תפריט סגור

קבלני חשמל

קבלני חשמל למגוון עבודות חשמל במחירים משתלמים
קבלן חשמל הוא חשמלאי ותיק בעל ניסיון רב בתחום החשמל שיכול לעזור לך לתכנן נכונה את מערכות החשמל שלך ולחסוך לך לא מעט כסף. החלטת לשפץ את הבית שלך? קבלן חשמל ינתח את הדירה שלך ויבנה תכנית חשמל מדויקת עבורך, ילווה ויפקח על הבנייה ועל ההתקנה שלה מההתחלה ועד הסוף כך שכל התהליך יהיה זריז, יעיל וחסכוני!

קבלני חשמל שירות 24 שעות ביממה

שירות קבלני חשמל מומחים – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
הזמינו ייעוץ עם קבלני חשמל מוסמכים במחירים אטרקטיביים
קבלני חשמלאי מוסמכים בעלי רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות עם קבלני חשמל חייגו: 055-977-9950

קבלני חשמל

מה ההבדל בין חשמלאי לקבלן חשמל?

חשמל הוא עסק מסוכן ולכן החוק בישראל מאפשר עבודה עם חשמל רק לאנשים שעברו הסמכות, השתלמויות ומבחנים מטעם משרד התמ"ת. עבודה עם חשמל ללא הסמכה הינה עבירה פלילית שדינה מאסר! ולכן כל אדם שמתעסק עם חשמל חייב להחזיק ברישיון חשמלאות בתוקף. לחשמלאי יש מספר רישיונות אשר מאפשרים לו להתעסק עם דרגות שונות של חשמל החל מחשמלאי עוזר (רשאי לעסוק בעבודות חשמל בבתים פרטיים עם פיקוח), חשמלאי מוסמך (רשאי לטפל בכל תקלות החשמל הביתיות), חשמלאי בכיר (רשאי לטפל בחלק מתקלות החשמל התעשייתיות) ומהנדס חשמל (רשאי לטפל בכל סוגי תקלות החשמל הביתיות והתעשייתיות).

קבלן עבודות חשמל הוא חשמלאי מנוסה שעבר מבחנים עם השנים שמאפשרים לו לתכנן ולבנות מערכות חשמל בסקטור הפרטי והתעשייתי ואף לעבוד כמנהל עבודה בכל מה שקשור לחשמל בבתים פרטיים ובאתרי בנייה. לכן המסקנה היא שלא כל חשמלאי מוסמך הוא קבלן חשמל אבל כל קבלן חשמל חייב להיות חשמלאי מוסמך. קבלן חשמל חייב להיות רשום בפנקס הקבלנים!

מהו תפקידו של קבלן חשמל?

מעבר להיותו חשמלאי, קבלן חשמל הוא הסמכות העליונה בכל מה שקשור לחשמל במבנה אותו הוא מלווה. בדיוק כמו קבלן בנייה, קבלן חשמל יתכנן את מערכת החשמל שתתאים למבנה הבית הספציפי שלך ויוודא שהתהליך מתנהל בדיוק לפי התכנית ומערכת החשמל בטוחה לשימוש. לאחר התקנת המערכת, קבלן החשמל יזמין את חברת החשמל שתאשר את המערכת וישפר אותה במידה וימצאו ליקויים או חוסרים מכל סוג. אחרי קבלת האישור מחברת החשמל, קבלן החשמל יהיה הסמכות אשר אחראית על מערכת החשמל החדשה שלך ויוודא שהיא נשארת תקינה לאורך זמן.

איך לבחור קבלן חשמל?

שיטוט קצר בגוגל יעלה לך לא מעט חברות של קבלני חשמל שעוסקים בעבודות חשמל, אבל לפעמים השפע דווקא עלול לבלבל. כדי לעזור לך לבחור נכון, כתבנו מספר כללי ברזל שחייבים להתקיים אצל קבלן החשמל שיישכר לעבודה:

רישום בפנקס הקבלנים
בדיוק כמו קבלן בנייה, גם קבלן חשמל אותו בכוונתך להזמין צריך להיות קבלן חשמל רשום בפנקס הקבלנים מכיוון שהוא קבלן לכל דבר ועניין בנושא החשמל. על פיו יישק דבר ולכן משרד התמ"ת חייב להעניק לו אישור לעבוד עם חשמל בסדר גודל שכזה.

ניסיון
מערכות חשמל שלא מותאמות למבנה בו הן מותקנות עלולות לגרום לבזבוז חשמל במקרה הטוב ולתקלות חשמל שעלולות להסתיים בשריפה ובמוות במקרה הרע. קבלן חשמל הוא לא משהו שכדאי לחסוך בו ולכן אם קיבלת הצעות מחיר נמוכות במיוחד, כדאי לבדוק מה פשר המחיר הנמוך. ככל הנראה שהוא לא מגיע ממקומות טובים.

עבודה עם מוצרי חשמל תקינים
התקנה של מערכת חשמל כרוכה בהתקנה של רכיבי חשמל שונים כמו שקעים, החלפת חוטי חשמל וכו'. קבלן חשמל מקצועי יתקין אך ורק מוצרי חשמל באיכות גבוהה אשר קיבלו תו תקן מחמיר ישראלי, אירופאי ואמריקאי כדי לוודא שהעבודה נעשית בצורה הטובה ביותר. אנחנו ממליצים לך לשאול את קבלן החשמל האם רכיבי החשמל שהוא עובד איתם עברו תקינה ובמידה ולא, לשקול בכובד ראש אם להעסיק את קבלן החשמל הספציפי הזה.

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות עם קבלן חשמל חייגו: 055-977-9950

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר השירות
ביקור חשמלאי מוסמך החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
התקנת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
בדיקת פחת בלוח חשמל החל מ 199 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
איתור קצר חשמלי החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

דילוג לתוכן