירותים ניתן למצוא תכנון מערכת חשמל חדשה, שיפוץ מערכת חשמל קיימת, התקנה של מוצרי חשמל מורכבים, החלפת דודים, התקנת תלת פאזי, שירותי קבלן חשמל בחיפה ועוד ולכן אין מחיר אחיד שנוכל לכתוב. מעבר למורכבות התקלה, יש לקחת בחשבון את מועד הזמנת החשמלאי ולכן הזמנת חשמלאי 24 שעות בחיפה תייקר במעט את הצעת המחיר כך שאנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין מהי תקלת החשמל הספציפית שקרתה לך על מנת שנגיש לך הצעת מחיר קונקרטית, יעילה וסופר משתלמת!

לייעוץ חינם עם חשמלאי בחיפה חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים בחיפה

סוג השירות חשמלאי בחיפה מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בחיפה החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בחיפה בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בחיפה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת אזעקות החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת תרמוסטט לדוד שמש החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בחיפה מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בקרית ים | חשמלאי בעכו | חשמלאים בנשר

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

ישנם מספר סיבות בכדי שהדוד יקצר. לרוב הסיבה היא גוף חימום מלא באבנית כתוצאה מהמים בישראל ולא מחמם את המים הטרמוסטט מצידו מבחין שהמים לא חמים ממשיך להפעיל את גוף החימום וכך נוצר קצר.

icon

אמנם סרטוני הדרכה כמעט לכל דבר ניתן למצוא היום ביוטיוב, גם סרטונים מפורטים כיצד להחליף גוף חימום לדוד כאשר הוא מקצר. חשוב לזכור סרטונים אלו ערוכים ע"י אנשי מקצוע! תקלה בחשמל יכולה לגרום לסכנת חיים בייחוד שמדובר בדוד, מכשיר חשמלי שצורך הרבה חשמל. בנוסף לא תמיד הבעיה נפתרת כאשר מחליפים גוף חימום לרוב כתוצאה מהקצר ישנם חוטים שרופים שצריך להחליפם בתוך מערכת החשמל.

icon

הארקה משמשת למניעת זליגה של חשמל במקרה של עומס ע"י חיווט ישיר לקרקע. כאשר ישנה תקלה בהארקה מדובר בסכנת חיים. לכן מומלץ לערוך בדיקה להארקה בבית כל תקופה כדי למנוע אסונות.

icon

עלות הזמנת חשמלאי משתנה בהתאם לתקלה ולעבודה שצריך לבצע ביקור חשמלאי בחיפה מתחיל ב200 ש"ח .
דילוג לתוכן