תפריט סגור

חשמלאי בצפון

חשמלאי 24 שעות בצפון לכל תקלות החשמל
חשמל הוא צורך בסיסי כמו מים ואפילו יש שיאמרו חמצן. אז כשהוא מתנתק לפתע זה נראה כאילו החיים נעצרו. זו הסיבה החשמלאים שלנו עובדים מסביב לשעון ויכולים להגיע אליך בהתראה קצרה ולטפל בכל תקלות החשמל בבית שלך. חשמלאי בצפון מטעם הפורטל שלנו מחזיק בציוד החדשני ביותר ויעניק לך אחריות מלאה על כל עבודות החשמל ובמחירים מפתיעים!

חשמלאי בצפון 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים בצפון – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת חשמלאי בצפון מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בצפון בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי בצפון חייגו: 055-977-9950

חשמלאי בצפון

הזמנת חשמלאי בצפון

חשמלאי הוא הרבה יותר מרק טיפול במכשיר חשמלי שמקצר והזזת או התקנת נקודת חשמל. מגוון העבודות שחשמלאי מוסמך בצפון יכול לבצע הוא רחב מאוד ולא כולם מכירים את הפרט החשוב הזה. חשוב מאוד לשכור חשמלאי לטיפול בכל מה שקשור בחשמל מכיוון שהידע והניסיון שלו יכולים לעזור לך להוציא את המקסימום ממערכת החשמל שלך ולחסוך לך לא מעט כסף. גיבשנו רשימה מפורטת של עבודות חשמל בצפון קטנות וגדולות שחשמלאי יכול לעזור לך כדי שבפעם הבאה שיעלה הצורך, יהיה לך למי לפנות!

מעבר לבית חכם
כמה פעמים חזרת הביתה אחרי העבודה רק כדי להמתין חצי שעה לדוד שיתחמם? או כמה פעמים תהית אם באמת סגרת את האורות בבית או שהם סתם דולקים עכשיו ומבזבזים לך כסף? התקנה של מערכת בית חכם תאפשר לך לשלוט על זרימת החשמל לבית שלך ותעזור לך לנהל נכון יותר את משק החשמל ולחסוך לא מעט כסף. קבלני חשמל בצפון יכולים לתכנן, להתקין וללוות אותך בתהליך וגם לאחריו, הכל כדי לשפר את איכות החיים שלך.

הגדלת חיבור חשמל מחד פאזי לתלת פאזי
חיבור חד פאזי הוא החיבור הנפוץ בישראל והוא מספק 25 אמפר לבית. זוהי כמות חשמל שיכולה להספיק לזוג צעיר עם מקסימום ילד אחד אבל כשהמשפחה גדלה, ובהתאם גם כמות מוצרי החשמל, הבית דורש הרבה יותר חשמל. הגדלת חיבור חשמל הוא תהליך שמתחיל בתכנון מערכת חשמל חדשה, התקנת המערכת ואישורה מול חברת החשמל. קבלן חשמל ו/או חשמלאי בצפון יוכל לרתום את הידע, הניסיון והאנשים שלו כדי להגדיל את חיבור החשמל אל הבית שלך בצורה מהירה ויעילה עד לקבלת האישור מחברת החשמל וחיבור הבית לחשמל תלת פאזי.

החלפת דוד שמש
היתרון העצום בהחלפת דוד שמש על ידי חשמלאי בצפון היא התמונה הכוללת שהוא מעניק. לפעמים ישנם חלקים בדוד שמקצר ודורשים החלפה ולפעמים זו תשתית החשמל שהונחה בצורה חובבנית ולכן הדוד דווקא יהיה בסדר, אבל יהיה צורך להחליף את נקודת החשמל או להגדיל את חיבור החשמל לבית.

התקנת מאווררי תקרה / התקנת גוף תאורה
התקנה רשלנית של אחד ממוצרי החשמל האלו עלולה לגרום לנזקים לרכוש, לפציעות ואפילו למוות! זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לשכור חשמלאי שיגיע ויוודא שההתקנה של המוצרים האלו יעילה, נכונה וכמובן – בטוחה.

כמה עולה חשמלאי בצפון?

מחיר חשמלאי בצפון תלוי במידה רבה בסוג העבודה שהוא מגיע לבצע, מה המורכבות שלה ומה זמן ביצוע העבודה בפועל. רוב תקלות החשמל הקטנות יסתכמו בעלות הביקור בעוד שעבודות חשמל כמו שהזכרנו מעלה תהיינה יקרות יותר. שכירת חשמלאי מומלץ בצפון לביצוע עבודות החשמל בבית שלך תאפשר לך ליהנות מראש שקט וממחירים משתלמים מכיוון שחשמלאי כזה פועל בתחום מזה זמן רב, מכיר את רזי המקצוע לעומק ויכול לספק לך עבודה נקייה ובטוחה. כדי להבטיח שמדובר בחשמלאי הגון, אנחנו ממליצים לך לבקש לראות תעודת רישיון חשמלאי בתוקף ולשוחח עם לקוחות עבר שיספרו לך איך הייתה ההתנהלות עם החשמלאי, מה טיב העבודה וכמובן כמה זמן העבודה החזיקה. בפורטל חשמלאים IL תמצאו חשמלאים בצפון זמינים 24/7 למגוון עבודות עבורך. חייגו אלינו ונשמח לסייע!

לייעוץ חינם עם חשמלאי בצפון חייגו: 055-977-9950

מחירון חשמלאים בצפון

סוג השירות חשמלאי בצפון מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך בצפון החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בצפון בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה בצפון החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
התקנת נקודה למכונת כביסה החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
החלפת מתג לדוד החשמל החל מ 199 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי בצפון מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שירותים בקרבת מקום: חשמלאי מוסמך בחיפה | חשמלאי בנהריה | חשמלאים בצפת

דילוג לתוכן