תפריט סגור

תיקון חשמל

הזמנת תיקון חשמל מעכשיו לעכשיו במחירים משתלמים
תיקון חשמל הוא מושג שכולל בתוכו את כלל עבודות החשמל הקיימות בתחום החשמל. החשמלאים שלנו מחזיקים ברישיונות חשמלאים מוסמכים בתוקף מטעם משרד התמ"ת ומשתמשים אך ורק ברכיבי חשמל איכותיים ובעלי תווי תקן מהמחמירים בעולם, כך שתיקון חשמל אצלנו יבטיח לך עבודה איכותית, חלקה, יעילה וכמובן – בטוחה וזולה!

תיקון חשמל בבית בפריסה ארצית

תיקוני חשמל עושים אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
שירות תיקון חשמל מחיר החל מ – 250 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רישיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות תיקון חשמל על ידי מומחים מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי לגבי לתיקון חשמל בבית חייגו: 055-977-9950

תיקון חשמל

מה כולל תיקון חשמל?

המושג הרחב תיקון חשמל מתייחס לכל עבודת טיפול או תיקון חשמל שמצריכה חשמלאי מוסמך. הסיבה לכך נעוצה בחוק אשר מחייב כל אדם אשר רוצה לטפל או לתקן חשמל להחזיק ברישיון חשמלאי בתוקף עם דרגת הרישוי המתאימה לסוג התקלה. כדי לעזור לך להבין טוב יותר את עולם החשמל, נפרט את עבודות תיקון החשמל השונות כך שבשיחה הבאה שלך עם חשמלאי יהיה לך ידע בסיסי שיעזור לך להתנהל בצורה טובה יותר עם החשמלאי.

תיקון חשמל פשוט
מושג זה מתייחס לעבודות חשמל פשוטות כמו החלפת שקע חשמל, תיקון ממסר פחת בלוח חשמל, התקנת מוצרי חשמל וגופי תאורה, תיקון מגעים בלוח חשמל, החלפת מפסק לדוד, בדיקת הארקה, החלפת טיימר לדוד ועוד.
לרוב עבודת החשמלאי תהיה קצרה ויעילה ולא תיקח יותר משעת עבודה.

תיקון חשמל מורכב
כאן נכנסות עבודות חשמל שמצריכות קבלן חשמל אשר יגיע עם מספר חשמלאים כדי לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר. לרוב יש שימוש בעבודות אלו כשרוצים לבצע עבודות חשמל מורכבות כמו תכנון מערכת חשמל חדשה, שיפוץ מערכת חשמל קיימת, תיקון זרם בבית, החלפת דוודים, הגדלת חיבור חשמל מחד פאזי לתלת פאזי ועוד.

כאן המקום לכתוב שחשמלאי מוסמך לא יכול לתקן מוצרי חשמל אלא רק את מערכת החשמל שבבית שלך. כדי לתקן מוצרי חשמל יש לפנות לחברה ממנה רכשת את המוצרים השונים.

איך לבחור חשמלאי לביצוע תיקון חשמל?

מהמגנטים אשר מודבקים לדלתות שלך, דרך המלצות מחברים ומשפחה ועד לחיפוש בגוגל, היום ניתן למצוא המון חשמלאים לכל סוגי עבודות החשמל. אבל איך בוחרים חשמלאי מוסמך שניתן לסמוך עליו שבאמת יבצע את העבודה על הצד המקצועי והבטוח ביותר? כדי לעזור לך בנושא, גיבשנו מספר טיפים קטנים:

  • הסמכה רלוונטית לסוג הבעיה
    חשמלאים עוברים קורסים, השתלמויות, הסמכות ומבחנים כדי לקבל את רישיון החשמלאי שלהם מטעם משרד התמ"ת. אבל גם לחשמלאים יש דרגות שונות וזה שהחשמלאי סיים הרגע קורס לא מאפשר לו להתחיל להתעסק בכל תקלות החשמל. ברגע שהחשמלאי יוצא מהקורס הוא מקבל דרגת רישיון של חשמלאי עוזר אשר אסור לו לעבוד ללא פיקוח של חשמלאי מוסמך. זו הסיבה שתמיד נמליץ לך להזמין חשמלאי מוסמך לעבודות חשמל בבית ולא דרגת רישוי אחרת.
  • לקוחות ממליצים
    אין דרך טובה יותר להבין מקצועיות, איכות ובטיחות מאשר שיחה עם לקוחות עבר. הלקוחות האלו חוו במקור ראשון את ההתנהלות של החשמלאי ולכן יוכלו להמליץ לך האם לעבוד עם החשמלאי או להמשיך הלאה.
  • זמינות מסביב לשעון
    תקלות חשמל עלולות לקרות בכל רגע מהיום והלילה, בימי חול ובשבתות וחגים ולכן חשמלאי מוסמך מקצועי יהיה זמין עבורך גם מחוץ לשעות הפעילות.

לייעוץ חינם עם חשמלאי לגבי לתיקון חשמל בבית חייגו: 055-977-9950

כמה עולה תיקון חשמל?

מחיר תיקון חשמל מושפע מאוד מסוג התיקון. תיקון חשמל פשוט לרוב יסתכם בעלות הביקור ואילו תיקון חשמל מורכב עלול להתייקר משמעותית בגלל חלפים, שעות עבודה רבות, הגעה לעבודה מחוץ לשעות הפעילות ועוד. זו הסיבה שלא נוכל להעניק לך מחיר אחיד לתיקון חשמל, אך באותה נשימה נזמין אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל להבין איך נוכל לעזור לך בדרך המהירה, היעילה והמשתלמת ביותר!

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר השירות
ביקור חשמלאי מוסמך החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
התקנת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת פקק בלוח חשמל החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
בדיקת פחת בלוח החל מ 199 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

שאלות נפוצות

icon

במידה ואתם חווים תקלות במערכת החשמל כגון הפסקות חשמל תכופות או שאפילו עליכם להתקין גוף תאורה, כדאי להזמין שירות של חשמלאי מוסמך שיטפל בכך.

icon

לכל חשמלאי יש הסמכות שונות לטיפול בבעיות שונות. אם מדובר לדוגמא בתיקון חשמל מורכב עליכם לפנות לקבלן חשמל שלו הסמכה שונה.

icon

העלות של תיקון חשמל משתנה בהתאם לסוג התקלה והבדיקות הנדרשות. המחיר מתחיל מ200 ש"ח ומעלה.

icon

תיקון חשמל פשוט לטיפול נקודתי יבוצע ע"י חשמלאי מוסמך. תיקון חשמל מורכב יבוצע ע"י קבלן חשמל שלו שמגיע לעבודות מורכבות שבהן נדרשת עבודה של מספר חשמלאים יחד
דילוג לתוכן