תפריט סגור

עבודות חשמל

עבודות חשמל בזול על ידי חשמלאים מוסמכים בלבד
עבודות חשמל הן עסק למקצוענים ולכן מומלץ (ואפילו מחויב לפי חוק) לשכור חשמלאי מוסמך שיעזור לך. החשמלאים המוסמכים שלנו יכולים להציע לך מגוון רחב של עבודות חשמל קטנות כגדולות כגון – הגדלת חיבור חשמל, מעבר לבית חכם, תכנון והקמה של מערכת חשמל חדשה, החלפת שקעים, טיפול בקצרים חשמליים ועוד במחירים משתלמים במיוחד!

עבודות חשמל 24 שעות ביממה

שירות עבודות חשמל – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמנת עבודות חשמל מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי לעבודות חשמל בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי לעבודות חשמל חייגו: 055-977-9950

עבודות חשמל

כיצד מודדים עבודת חשמל איכותית?

עבודות חשמל איכותיות נמדדות לפי מספר פרמטרים אשר חייבים להתקיים:

 1. מקצועיות החשמלאי
 2. איכות חומרי הגלם בהם החשמלאי משתמש
 3. איכות תיקון התקלה

המקצועיות של החשמלאי מתחילה עוד לפני ששכרת אותו לעבודה והיא תלויה בגורמים הבאים:

ניסיון
אבן היסוד של כל חשמלאי מוסמך מקצועי. הניסיון של החשמלאי מאפשר לו להסתכל על התמונה המלאה של מצב מערכת החשמל שלך ולא על הפתרון הנקודתי. ברוב הפעמים הבעיה עליה דיווחת היא סממן לבעיה גדולה יותר שרק חשמלאי מוסמך יכול לקלוט, לדוגמה: לקוח התקשר אלינו כדי להתלונן על שקע שרוף. כשהחשמלאי שלנו הגיע אליו הוא גילה שהשקע נשרף מעומס חשמל שנגרם על ידי מוצר חשמלי לא תקין ששרף גם את החוטים של השקע. לאחר בדיקה מעמיקה, החשמלאי גילה שחיבור החשמל של הלקוח לא מתאים לו כבר (חד פאזי) והמליץ לו לעבור לחיבור תלת פאזי ולהתקין שקעי תלת פאזי כדי למנוע עומסי חשמל ולקבל זרם חשמלי יציב.

מקצועיות
נתחיל בזה שהחשמלאי צריך להציג לך רישיון חשמלי בתוקף עוד לפני שהגעת לפירוט התקלות ולמחירים. מעבר לכך, בגלל שמדובר בעבודת חשמל שאסור לך על פי חוק לעשות, עבודת החשמל צריכה להיות מקצועית ולתת פתרון סופי לבעיה, שתעלם כאילו לא הייתה. המקצועיות של החשמלאי תבוא לידי ביטוי בחומרי הגלם שהוא בחר לעבוד איתם והעומק אליו הוא הגיע בפתירת התקלה. פתרון פלסטר לתקלת חשמל עלול להתקלקל במקרה הטוב ולהיות מסוכן במקרה הפחות טוב.

לקוחות ממליצים
הדרך הטובה ביותר לאמוד יכולות של חשמלאי מוסמך בצורה חד משמעית. רק דרך לקוחות עבר ניתן להבין איך היה השירות של החשמלאי, כמה עמוק הוא ירד לשורש הבעיה וכמובן לכמה זמן התיקון שלו החזיק. חשמלאי שלא יסכים לאפשר לך לשוחח עם לקוחות עבר צריך להדליק לך נורה אדומה בוהקת.

כאן המקום לציין שביצוע כל עבודת חשמל מחייבת רישיון חשמלאי מוסמך בתוקף ואילו ביצוע עבודות חשמל ללא רישיון אסורה על פי חוק ועלולה לגרור עונשי מאסר.

לאחר שהבנת איך לבחור את החשמלאי המתאים ביותר לביצוע עבודת החשמל הרצויה לך, נעבור לקבל קנה מידה לגבי עבודות חשמל מחירון של רוב עבודות החשמל הנפוצות.

מחיר עבודות חשמל נפוצות

 • מחיר ביקור חשמלאי
  העלות הבסיסית של כל חשמלאי אשר יגיע לדירה שלך. מצד שני, ישנן לא מעט עבודות חשמל שהחשמלאי יבצע במסגרת הביקור שלו והעלות שלהן תסתכם בעלות הביקור. מחיר ביקור חשמלאי נע באיזור 200 שקלים בשעות היום. המחיר מתייקר כשמדובר בעבודות לילה או בסופי שבוע ובחגים.
 • מחיר החלפת שקע חשמל
  זו ככל הנראה עבודת החשמל הפשוטה ביותר ולכן היא תסתכם בעלות הביקור של החשמלאי. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון שמדובר רק על החלפת השקע ולא על החלפת חוטי חשמל שנשרפו.
 • מחיר תיקון קצר חשמלי
  קצר חשמלי מורכב ממספר גורמים החל במכשיר חשמלי מקצר, דרך לוח חשמל לא תקין ועד לעומס חשמל כתוצאה מחיבור חשמל חלש מדי. לרוב הטיפול יהיה במכשיר חשמלי מקצר או בשקע שרוף ולכן העלות תסתכם בעלות הביקור.
 • מחיר החלפת לוח חשמל
  לוח החשמל
  אחראי על ניתוב החשמל שמגיע מהרכזת של חברת החשמל אל הדירה שלך ותקלה בו עלולה לנתק את החשמל מהדירה ואף לגרום לשריפה בארון החשמל. היות ומדובר ברכיב מרכזי, החלפת לוח חשמל נחשבת לעבודה מורכבת הכוללת בדיקת התשתית לזיהוי חוטי חשמל ושקעים שרופים, תיקון או החלפת הארקה, החלפת פקקים ועוד. החלפת לוח חשמל תלת פאזי תהיה יקרה יותר מחד פאזי בגלל המורכבות של לוח החשמל וחיבור החשמל הגדול יותר. עלות החלפת לוח חשמל תהיה באיזור ה-1300 שקלים.
 • מחיר בדיקת הארקה
  הארקה היא מערכת של חוטי חשמל אשר מחוברת לכל השקעים בבית שלך (בתקווה) והתפקיד שלה הוא להגן עליך מהתחשמלות. בחשמל ישנה תופעה הנקראת זליגת חשמל בה החשמל בורח מהשקע ומחפש להגיע לרצפה (תמיד החשמל ינסה להגיע למקומות נמוכים). אם הזליגה הזו לא מנותבת, היא עלולה להגיע לרכוש שלך או אליך פיזית ולגרום לנזקים משמעותיים. הארקה מנתבת את זליגת החשמל אל האדמה דרך כבל ייעודי וכך מונעת סיכונים מיותרים. חשוב לבצע בדיקת הארקה לפחות אחת לשנתיים! עלות בדיקת הארקה ממוצעת תהיה זהה לעלות הביקור של החשמלאי.
 • מחיר החלפת ממסר פחת
  ממסר פחת, או בשמו השני, פקק אחראי להקפיץ את החשמל ברגע שהוא מזהה צריכה מוגזמת של חשמל באזור שלו. חשוב מאוד שהפקקים שבלוח החשמל שלך יהיו תקינים כדי לשמור עליך ועל הרכוש שלך מפני עומס חשמלי ובמידת הצורך להחליף פקק בלוח החשמל. עלות בדיקה ממוצעת עומדת על איזור ה-250 שקלים.

כפי שקראת, ישנו מגוון רחב של מחירים לעבודות החשמל השונות כשהמחירים תלויים במורכבות העבודה, זמן ביצוע העבודה ובמקצועיות של החשמלאי. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלך כך שהעבודה תהיה מקצועית ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר!

לייעוץ חינם עם חשמלאי לעבודות חשמל חייגו: 055-977-9950

סוג השירות מחיר השירות
ביקור חשמלאי מוסמך החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
החלפת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
איזון פאזות בלוח חשמל החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
התקנת אזעקות החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

דילוג לתוכן