תפריט סגור

יועץ חשמל

יועץ חשמל לתכנון נכון של מערכת החשמל שלך
בחרת לשפץ את הבית או שבדיוק עברת לבית חדש? יועץ חשמל הוא איש המקצוע הנחוץ ביותר עבורך. תכנון נכון של מערכת חשמל יכולה לחסוך לך המון זמן ולא מעט כסף על תכנונים לקויים, תקלות כאלו ואחרות, הקמת מערכת חשמל חכם ועוד ועוד. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי שנבין איך נוכל לעזור לך לתכנן את מערכת החשמל שלך בצורה החכמה, הבטוחה והחסכונית ביותר.

שירותי יועץ חשמל בפריסה ארצית

ייעוץ חשמל עושים אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – טיפול בכל סוגי עבודות ותקלות החשמל במקום אחד!
שירות יועץ חשמל מחיר החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רישיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות יועץ חשמל על ידי מומחים מהיום להיום

לקבלת שירותי יועץ חשמל ללא התחייבות חייגו: 055-977-9950

יועץ חשמל

כל הסיבות להזמין יועצי חשמל

קבלנים, שכבודם במקומם מונח, אינם חשמלאים מוסמכים אשר מכירים את נושא החשמל לעומק. לרוב הם יפעלו מהנוחות שלהם ולא ישקיעו מחשבה עמוקה בתכנון מערכת החשמל שלך, לא כי הם חובבנים אלא כי הם לא מבינים מספיק בתחום. יועץ חשמל מקצועי מחזיק ברישיון חשמלאי מהנדס מטעם משרד התמ"ת אשר סיים תואר בלימודי הנדסת חשמל זרם חזק, רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים, התמחה כשנתיים במשרד להנדסת חשמל ועבר את כל המבחנים שבדרך בהצלחה.

יועצי חשמל מומחים בתכנון, ליווי וביצוע של תהליכי חשמל מורכבים ופשוטים כאחד. הם יכירו את שלל אביזרי ומוצרי החשמל השונים הקיימים בשוק, יבינו את המשמעויות הכספיות השונות הן מבחינת המוצרים והן מבחינת עלויות העבודה האחרות, ידעו להצביע על אתגרים עתידיים הצפויים בתהליכים השונים, יעריכו את זמן העבודה הדרוש על הפרויקט ויתמחרו את הפרויקט בצורה המדויקת ביותר.
יועץ חשמל הוא תחנה סופית בכל מה שקשור למערכת החשמל שלך לכן הוא יוריד לך מהראש דאגה גדולה, עיקרית ויקרה שעלולה להפוך לכדור שלג שיהיה קשה ויקר לעצור.

יועץ החשמל מלווה אותך עוד מרמת התכנון האדריכלי ולכן הוא יעבוד בצמוד לאדריכל כדי לוודא שהוא מתכנן את הבנייה בצורה שתאפשר לחשמל לזרום בדרך המיטבית ביותר. היועץ אחראי בנוסף על הכנת תשתיות התקשורת השונות של הבית שלך כדי לקבל אישור מחברות הכבלים, הלווין והחשמל להשתמש בשירותיהם. מעבר לכך, יועץ חשמל ידאג שכל מערכת החשמל שלך בנויה בצורה בטיחותית כדי למנוע מצב בו הדירה שלך לא תקבל אישור מחברת החשמל או אישור כיבוי אש לעסקים.

כיצד לבחור יועץ חשמל?

בארץ פועלים לא מעט יועצי חשמל, או לפחות כאלו שמתיימרים להיות יועצי חשמל. ברמת העיקרון כל איש חשמל יכול להעיד על עצמו שהוא יועץ חשמל ולכן כאן המקום לשים דגש על מספר כללים שיבטיחו לך שבחרת יועץ חשמל מקצועי, מהימן וכמובן בעל היתר לעסוק בייעוץ חשמל.

  1. כפי שכתבנו למעלה, יועץ חשמל הוא אדם אשר למד הנדסת חשמל זרם חזק, רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים, התמחה כשנתיים במשרד וכמובן צלח את כל המבחנים בהצלחה. כל שאר יועצי החשמל מתבססים על הניסיון שלהם, שכבודו במקומו מונח, אבל לא תמיד זה מספיק במיוחד כשמדובר בתכנון מערכת חשמל חדשה ובחיבור חשמל לדירה חדשה.
  2. יש לוודא שיועץ החשמל מכיר ויכול לעמוד בדרישות הפרויקט הספציפי שלך. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לך הוא לשכור יועץ חשמל שלא מסוגל ללוות את הפרויקט מתחילתו ועד סופו וישאיר אותך עם פרויקט לא גמור.
  3. המלצות של לקוחות עבר הן הדרך הטובה ביותר לאמוד את היכולת של יועץ חשמל. רגע לפני ההעסקה של היועץ אנחנו ממליצים לך לבקש ממנו לשוחח עם לקוחות עבר שלו כדי להבין מהם איך הייתה העבודה עם היועץ.

כמה עולה שירות של יועץ חשמל?

היות ומדובר בפרויקטים שונים ועבודות חשמל שלא דומים זה לזה, לא תמצא מחיר יועץ חשמל שהוא אחיד, ולכן הדבר הטוב ביותר שנוכל להמליץ לך לעשות זה להתקשר אלינו כדי שנתאים לך את יועץ החשמל המתאים והחסכוני ביותר עבור הפרויקט שלך.

לקבלת שירות של יועץ חשמל ללא התחייבות חייגו: 055-977-9950

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר השירות
ביקור חשמלאי מוסמך החל מ 200 ₪
ביקור חשמלאי בשעות הלילה החל מ 300 ₪
החלפת טיימר לדוד החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
התקנת מאוורר תקרה החל מ 300 ₪
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד החל מ 199 ₪
החלפת שקע החל מ 250 ₪
התקנת גוף תאורה החל מ 250 ₪
התקנת ספוטים החל מ 199 ₪
החלפת גוף חימום בדוד החל מ 350 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל החל מ 180 ₪
התקנת נקודת חשמל + חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודת כוח (מזגנים, כביסה, מייבש, כיריים) החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט חיצוני החל מ 220 ₪
התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס החל מ 220 ₪
איזון פאזות בלוח חשמל החל מ 250 ₪
נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים החל מ 400 ₪
התקנת נקודה תלת פאזית למזגן (לא כולל תשתית) החל מ 450 ₪
התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק החל מ 400 ₪
התקנת לוח חשמל חד פאזי החל מ 1400 ₪
חשמלאי מומחה להתקנת לוח חשמל תלת פאזי החל מ 2300 ₪
איתור תקלת חשמל החל מ 330 ₪
התקנת שקע תלת פאזי (לא כולל תשתית) החל מ 350 ₪

דילוג לתוכן