תפריט סגור

נקודת חשמל

הוספת נקודת חשמל במהירות ובזול!
מעבר לתקלות בשקעים השונים, עם הזמן עוד ועוד מוצרי חשמל מצטרפים לחיינו מה שמחייב התקנת נקודות חשמל נוספות בבית שיספקו להם חשמל. הוספת הנקודה כרוכה בחציבה בקיר ולכן אנחנו ממליצים לך לעבוד רק עם חשמלאים מקצוענים שיבצעו את העבודה בצורה האסתטית והזריזה ביותר. החשמלאים שלנו עומדים לרשותך 24/7 כך שניתן לקבוע הוספת נקודת חשמל מתי שנוח לך!

התקנת נקודת חשמל שירות 24 שעות ביממה

שירות חשמלאים מומחים להוספת נקודת חשמל – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
התקנת נקודת חשמל מחיר זול לנקודה החל מ – 200 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם מומחה להתקנת נקודות חשמל חייגו: 055-977-9950

התקנת נקודת חשמלמתי להוסיף נקודת חשמל חדשה?

הזמן הנוח ביותר להתקין נקודות חשמל הוא בזמן שיפוץ או מעבר לדירה חדשה, מכיוון שהדירה ממילא מבולגנת ולא תרגיש חציבה של נקודות חשמל חדשות. יחד עם זאת, ישנם עוד מקרים בהם עולה הצורך להתקין נקודת חשמל כמו למשל בלאי של שקעי חשמל והזזה של נקודה לאיזורים נוחים יותר (כמו למשל הזזה של מתג האור מהקיר ליד הדלת לאיזור המיטה).

למה להוסיף נקודת חשמל ולא להשתמש במפצלים או כבלים מאריכים?
מפצלים ומאריכים הם פתרון זמני ולא קבוע מכיוון שהם נחשבים למוצרי חשמל לא יציבים שעלולים להתחמם, להתלקח ולגרום לשריפה.

תכנון מוקדם של הוספת נקודת חשמל

זו הסיבה שאנחנו ממליצים לך לעבוד עם חשמלאי מוסמך. תכנון מוקדם יעיל ונכון יכול לחסוך לך המון זמן ולא מעט כסף מכיוון שהחשמלאי יעבור על כל הבית שלך ויחשוב יחד איתך איך עדיף להתקין נקודות חשמל חדשות בביתך. בחלק מהמקרים החשמלאי לא יצטרך להזיז נקודות ואילו במקרים אחרים החשמלאי יצטרך לחצוב ברצפה ובקירות כדי לסדר את חוטי החשמל שעוברים בדירה כדי שמערכת החשמל שלך תהיה נכונה ומדויקת יותר.
הרבה פעמים אנחנו נתקלים בחיבורי חשמל מוזרים כמו מתג אור מאחורי דלת או היעדר שקעים חשמליים באיזורים שדורשים חיבור חשמלי בתוך הדירה כמו מטבח וסלון, מה שמעיד על עבודת תכנון לקויה במקרה הטוב ולא קיימת במקרה הרע. תכנון לקוי של הוספת נקודות חשמל יגרום להוצאה מיותרת של כספים בעתיד ולכן אנחנו ממליצים לך להשקיע בשלב התכנון כי הוא בהחלט ישתלם לך בעתיד.

סוגים של נקודות חשמל

מעבר לשקע חשמלי רגיל, ישנם עוד שני סוגי שקעים שהחשמלאים שלנו יוכלו להתקין לך בשמחה:

סוג שקע לאילו מוצרי חשמל השקע מתאים?
שקע חשמל רגיל השקע המוכר והקלאסי מתאים למוצרי חשמל בעלי צריכת חשמל נמוכה כמו מחשבים, טלוויזיות, גופי תאורה וכו'.
שקע כוח ישיר מיועד למוצרי חשמל "כבדים" יותר אשר משתמשים בחשמל כאנרגיה תרמית כגון כיריים חד פאזי, אטמור, מכונת כביסה, מייבש, מדיח.
שקע תלת פאזי זהו שקע מיוחד אשר מסוגל להעביר מתח של 25 אמפר כך שהוא משמש למוצרי החשמל שצורכים את כמות האנרגיה הגבוהה ביותר כמו מזגן מיני מרכזי.

איך נקבע מחיר הוספת נקודת חשמל?

למרות שזו נשמעת עבודה פשוטה, הוספת נקודת חשמל יכולה להפוך לפרויקט לא קטן מכיוון שהכל תלוי במערכת החשמל הקיימת ובתכנון שלה. ככל שהחשמלאי יצטרך לקדוח, להרים מרצפות ולחווט מחדש את החוטים הקיימים

עלות נקודת חשמל
התקנת נקודת חשמל ע"י חשמלאים מומלצים

כך התקנת הנקודה תתארך ותתייקר. מעבר לכך, יש מספר גורמים נוספים שיכולים להשפיע על המחיר והם:

 • כמות נקודות חשמל
  ככל שכמות נקודות החשמל שיש להתקין אצלך בבית תעלה, כך המחיר פר נקודה ירד.
 • הוספת נקודת חשמל כולל חציבה
  ישנה אפשרות להסתיר את חוטי החשמל בתוך הקיר כדי לקבל מראה אסתטי ונקי יותר, אך אפשרות זו מייקרת את עלות הפרויקט וכמובן תאריך אותו.
 • סוג הנקודה שיש להתקין
  הוספת שקע חשמלי רגיל היא העבודה המהירה והזולה ביותר ומכאן המחיר מתייקר לפי סוג השקע. שקע כוח ישיר יהיה מעט יקר יותר ואילו שקע תלת פאזי יהיה היקר מכולם מכיוון שהוא דורש חיבור מיוחד והתעסקות גדולה יותר.
 • תשתית
  אי אפשר לראות את חוטי החשמל השונים שעוברים אצלך בקירות ולכן כשהחשמלאי יגש להזיז נקודת חשמל הוא יצטרך להבין מה המרחקים בין הנקודות השונות והאיזורים בהם חוטי החשמל עוברים. ככל שהמרחקים גדולים יותר והתשתית מסובכת יותר (קווי חשמל שעוברים ליד קווי תקשורת או מים) כך עלות ההזזה תתייקר.

כמה עולה להתקין נקודת חשמל?

נקודת חשמל
התקנת נקודת חשמל , בעלות סבירה

כפי שכתבנו בסעיף הקודם יש מקרים שונים שמשפיעים על עלות נקודת חשמל, ישנם לא מעט גורמים אשר משפיעים על מחיר התקנת נקודת חשמל וזו הסיבה שאנחנו ממליצים לך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי שנוכל לייעץ לך בחינם וללא התחייבות על הזזת נקודת חשמל אצלך בבית. המחיר ההתחלתי עבור שירות התקנה של נקודת חשמל בבית או בדירה מתחיל מ 200 שקלים אך יש לציין ובמידה ותזדקקו להתקנה של מספר שקעים נוכל לספק לכם הנחה משמעותית וכך לחסוף אפילו יותר כסף עבוד ההתקנה.

לאחר שהסברנו לך את כל המורכבויות הכרוכות בהזזת נקודה נמליץ לך לערוך סקר שוק במהלכו יתקבל קנה מידה משוער לעלות הפרויקט הספציפי שלך וכך ההחלטה שלך תהיה מושכלת וחסכונית יותר. כאן המקום לציין שכל החשמלאים שלנו בפורטל חשמלאים IL הם חשמלאים מוסמכים בעלי רישיונות בתוקף מטעם משרד התמ"ת, עובדים עם ציוד החשמל המתקדם והבטוח ביותר וכמובן – זמינים עבורך בכל שעה ביממה!

לייעוץ חינם עם מומחה להתקנת נקודות חשמל חייגו: 055-977-9950

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר
התקנת נקודת חשמל החל מ 200 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
הוספת נקודת חשמל בדירה החל מ 200 ₪ לנקודה
התקנת נקודת חשמל כולל חציבה החל מ 350 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודה למזגן החל מ 250 ₪
החלפת חוטי חשמל החל מ 250 ₪
התקנת נקודה לטלפון החל מ 199 ₪
בדיקת חשמל החל מ 200 ₪
התקנת נקודה לכיריים החל מ 250 ₪

לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

בחיי היומיום, אנו משתמשים במגוון רחב של מוצרי חשמל וכל יום מצטרפים עוד ועוד מוצרים לחיינו. שימוש בכבל מאריך או במפצלים למיניהם אינה בטוחה ומסוכנת לשימוש. לכן ההמלצה היא להתקין נקודת חשמל תקנית.

icon

התקנת נקודת חשמל מתחילה ב200 ש"ח אך המחיר משתנה בהתאם לתנאי העבודה, התקנה שמצריכה חציבה בקיר ותיקון תייקר את העלויות.

icon

שקע תלת פאזי הוא שקע מיוחד המסוגל להעביר צריכה של 25 אמפר ומשמש לחיבור מכשירים צורכי אנרגיה בכמות גבוהה.

icon

הזמן הטוב ביותר הוא כאשר משפצים את הדירה, אך ישנם מקרים שלא ניתן לחכות כגון החלפת שקע שרוף או התקנה של שקע למכשירי חשמל חדשים.
דילוג לתוכן