תפריט סגור

לוחות חשמל

החלפת לוח חשמל – עושים עם חשמלאים מומלצים!

לוח החשמל בדירה הוא חלק חשוב מכל דירה. הוא המקור שממנו מגיעה אספקת החשמל לכל הבית, מתאורה ועד מזגנים. לוח החשמל מאפשר גם ניתוק מבוקר של החשמל, לחלקים מסוימים של הדירה או לכולה, על מנת לבצע עבודות חשמל שונות בדירה. לוח החשמל גם מגן על מעגלי החשמל שבבית ממקרים של עומס יתר, קצר חשמלי וכדומה, ומונע שריפות והתחשמלות. לעיתים יש צורך בהחלפה של לוח החשמל בדירה, כאשר מתרחשות בו תקלות חמורות וכדומה. במצב כזה, יש צורך בחשמלאי מקצועי ומומלץ לביצוע העבודה.

החלפת לוח חשמל

החלפת לוח חשמל
החלפת לוח חשמל על ידי צוות מקצועי

כל מה שקשור בלוח החשמל של הדירה חייב להיעשות אך ורק על ידי חשמלאי מוסמך או חשמלאי בכיר, אשר מורשה לטיפול בזרם חשמלי גבוה ובלוחות חשמל. לא רק החלפת לוח חשמל ניתן לבצע על ידי חשמלאי בכיר או מוסמך, אלא גם תכנון לוחות חשמל חדשים. אם אתם בונים בית חדש, או אף משפצים את הקיים, יתכן שיש לכם צורך בתכנון לוחות חשמל שיעבירו היטב את הזרם החשמלי לדירה החדשה שאתם בונים. לוח החשמל צריך להתאים לעומס החשמל בדירה ולצרכים הספציפיים של הדיירים, ולכן גם את התכנון הזה חשוב לבצע על ידי חשמלאי מוסמך, מקצועי ובעל ניסיון.

החלפת לוח חשמל מחיר

מחיר החלפת לוח חשמל משתנה ממקום למקום ומחשמלאי לחשמלאי. להחלפת לוח חשמל מחיר גבוה יחסית לעבודות חשמל אחרות, בשל המורכבות של העניין והמומחיות הנדרשת בתחום. החלפת לוח חשמל מחיר מוזל במיוחד היא נקודה לאזהרה, משום שמחירים זולים מידי עלולים להצביע על עבודה לא איכותית, ואף על עבודה ללא רישיון. מחיר החלפת לוח חשמל תלוי במומחיות של החשמלאי וכן במורכבות של העבודה הספציפית. בפורטל חשמלאים מומלצים תוכלו ללמוד הרבה על מחיר החלפת לוח חשמל ועל חשמלאים אשר יכולים לבצע את העבודה היטב.

חשמלאים מומלצים

תכנון לוחות חשמל
תכנון לוחות חשמל בצורה מקצועית

פורטל חשמלאים מומלצים מאפשר לכם ליהנות מהשוואה פשוטה, נוחה וזמינה של חשמלאים מקצועיים באזור המגורים שלכם. כאן תוכלו לקבל חוות דעת אמתיות מלקוחות של חשמלאים שונים באזור מגוריכם, ולבחור את החשמלאי שמציע את התנאים הטובים ביותר עבורכם – המחיר, הזמינות, המקצועיות, רמת ההסמכה, האמינות, הניסיון וכל הלאה. עם פורטל חשמלאים מומלצים, אתם יכולים ליהנות מן הבחירה הטובה ביותר עבורכם.
מעוניינים בהחלפה או בתכנון לוחות חשמל? היכנסו לפורטל חשמלאים מומלצים ותוכלו למצוא את החשמלאי המקצועי ביותר, שיבצע עבורכם את העבודה!

תהליך התקנת לוח חשמל ביתי או לוח חשמל תעשייתי:

התקנת לוח חשמל
התקנת לוח חשמל

לכל דירה, בין אם מדובר בישנה או חדשה, קיים לוח חשמל ביתי. הלוח הינו למעשה מרכז הבקרה של החשמל בבית, שממנו מגיעה אספקת החשמל לכל הנקודות בבית. לרוב מחולק הלוח לחלקים על פי חלקי הבית, כך שבמידה ובחלק אחד של הבית קיים עומס חשמלי, החשמל של אותו החלק בלבד ייפול, ולא בהכרח של כל הבית. בדירות ישנות ניתן למצוא הלוח מחוץ לדירה ובצמוד אליה, כאשר התקנות החדשות מנחות כי הלוח יהיה בתוך הדירה עצמה, כפי שניתן לראות בדירות החדשות.
התקנת לוח חשמל ביתי דורשת מיומנות של חשמלאי המכיר היטב העבודה, שכן כאמור, מדובר במרכז החשמל של הבית. באמצעות הלוח ניתן לנתק את כל החשמל בבית על מנת לבצע עבודות שונות, וכמו כן, במידה וקיימת בעיה באחד השקעים, לוח החשמל יכבה באופן אוטומטי את החשמל בבית, ובכך ימנע סכנת התחשמלות של דייריו. על כן, יש לדאוג כי מבצע ההתקנה יהיה בעל מקצוע, רישיון והידע המתאימים לכך, שכן תקלות בתחום יכולות להיות הרות אסון.

ומה לגבי עלותו של לוח החשמל הביתי ?

התקנת לוח חשמל ביתי
התקנת לוח חשמל ביתי

ל- לוח חשמל ביתי מחיר סטנדרטי לרוב, אלא אם כן בחרת לשדרג הלוח, או שמה מדובר בלוח המיועד לבית גדול מימדים. לוחות חשמל לבית שונים מלוחות חשמל למשרד, וכן גם מחירהם. ומה לגבי עלות ההתקנה? גם כאן לרוב מדובר בעלות אחידה, תלוי העבודה וסוג הלוח. כיצד תדע מה הוא המחיר הסטנדרטי? ובכן, אתה מוזמן להיעזר בפורטל החשמלאים המומלצים שלנו, המופיע כאן לפניך. הפורטל מכיל חשמלאים מקצועיים מהשורה הראשונה, בעלי הכשרה, ניסיון רב שנים ורישיון.
תוכל לבצע סקר שוק בניהם, ובכך לדעת המחיר הממוצע, ולבחור החשמלאי המתאים לך ביותר.

לוח חשמל הוא מקור החשמל בדירה, הוא סופג חשמל מספק החשמל, ייתכן וחברת חשמל, ייתכן מלוח חשמל ראשי אחר. הוא אחראי על כל תפעול החשמל בבית, הוא מזרים את האנרגיה אל נקודות החשמל, ובעזרתו החשמל בדירה מנותב בצורה חכמה.

החשמלאים המוסמכים שלנו בחשמלאים תל אביב, יעניקו לך שירות מקצועי ואמין. לוח חשמל הוא מקור החשמל בבית או במבנה. פעולה לא נכונה בארון החשמל מסוכנת ומסכנת את הציוד והאנשים שנמצאים בדירה. חשיבות המקצועיות בלוחות חשמל יכולה להציל מנזק.

תקן בטיחות החשמל קובע כי על לוח החשמל בדירה להיות במרחק נגיש לאדם.

בלוחות חשמל קיימות מערכות ההגנה שתפקידן למנוע תקלות. המערכות מתבססות על ידי זיהוי התקלה וניתוק הזרם החשמלי מהנקודה הבעייתית.
מערכות ההגנה השונות בלוחות החשמל –

  • הגנה בפני קצר חשמלי.
  • הגנה בפני התחשמלות.
  •  הגנה בפני עומס יתר.

מבנה לוח החשמל – 

ארון – ארון החשמל הוא למעשה הבית של לוח החשמל, בתוכו נמצאים המפסקים וכל מערכות החשמל. הארון עשוי לרוב מחומרי פוליאסטר, פח וכו'.

מפסק ראשי – מספק הראשי בלוח החשמל אחראי על הפסקת הולכת החשמל בעת הצורך.

מהדקים – חוטי החשמל בלוח מחוברים אליהם.

מוטות – פסים מלבנים שמזינים את החשמל לנקודות החשמל.

 

 

072-3930-875 דילוג לתוכן