תפריט סגור

חשמלאי בגבעתיים

חשמלאי בגבעתיים – 100% אחריות על כל עבודות החשמל
זה נכון שלרוב תקלות החשמל הביתיות לא צריך הכשרה משמעותית וזה נראה שכל אחד יכול לטפל בהן. אבל במציאות זה ממש לא נכון. מעבר לחוק שקובע שחל איסור להתעסק בחשמל ללא רישיון, עבודה עם חשמל יכולה להיות מאוד מסוכנת וללא רישיון מתאים לא תהיה עליה אחריות. זו הסיבה שכל החשמלאים שלנו מחזיקים ברישיונות בתוקף ויכולים להעניק לך 100% אחריות על כל עבודות החשמל!

חשמלאי בגבעתיים 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בגבעתיים – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בגבעתיים מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בגבעתיים בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בגבעתיים חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בגבעתיים

כל הסיבות להזמין חשמלאי בגבעתיים

כן, גם לטיפול בתקלות קטנות אנחנו ממליצים לך להזמין חשמלאי מוסמך בדיוק מהסיבות שכתבנו למעלה. החלפת שקע חשמל שלא הותקן כהלכה או שמורכב מחומרים זולים עלול לא לעבוד במקרה הטוב ולהישרף ולסכן את כל הבית שלך במקרה הרע. חשמלאי מוסמך הוא חשמלאי שעבר לימודים, מבחנים, הסמכות והשתלמויות מטעם משרד התמ"ת ולכן מוכר על ידי המדינה ויכול לספק שירותי חשמל באחריות.

שירותי חשמל נוספים שחשמלאי בגבעתיים יכול להעניק לך

תקלות פשוטות ועבודות חשמל בגבעתיים הן הלחם והחמאה של החשמלאים, אך מה קורה כשנתקלים בתקלות מורכבות יותר? הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לך הוא הזמנת חשמלאי שלא יודע לזהות את שורש הבעיה ולטפל בה על המקום ללא צורך להזמין עוד אנשי מקצוע. הרבה פעמים אנחנו נתקלים בתקלות חשמל שעל פניו נראו פשוטות והפכו למורכבות כמו בדוגמה הבאה:

לקוח התקשר אלינו לגבי שקע שרוף. כשהחשמלאי שלנו הגיע אליו הוא גילה שגם חוטי החשמל שלו שרופים ויש צורך להחליף את חוטי החשמל אותם מהשקע ועד ללוח החשמל. כשהלקוח נשאל מהם מוצרי החשמל שהוא מפעיל, החשמלאי גילה שעומס החשמל גדול מדי ולכן במקרה הטוב הפקק יקפוץ בכל פעם מחדש ובמקרה הפחות טוב השקע ישרף שוב. כדי לוודא שהתקלה לא תחזור, החשמלאי שלנו חיווט מחדש את החוטים שמגיעים אל השקע ושינה את כמות זרם החשמל שעוברת דרך הפקק הספציפי הזה, כך שהמוצר החשמלי שחובר אליו ייהנה מזרם חשמל קבוע שלא יקצר וישרוף את השקע.

תכנון מערכת חשמל חדשה
בדרך כלל שעוברים לדירה חדשה או כשמשפצים דירה קיימת, האדריכל והקבלן לא משקיעים מחשבה יתרה בתכנון נכון של מערכת החשמל כשהסיבה לכך היא לא חלילה עצלנות, אלא חוסר הבנה עמוקה במערכות חשמל. חשמלאי בגבעתיים מכיר את תשתיות החשמל של העיר ויכול לתכנן את מערכת החשמל החדשה שלך בצורה כזו שתנצל את המקסימום של הצריכה הביתית יחד עם יעילות אנרגטית שתחסוך לך לא מעט כסף!

החלפת דוודים
חברות הדוודים השונות כוללות במחיר שלהן את ההתקנה ולכן תהליך החלפת דוד או החלפת גוף חימום בדוד יתחיל ויסתיים אצלן באופן טבעי. הזמנה של חשמלאי מומלץ בגבעתיים להחלפת דוד יכולה לעזור לך גם במישור החשמלי של החלפת הדוד והוא בדיקת החשמל המגיע אל הדוד והשקע אליו יתחבר הדוד החשמלי. קרו לנו לא מעט מקרים שהדוד קיצר את כל הבית מכיוון שהיה עומס חשמלי על הנקודה שלו, מה שגרם ללא מעט מקלחות קרות.

הגדלת חיבור חשמל
רוב הבתים בישראל מחוברים בחיבור חד פאזי (25 אמפר) שעם הזמן הופך לחלש מדי לכל מוצרי החשמל. קבלני חשמל בגבעתיים יכולים ללוות אותך בתהליך הגדלת החיבור החל מתכנון מערכת החשמל, דרך התקנת המערכת החדשה ועד לקבלת האישור המיוחל מחברת החשמל.

התקנת גופי תאורה ומאווררי תקרה
על פניו זו נחשבת להתקנה קטנה ולא מורכבת, אבל התקנה לקויה של המוצרים החשמליים האלו עלולה להסתיים במקרה הטוב בהוצאה כספית ובמקרה הפחות טוב בנזקי גוף. חשמלאי בגבעתיים יוודא שהמוצר החשמלי שקנית באמת נכון לך ולחלל בו הוא יותקן ויתקין אותו בצורה בטוחה עם אחריות מלאה להתקנה.

כמה עולה חשמלאי בגבעתיים?

שירותי החשמל המגוונים והרבים שחשמלאי מוסמך בגבעתיים יכול להעניק לך מתומחרים באופן שונה ולכן לא נוכל לקבוע מחיר אחיד. יחד עם זאת, אנחנו מתחייבים שכל החשמלאים שלנו מחזיקים ברישיונות חשמלאים בתוקף ומשתמשים באביזרי חשמל מתקדמים ותיקניים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר. כפועל יוצא, כל עבודות החשמל שהחשמלאים שלנו יבצעו מגיעים עם 100% אחריות כך שלך יהיה ראש שקט ובטחון מלא בטיפול בתקלות. נשמח לעמוד לשירותך עם שירות חשמלאי 24 שעות בגבעתיים ועם שיחת ייעוץ והכוונה בחינם וללא התחייבות כדי שנוכל להבין איך נוכל לעזור לך בצורה הטובה והחסכונית ביותר!

לייעוץ חינם עם חשמלאי בגבעתיים חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים בגבעתיים

סוג השירות חשמלאי בגבעתיים מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בגבעתיים החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בגבעתיים בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בגבעתיים החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת ארון חשמל בבית החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
תיקון מזגן מקצר החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בגבעתיים מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בתל אביב | חשמלאי ברמת גן | חשמלאים בבני ברק

דילוג לתוכן