072-3930-875

שירות לקוחות 7\24

חיבור חשמל

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

הייתרונות שלנו:

מכירים את זה?!

הגדלת חיבור חשמל
הגדלת חיבור חשמל על ידי חשמלאי מוסמך

אתם יושבים בארוחת ערב משפחתית נעימה, משהו מציע קפה וקם להפעיל את הקומקום החשמלי ופתאום, נשמע קול של "קליק" אחד וחושך יורד על הבית. בין קולות הבכי של הילדים, מישהו אומר "שוב עומס" , ובידיים מגששות מנסים לאתר איזה מכשירי חשמל מופעלים ואיזה מהם צריך לנתק עכשיו כדי להחזיר את האור ולהפעיל מחדש את הקומקום החשמלי. תוך כדי אתם ממלמלים לעצמכם שהגיע הזמן להגדיל את חיבור החשמל לבית ולהפסק את התופעה המעצבנת שנקראת קצר בגלל עומס על מערכת החשמל.

מהו עומס על מערכת החשמל?

עומס, הוא מצב בו מערכת החשמל הביתית לא יכולה לספק חשמל למספר רב של מכשירי חשמל פועלים. בכל בית או מבנה יש כמות חשמל הזורמת במערכת. החשמל מסופק לבית על ידי חברת החשמל על פי כמות החשמל האפשרית על פי חיבור החשמל לבית. עד לפני כשני עשורים, רוב הבתים בישראל הסתפקו בחיבור חשמל של 25 אמפר ללא קושי. אולם, בשנים האחרונות כמות כזו של חשמל לא מספיקה לבית הממוצע. במקרה של הדלקת הקומקום המתוארת לעיל, מוצרי החשמל שכבר פעלו בבית צרכו את כל 25 האמפר חשמל שזרמו במערכת והקומקום שהודלק הצריך עוד חשמל שלא ניתן לספק, לכן המערכת קרסה ונוצר קצר. הגדלת חיבור החשמל, יכולה לפתור את הבעיה שנוצרה.

מדוע כיום אנחנו זקוקים לחיבור חשמל מוגדל?

ככל שהעולם הטכנולוגי הולך ומתפתח, ישנם בבית יותר ויותר מכשירי חשמל המשמשים לתפקידים שונים, שכמעט לא היו קיימים בעבר, כיריים חשמליות, מיבש כביסה, מיקרוגל, טוסטר אובן, וכמובן מזגנים. בעבר מוצרי חשמל אלה לא היו מצויים בבתים הממוצעים והיום הם מצויים בכל בית ממוצע, לכן צריכת החשמל הממוצעת בבית עולה.

כיצד פותרים בעיה של עומס על מערכת החשמל?

הפתרון הזול ,הפשוט והמידי הוא כמובן להימנע מהפעלה מרובה של מוצרי חשמל. למשל, לא להפעיל דוד ומייבש כביסה בו זמנית. להימנע מהדלקת מזגן עם תנור האפייה וכו'. זהו פתרון קל וזול אך ממש לא נוח ולא מתאים לקצב החיים האופייני למשפחה ממוצעת. הפתרון היסודי והיעיל ביותר לבעיה הוא הגדל חיבור החשמל. כלומר התקנה של מערכת חשמל שמאפשרת ליותר חשמל לזרום אל מערכת החשמל הביתית. כיום מקובל להגדיל את החיבור מחיבור של 25 אמבר, שהיה מקובל עד לפני שנים אחדות לחיבור של 40 אמפר, שמסוגל לספק את כל צרכי החשמל הביתיים בעידן המודרני שלנו.

כמה עולה הגדלת חיבור חשמל

הגדלת חיבור חשמל מחיר
הגדלת חיבור חשמל מחיר הוגן עבור כל צרכן

הגדלת חיבור החשמל תלויה כמובן בסוג ההגדלה והחיבור הנדרש .כלומר, מהו החיבור הקיים ומהו החיבור הנדרש.
בפורטל החשמלאים המומלצים שלנו, תוכלו לקבל הצעות מחיר להגדלת חיבור החשמל. בפורטל, רשימה ארוכה ואיכותית של חשמלאים מומלצים ומנוסים המבצעים הגדלה של חיבור החשמל. החשמלאים המומלצים על ידינו ישמחו להציע לכם מחיר להגדלת חיבור החשמל שלכם עד לחיבור חשמל ל40 אמפר או כל הגדלה שלה אתם זקוקים. כאשר אתם פונים לחשמלאים המוצעים בפורטל שלנו, אתם יכולים לדעת שאתם בידיים בטוחות ומקצועיות. החשמלאים המוצעים באתר הם חשמלאים מצטיינים שמבצעים עבודה מעולה במחירים הוגנים.

אם אתם סובלים מעומס על מערכת החשמל ומעבר לכמות מוגבל של מוצרי חשמל פועלים, נהייה בבית קצר, אנחנו ממליצים לכם, לפנות לאחד מהחשמלאים המומלצים שלנו ולקבל הצעת מחיר הוגנת להגדלת חיבור החשמל בבית שלכם.

דילוג לתוכן