תפריט סגור

התקנת שקע תלת פאזי

חיבור חשמל תלת פאזי – הפוך את ביתך ליעיל יותר!

מה הוא תלת פאזי? מה הצורך בו? מי מבצע התקנה של שקע תלת פאזי? בפורטל הבא תקבל את התשובות לכל השאלות.

נתחיל קודם כל בהסבר על תלת פאזי:

התקנת שקע תלת פאזי
התקנת שקע תלת פאזי יעשה על ידי חשמלאי מוסמך בלבד!

כל בית או בית עסק מקבל מחברת החשמל פאזה אחת לצורך תפעול החשמל בבית או בבית העסק. בשנים האחרונות, בשל ריבוי מכשירי החשמל וכוחם הגבוהה, כמו מזגן, מכונת כביסה, מייבש או דוד חשמלי, נוצר הצורך להעלות כוח החשמל בבית. אי לכך, החלו בתי עסק וכן בתים פרטיים בהתקנת טכנולוגיית התלת פאזי, אשר למעשה מכפילה פי שלוש את כח החשמל לצורך הפעלת מספר מוצרים חשמלאים יחד, ללא נפילת חשמל.

התקנת שקע תלת פאזי – מה השלבים?

הצעד הראשון הינו לגשת לחברת החשמל, על מנת לקבל אישור להתקנת התלת פאזי. לאחר קבלת האישור, תוכל הזמין חשמלאי מוסמך, בעל רישיון להתקנת תלת פאזי, כאשר מדובר בחשמלאים בעלי רישיון מוסמך, ראשי או טכנאי. החשמלאי ישדרג לך את לוח החשמל לתלת פאזי, וכן יבצע השינויים הנדרשים בבית. מהנדס של חברת החשמל יגיע לבחון העבודה, ולאחר קבלת האישור, תחבר החברה את ביתך או בית העסק שלך לתלת פאזי.

כמה עולה חיבור חשמל תלת פאזי?

עלות חיבור תלת פאזי
חשמלאים מומלצים להתקנות וחיבורי תלת פאזי

ובכן, מדובר בסוג העבודה, בגודל הבית, בית העסק ובכמות המכשירים החשמליים אותם תדרש בכדי לבצע חיבור חשמל תלת פאזי. העלות כוללת תשלום לחברת החשמל, הן לצורך קבלת אישור והן לבדיקת מהנדס שיאשר כי החיבור תקין, מעלות עבודת החשמלאי וכן עלות החומרים.

אם בחרת להתקין תלת פאזי בביתך או בבית העסק שלך, אהיה סמוך ובטוח כי החשמלאים המוצעים בפורטל שלנו בהקשר לתלת הפאזי, עלות חיבור תלת פאזי נמוכה על ידי חשמלאים מקצועיים ואמינים, שיעניקו לך שירות מהיר ובטוח.

072-3930-875 דילוג לתוכן