תפריט סגור

חשמלאי ביבנה

הזמנת חשמלאי 24 שעות ביבנה לכל תקלות החשמל
החל מקצר חשמלי, פקקים קופצים, ריח של שרוף מלוח החשמל ועד להתקנת מוצרי חשמל מורכבים ותכנון של מערכת חשמל חדשה אצלך בבית, חשמלאי ביבנה יכול להגיע אליך בזמן קצר ובהתראה מיידית כדי לטפל בכל התקלות האלו 24 שעות ביממה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד!

חשמלאי ביבנה 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים ביבנה – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי ביבנה מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי ביבנה חייגו: 055-977-9950

חשמלאי ביבנה

לבחור נכון חשמלאי ביבנה

רוב החשמלאים ביבנה הם אנשי מקצוע אמינים, מקצועיים ובעלי מוניטין נקי וללא רבב ולכן הטיפים שנכתוב פה מתמקדים בלעזור לך לזהות חאפרים ובאנשים שמנצלים פרצות שונות בחוק כדי להיכנס לתחום החשמל.

בדיקה אינטרנטית
האינטרנט מאפשר לנו לדלות המון מידע אודות חשמלאים ביבנה ומספיקים כמה קליקים קטנים כדי להגיע לאתר האינטרנט ולעמוד הפייסבוק (העסקי והפרטי) של החשמלאי כדי להבין האם מדובר בחשמלאי מוסמך ביבנה או בעוד חאפר. באתר של חשמלאי מוסמך ביבנה צריכים להופיע מחירים לסוגי עבודות חשמל והשירותים השונים שהוא מספק, תיק עבודות בו ניתן יהיה לצפות ולהעריך את מקצועיות העבודה וכמובן ביקורות של לקוחות עבר.

רישיון חשמלאי בתוקף
חשמלאות בישראל דורשת לימודים, הסמכות ומבחנים אשר מועברים על ידי משרד התמ"ת. רק לאחר הצלחה במבחנים החשמלאי מקבל את רישיון החשמלאי וגם אז הוא מתחיל בדרגה שמאפשרת לו להתעסק בתקלות ביתיות קטנות ורק בליווי חשמלאי מוסמך ביבנה. זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לוודא מספר דברים לפני שכירת חשמלאי לעבודה – רישיון בתוקף, מספר רישוי תקין, דרגת רישיון מתאימה לסוג התקלות והתאמה בין מספר תעודת הזהות של החשמלאי לזו שכתובה על רישיון החשמלאי שלו.

דרישת קבלה בסיום העבודה
חלק מהחשמלאים יציעו לך לעבוד ללא קבלה כדי לחסוך את תשלום המע"מ. מעבר לפן החוקי של תשלום מע"מ, אנחנו לא ממליצים לעשות את זה מכיוון שהקבלה משמשת כתעודת אחריות ומתעדת את העבודה של החשמלאי כך שאם חלילה קרה משהו, יש לך אסמכתא שהחשמלאי היה אצלך וביצע את עבודת החשמל שהתפקששה.

טיפים שונים מאת חשמלאים ביבנה

מעבר לחיסכון בחשמל, שימוש נכון ברשת החשמל אצלך בבית יכולה למנוע תקלות חשמל יקרות ואף מסוכנות ולכן גיבשנו עבורך רשימה קצרה של דברים שניתן לעשות בקלות ובמהירות כדי להבטיח שמערכת החשמל נשמרת תקינה ולא מסכנת אותך ואת המשפחה שלך:

 • בדיקת חשמל תקופתית
  חוטי החשמל, לוח החשמל והשקעים השונים הם מוצרים חשמליים שגם להם יש תאריכי תפוגה ובלאי ולכן אנחנו ממליצים להזמין חשמלאי ביבנה שיבצע בדיקת חשמל למערכות האלו מעת לעת כדי לוודא שהן תקינות ובטוחות לשימוש.
 • הפסקת שימוש בכבלים מאריכים
  למרות שהם נראית כמו פתרון קסם, כבלים מאריכים אמורים לשמש כפתרון זמני עד להזזת נקודת חשמל מכיוון שהם נוטים להתחמם ועלולים להישרף.
 • סידור כבלי חשמל
  כבלי חשמל לא מסוגרים עלולים גם הם לגרום להתחממות מיותרת שעלולה לגרום להתלקחות ולכן אנחנו ממליצים לך לסדר את כבלי החשמל שבדרך כלל יתרכזו במקומות שמכילים מספר רב של מוצרי חשמל כמו סלון או מטבח.

שירותים נוספים שחשמלאים ביבנה יכולים להעניק לך

המחשבה הראשונה שקופצת לראש שלך כשהמילה חשמלאי נזרקת לאוויר היא קצר חשמלי והפסקת חשמל. ובצדק. רוב התקלות שחשמלאים מטפלים בהם באמת מגיעים מהאיזורים האלו אבל יש עוד מגוון עבודות חשמל ביבנה שחשמלאים יכולים להעניק, אשר יחסכו לך התעסקות, שכירת אנשי מקצוע נוספים וכמובן לא מעט כסף.

 • תכנון נכון של מערכת חשמל חדשה
  עברת לדירה חדשה או התחלת שיפוץ? חשמלאי ביבנה יוכל לחבר את החשמל לדירה החדשה ולתכנן את מערכת החשמל החדשה שלך בצורה כזו שתמקסם את צריכת החשמל ותמנע בזבוז מיותר של חשמל.
 • התקנת מוצרי חשמל מורכבים
  זה נכון שניתן להתקין מאווררי תקרה וגופי תאורה בכוחות עצמך, אבל אנחנו ממליצים להיעזר בחשמלאי כדי לוודא שהכל מותקן כראוי ולא מסכן אותך או את המשפחה שלך.
 • הגדלת חיבור חשמל
  עם הזמן המשפחה גדלה ואיתה מוצרי החשמל השונים בבית וצריך גם להגדיל את חיבורי החשמל בבית. חשמלאי מומלץ ביבנה יכול לעזור לך להגדיל את כמות החשמל הנכנסת אל הבית ולשפר את איכות החיים שלך.

כמה עולה חשמלאי ביבנה?

מחיר חשמלאי ביבנה נגזר ממספר פרמטרים כגון זמן ביצוע העבודה (יום חול, לילה, שבת או חג), מורכבות התקלה, כמות חומרי הגלם הנדרשים לטיפול בתקלה וכמובן סוג התקלה או השירות. יחד עם זאת, החשמלאים שלנו מנוסים מאוד בחשמלאות ולכן יכולים לטפל בכל תקלות החשמל שלך במהירות, ביעילות ובמחירים זולים ומשתלמים במיוחד! להזמנת חשמלאים ו/או קבלני חשמל ביבנה למגוון עבודות חייגו אלינו בכל עת!

לייעוץ חינם עם חשמלאי ביבנה חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים ביבנה

סוג השירות חשמלאי ביבנה מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך ביבנה החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי ביבנה בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה ביבנה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת גוף חימום בדוד החל מ 350 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת פקק בלוח חשמל החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי ביבנה מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בגן יבנה | חשמלאי ברחובות | חשמלאים בראשון לציון

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

היום בעידן האינטרנט ניתן לבדוק ולקבל המלצות כמעט בכל תחום כולל חשמלאים. בנוסף צריך לדרוש מהחשמלאי תעודת הסמכה בתוקף כדי לוודא שהחשמלאי אכן מוסמך. ודבר אחרון והכי חשוב זה לקבל המלצות מלקוחות קודמים חשמלאי עם וותק ישמח לתת לקוחות מהעבר כדי שיבררו על טיב העבודה.

icon

עלות החלפת מפסק מתחילה ב250 ש"ח אך במידה וישנם מורכבויות נוספות המחיר משתנה.

icon

תכנון מערכת חשמל בדרך כלל מתבצעת בזמן שיפוץ או בזמן בנייה, חשמלאי מקצועי יתכנן עבורכם מערכת חשמל שתתאים במיוחד לצרכים הדרושים.

icon

אמנם ניתן לבצע עבודות קטנות של חשמל בשיטת עשה זאת בעצמך, אך לעומת בניית ארון טעות קטנה בחשמל יכולה ליצור נזק גדול ואף סכנת חיים, לכן חשוב להזמין חשמלאי מקצועי ואמין גם לעבודות החשמל הקטנות.
דילוג לתוכן