072-3930-875

שירות לקוחות 7\24

בדיקת הארקה

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

הייתרונות שלנו:

חשיבותה של בדיקת הארכה

מערכת החשמל בכל בית, היא מערכת חיונית ומהותית מאוד לניהול שגרת חיים באופן תקין. כאשר ישנה בעיה או תקלה במערכת החשמל בבית, הדבר מסב אי נוחות רבה ומפר את שגרת החיים הנורמטיבית והרגועה. אך למרות שמערכת החשמל היא מערכת כה חיונית, ידוע גם שהיא מערכת שיכולה להוות סכנות רבות וממשיות, בהעדר המרכיבים שמטרתם היא לסייע בשמירה על הבטיחות ולמנוע התחשמלות. אחד מהדברים החשובים ביותר שחייב שיהיה בכל מערכת חשמלית היא: מערכת הארקה. ולכן, כדאי שתדעו, שכדאי מאוד מדי פעם בפעם, לבדוק שקיימת מערכת הארקה בביתכם במידה ואתם לא בטוחים בכך וכך, לבצע בדיקת הארקה בכדי לוודא שהמערכת מבצעת את תפקידה באופן ראוי.

מהי בדיקת הארקה?

בדיקת הארקה
בדיקת הארקה על ידי חשמלאים מוסמכים

מערכת הארכה היא מערכת היוצרת חיבור של מעגל חשמלי, בין מכשירי החשמל לבין האדמה. תפקידה של מערכת הארקה היא לבודד את המכשיר החשמלי הקלוקל שבכוחות לגרום להתחשמלות, יחד עם הפחת ולנתק את מערכת החשמל. אין ספק שמערכת הארקה היא ללא ספק מערכת שבכוחה להציל חיי אדם. אם אתם גרים בדירה שכרוחה, כדאי מאוד שתבצעו בדיקת הארקה בדירה, בכדי לוודא ששינה מערכת הארקה תקינה, חיונית ומשמעותית. ובכלל, לפני כניסה לבית חדש או בדיקת שגרה, יש צורך מהותי לבצע בדיקת הארקה ביתית בדיקה הארקה ביתית תסייע לכל אחד מכם לשמור על שקט נפשי, עם ידיעה שהמערכת שאחראית על מניעת התחשמלויות קיימת, מתפקדת ויעילה. כיום, כאשר מדובר בדירה חדשה יש לבצע בדיקת הארקה פעם בשר שנים וכאשר מדובר בדירה ישנה יש לבצע בדיקת הארכה פעם בחמש שנים. אין לזלזל בבדיקת ההארקה בבית, הבדיקה הזאת יכולה להציל חיים פשוטה כמשמעה. לכן, אם אתם לא בטוחים שקיימת מערכת הארקה בביתכם או אם אתם לא יודעים אם היא פועל באופן תקין וחיוני, יש להזמין חשמלאי, אשר ידוע כמוסמך לבדוק את תקינותה ויעילותה של מערכת הארקה. זכרות, שבדיקת מערכת ההארקה שבכל בית, היא הבדיקה שתסייע לכל אחד מכם, לשמור על החיים של כל בני הבית.

כיצד לבחור חשמלאי עבור בדיקת הארקה?

בידקת הארקה בבית
בידקת הארקה בבית או לעסק

כאמור, לא כל חשמלאי מוסמך, מנוסה ומקצועי מספיק בכדי לבצע בדיקת הארכה ביתית או בדיקת רציפות הארקה. לכן, כדאי מאוד לבדוק איזה חשמלאי הוא חשמלאי מוסמך מספיק בכדי לבצע בדיקה זו בעת הצורך. מכיוון שמדובר בבדיקה חשובה ומהותית, אין לזלזל בבחירת החשמל. אם אתם זקוקים לחשמלאי עבור בדיקת הארקה בכל דירה או בין באשר הם, בין אם מדובר בבדיקה שגרתית ובין אם מדובר בבדיקה ספציפית בזמן נתון בעקבות כל מיני דברים שמתרחשים בבית שמעוררים בכם חשדות בנוגע לתקינות מערכת ההארקה, תוכלו לבדוק אצלנו, איזה חשמלאים נחשבים כחשמלאים האיכותיים והמקצועיים ביותר, עבור בדיקת הארקה בכל אזור. אנו נשמח להעניק לכם את שירותינו, בלחיצת קליל אחת. כל שעליכם לעשות זה לבחור את אזור מגוריכם ואנו נשמח להעניק לכם שירות ולהציע לכם את החשמלאים האיכותיים, המקצועיים והטובים ביותר באזורכם.

אין ספק שבדיקת הארקה היא בדיקה חשובה ומהותית. אין להתפשר על קיומה ואין להתפשר על החשמלאי שיבצע אותה. בדיקת הארקה היא בדיקה שכל אדם חייב לבצע בביתו או בדירתו, פעם בכמה זמן כבדיקת שגרה. כמו כן, יש לבצע את הבדיקה לפני כניסה לבית חדש.בכוחה של מבדיקה זו להציל חיי אדם ולכן, יש לבחור את החשמלאי המקצועי והמומחה ביותר, בכדי לבצע אותה באופן המקיף והיסודי ביותר.

111

דילוג לתוכן