תפריט סגור

מצברים לרכב ולאופנוע עד הבית – טיפים ומידע חשוב

איך להשיג מצבר לרכב או לאופנוע בזול?

האופנוע אמנם הוא כלי תחבורה שהינו דו גלגלי אך למעשה שמגיעים למצבר של האופנוע הוא אינו שונה בהרבה מכלי תחבורה בעל ארבעה גלגלים. כמו ברכב גם באופנוע המצבר אחראי להזרים חשמל לכל החלקים הדורשים חשמל באופנוע. וכמובן שמעל הכול בלי מצבר אי אפשר להניע את האופנוע.

כלי רכב דו גלגליים נמצאים לרוב באזור המרכז השימוש באופנועים וקטנועים בל אביב גדול יותר מבכל הארץ וזאות בזכות הפקקים האיומים שישנם בתל אביב לכן הרבה מעדיפים להשתמש ברכב דו גלגלי על מנת להיות ניידים. כאשר מחפשים מצברים בתל אביב ניתן למצוא מגוון רחב של מקומות שמוכרים מצברים לרכב אך לא אצל כולם תמצא גם מצברים לאופנועים . חברות המצברים השונות מייצרות מצברים לכל סוגי הרכבים ובנוסף מייצרות גם לאופנועים סירות כלי רכב כבדים ועוד .

כאשר מחפשים מצבר לאופנוע בזול ישנם כמה אופציות אופציה ראשונה היא לרכוש מצבר משומש שעבר מילוי מחודש של המצבר אך למצבר שכזה ניתנת אחריות קצרה היות וטווח אורך חייו הוא קצר ביון שבכל זאת הוא משומש ההמלצה של כל בעלי המקצוע היא לרכוש מצבר חדש ולא משומש שמדובר במצבר משומש יד שניה זהו עניין של מזל יכול להיות המצבר יאריך ימים אך גם יכול להיות שאחרי כמה ימים מיום רכישתו הוא יפסיק לעבוד. אז יגידו כאלו שלא נורא עדיין יש אחריות וניתן להחליף את המצבר במסגרת האחריות. אך אלו אינם לוקחים בחשבון את הזמן החשוב שאותו מבזבזים על החלפה חוזרת של מצבר וכמובן את עוגמת הנפש והטרטור הרב שיש בזה.
אך ישנה עוד אופציה והיא קניית מצבר חדש אבל במחיר זול היכן ניתן להשיג מצבר חדש לאופנוע במחיר זול יחסית לשוק? חשוב לזכור כי כמו בכל מוצר הנרכש ישנו מחיר העלות ייצור המוצר וכמובן שאלו המשווקים והמוכרים אמורים להרוויח ממכירת המצבר אבל היות ושוק המצברים הינו ענף פרוץ ישנם פערי מחירים בין משווק מצבר אחד למשנהו .

לכן תמיד כדאי לעשות השוואת מחירים בין החנויות והמשווקים השונים כדי להגיע למחיר הזול ביותר יחד עם מצבר מהאיכות הטובה ביותר. חשוב לקנות ממקום שיש לו את מצברים לכל סוגי האופנועים ולא ממקום שיצטרך להזמין עבורכם מצבר כיון שלא נמצא אצלו במלאי סוג המצבר המתאים לאופנוע שלכם מקום כזה שיכול להחזיק את כל סוגי המצברים הוא רק מקום שכל עיסוקו הוא מצברים ולא מכירת מצברים הוא רק שירות מהצד דווקא בחברה שכזו שמתעסקת אך ורק במצברים תוכלו למצוא מחיר זול עבור המצבר שלכם.

החלפת מצברים עד הבית של הלקוח

המלצות על שירות החלפת מצבר לרכב עד בית הלקוח לתושבי מחוז תל אביב

אנו ממליצים לבקר באתר של מאור מצברים על מנת לקבל שירות אישי ומחיר הוגן

כמו כן ניתן לבקר גם באתר של נחמן מצברים המספק שירות עד הבית במחיר אטרקטיבי לתושבי מחוז מרכז ואזור תל אביב

פורט מצברים נט – הפורטל המוביל לרכישת מצבר לרכב עד בית הלקוח

  • כתובת העסק בגוגל
  • מצברים נט
  • טלפון ישיר: 072-393-0007

דילוג לתוכן