תפריט סגור

חשמלאי ברחובות

חשמלאי 24 שעות ברחובות במחירים משתלמים במיוחד!
הדוד מקצר? המוצר החשמלי החדש שרכשת מקפיץ את החשמל? החשמלאים שלנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת בלבד! היום ניתן לבצע הזמנת חשמלאי ברחובות בקלות מכיוון שכל החשמלאים באתר שלנו הם חשמלאים מוסמכים, בעלי רישיון בתוקף ומוניטין של עשרות טיפולים מוצלחים לכלל סוגי תקלות החשמל במחירים מצוינים שלא יחשמלו לך את הארנק!

חשמלאי ברחובות 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים ברחובות – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי ברחובות מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך ברחובות בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי ברחובות חייגו: 055-977-9950

חשמלאי ברחובות

איך לזהות חשמלאי מוסמך ברחובות?

הלוואי והיינו בעידן בו ניתן להאמין לכל מה שאומרים לנו אבל לצערנו זה לא המצב, גם כשמדובר בעניין של חיים ומוות כמו חשמל. בישראל קיים חוק לפיו אסור לטפל בתקלות חשמל ללא רישיון חשמלאי בתוקף כשהעובר על החוק צפוי לעונש מאסר. למרות העובדה המבהילה הזו, אנחנו עדיין נתקלים בחשמלאים חובבנים שמשקרים ללקוחות שלהם ועושים יותר נזק במקרה הטוב או מסכנים את יושבי הבית במקרה הפחות טוב. זו הסיבה שרצינו לכתוב מדריך שיעזור לך לזהות חשמלאים מוסמכים ברחובות כך שהטיפול בתקלת החשמל שלך יהיה מהיר, אפקטיבי והכי חשוב – בטוח.

למזלנו, ישנם קווים ברורים באמצעותם ניתן לזהות חשמלאי מומלץ ברחובות. החל מתקנות שונות של משרד התמ"ת ועד לעבודה עצמה של החשמלאי, כל מה שצריך לעשות זה לשים לב לפרטים האלו ולעמת אותם עם החשמלאי שרצית לשכור לטיפול בתקלת החשמל שלך. הקווים המנחים הם:

 • רישיון חשמלאי בתוקף
  הדבר הכי חשוב ומשמעותי שניתן לעשות כדי לוודא שהחשמלאי לא משקר לך הוא לבדוק שרישיון החשמלאי שלו בתוקף. יש לקחת את מספר הרישוי, להיכנס לאתר משרד התמ"ת ולבדוק ששמו של החשמלאי תואם את השם ברישיון והאם דרגת הרישוי של החשמלאי תואמת לרישיון.
 • מוניטין
  כמו בכל עסק גם בנוגע לבעל מקצוע חשמלאי ברחובות יש שם ומוניטין, שם של חשמלאי נבנה אך ורק באמצעות ניסיון ושירות מעולה שמצטברים במהלך השנים ולכן חשוב מאוד לשכור חשמלאי ברחובות עם ניסיון, שיכיר את מכלול תקלות החשמל ויוכל לטפל בהן במהירות ובמסירות.
 • אחריות על עבודות חשמל ברחובות
  לטפל בתקלת החשמל זה לא מספיק. חשמלאי מוסמך ברחובות יעניק לך אחריות מלאה על עבודת החשמל שלו, בין אם מדובר על החלפת שקע או התקנת תנור לאמבטיה, כדי להעניק לך בטחון בעבודת החשמל שהוא ביצע אצלך.
 • עבודה עם מוצרי חשמל בעלי תו תקן
  שקעים, חוטי חשמל, לוחות חשמל וכו' כולם חייבים להיות בעלי תו תקן כדי שיאריכו חיים אצלך וחשוב מכך, יהיו בטוחים לשימוש ולא חלילה ישרפו ויסכנו אותך ואת המשפחה שלך.
 • מחיר הוגן
  נכון להיום ישנם המון סוגים של חשמלאים בשוק וכל אחד גובה מחיר אחר על השירותים שלו. חשמלאי עם ניסיון ככל הנראה יגבה יותר מחשמלאי מתחיל, אך הוא יכול להבטיח לך שהעבודה תתבצע על הצד הטוב והמהיר ביותר.

כך ניתן לחסוך בחשמל בקלות

לא הרבה יודעים, אבל בגלל הרגלים כאלו ואחרים אנחנו סתם מבזבזים חשמל ומנפחים את חשבון החשמל. באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן לחסוך משמעותית בחשבון החשמל ללא ידע קודם וללא ציוד טכני מיוחד!

 • הפסקת השימוש בנורות ליבון
  נורות הליבון המוכרות טוחנות חשמל מכיוון שהן מגיעות לעוצמות של 60 ו-100 וואט. באמצעות מעבר לנורות לד ניתן להוריד את צריכת החשמל בתשעים ושלושה אחוז!
 • ניקוי מוצרי חשמל מאבנית
  המים בישראל מלאים באבנית שמצטברת לאט לאט על כל מוצרי החשמל שבאים במגע עם מים כמו דוד חשמל וקומקום חשמלי. ניקוי האבנית מעת לעת יעזור למוצרי החשמל לחמם את המים טוב יותר ולצרוך הרבה פחות אנרגיה.
 • בחירת מוצרי חשמל ירוקים
  בשנים האחרונות אנחנו עדים לגל ירוק בכל מה שקשור למוצרי החשמל החדשים. המוצרים האלו מיוצרים במתכונת ירוקה שממקסמת את צריכת החשמל ובאותה נשימה מורידה אותו משמעותית כך שמתקבל אותו אפקט, אבל בכמויות חשמל נמוכות הרבה יותר.

כמה עולה חשמלאי ברחובות?

עבודות חשמל נחלקות לעבודות קטנות כמו טיפול בקצר ובלוחות חשמל ובעבודות מורכבות כמו תכנון מערכת חשמל חדשה או שיפוץ מערכת קיימת וכמובן בזמן ביצוע הטיפול בתקלות. החשמלאים שלנו וקבלני חשמל ברחובות זמינים עבורך 24 שעות ביממה כך שלא משנה מתי פרצה אצלך תקלת החשמל, אנחנו במרחק קריאה אחת מהטיפול בה. כאן המקום לציין שכל החשמלאים שלנו מוסמכים, ותיקים ומשתמשים בציוד חדשני, מקורי ותקני כדי להבטיח שהטיפול בתקלה שלך יהיה איכותי, אפקטיבי וכמובן יפתור את התקלה לתמיד! הזמינו חשמלאי ברחובות באמצעות פורטל חשמלאים IL עוד היום!

לייעוץ חינם עם חשמלאי ברחובות חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים ברחובות

סוג השירות חשמלאי ברחובות מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך ברחובות החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי ברחובות בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה ברחובות החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת מתג לדוד החשמל החל מ 200 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
התקנת גופים פרבולים החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי ברחובות מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
החלפת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך ברמלה | חשמלאי במזכרת בתיה | חשמלאים בנס ציונה

לקוחות ממליצים: 

שאלות נפוצות

icon

עלות התקנת שקע תלת פאזי למזגן (לא כולל תשתית) מתחילה ב450 ש"ח אך משתנה בהתאם למורכבות ההתקנה.

icon

חשוב מאוד לדרוש תעודת הסמכה בתוקף כדי לוודא שבאמת החשמלאי מוסמך.

icon

חשמלאי מקצועי ואמין נותן אחריות לעבודות החשמל שביצע. חשוב כמו כן לדרוש חשבונית על העבודה שבוצעה החשבונית היא מעין אחריות והוכחה שבוצעה עבודה.

icon

לא ניתן להעריך מראש עלות עבודת חשמלאי היות ועבודות החשמלאי מגוונות ורבות לכן כדאי לקבל הצעת מחיר אישית עבור העבודה הנדרשת.
דילוג לתוכן