072-3930-875

שירות לקוחות 7\24

נקודת חשמל

להצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים

הייתרונות שלנו:

שאלה שמעסיקה את רובנו היא עלויות תיקוני החשמל בבית ובכלל כמה חברת חשמל לוקחת לנו על כל קילו וואט חשמל. חשוב לנו לציין כי עלות התקנת נקודת חשמל משתנה בהתאם לזמן ביצוע העבודה, למקום ביצוע העבודה, לקושי החשמלאי לתפעול מערכת החשמל, ולמשתנים נוספים..

עלות נקודת חשמל
התקנת נקודת חשמל ע"י חשמלאים מומלצים

הגעתם לשלבים האחרונים של תכנון השיפוץ או הבנייה, עכשיו אתם צריכים להתחיל ולקבוע את תכנית החשמל המתוכננת. כאשר מתכננים בנייה, שיפוץ או הרחבה של הבית, בכל סדר גודל, חייבים לבצע לפני התחלת השיפוץ תמחור ריאלי ושפוי של השיפוץ כולו. לפעמים, קל ונוח יותר לקבל הערכה כללית על השיפוץ בלי לרדת לפרטים, אבל אז, ברגע האמת מגלים שהמחירים גבוהים הרבה יותר ממה שחשבנו לכתחילה והשיפוץ כולו יכול להיתקע בשלביו האחרונים. כדי לתכנן היטב את עלות השיפוץ, חשוב לשים דגש רב על עלות כל ההתקנות הנדרשות במערכת החשמל. לרוב, שיפוץ הבית, מצריך התקנה של נקודות חשמל חדשות או שינוי והוזזה של נקודות קיימות. חשוב לתכנן ולחשב את כל השינויים הללו לפרטים. בבית חדש, לפעמים יש צורך להוסיף נקודות חשמל חדשה שאינה כלולה בתוכנית הדירה אך נדרשת לכם.

תכנון נקודות חשמל בבית, חייב להיות מותאם לצרכים שלכם ולאופן בו אתם מתכוונים להציב את הרהיטים ומוצרי החשמל, תכנון לקוי של נקודות החשמל יכול ליצור מצבים לא נוחים ולא פרקטיים כמו מתג חשמל המוצב מאחורי ארון, או שקע חשמלי מוצב מאחורי ספרייה. כדי לחסוך בצורך להעביר נקודות חשמל אחרי הבנייה או השיפוץ, כדאי מאוד לתכנן את כל נקודות החשמל בבית על פי הצרכים והעיצוב המתוכנן.

כמה עולה להתקין נקודות חשמל?

נקודת חשמל
התקנת נקודת חשמל , בעלות סבירה

באופן עקרוני, ישנם כמה סוגים של התקנת נקודות חשמל, כאשר ישנה אבחנה ברורה בין המחיר של התקנת נקודת חשמל בבית חדש לבין העברה או הוספה של נקודת חשמל בבית קיים. כמו כן, התקנה של נקודות חשמל למזגן עולה יותר מהתקנת נקודת חשמל רגילה.

עלות נקודת חשמל לבנייה, נקבעת על פי כמות העבודה הנדרשת לביצוע ההתקנה וכן על פי סוג נקודת החשמל המותקנת. על מנת להעריך מראש את עלות התקנת כל נקודות החשמל בית, מקובל להיעזר ב"מחירון דקל". על פי המחירון ניתן לקבל הערכה של המחיר של התקנת נקודת חשמל בבית חדש או ישן, מחיר של הוספת נקודת חשמל, העברת נקודת חשמל .

בפורטל החשמלאים, תוכלו לקבל הצעות מחיר לביצוע התקנת נקודות חשמל בכל סדר גודל, החל מהתקנת נקודת חשמל בודדת בבית חדש וכלה בהעברת נקודת חשמל ממקום למקום והסרת נקודת חשמל מיותרת.

מחירים של נקודות חשמל

באופן כללי, ניתן לומר שהמחיר לתקנת נקודת חשמל נע בין 200 ל-300 שקלים לנקודה בודדת, הן עבור מתג לתאורה והן עבור שקע חשמל. עובדה המצריכה חיווט בקיר גבס עולה כ-300 שקלים וחיווט בתוך קיר בלוקים, הוא יקר יותר ועולה כ-450 שקלים בממוצע. התקנה של נקודת חשמל למזגן, עולה בים 500 ל-600 שקלים.

תכנון מוקדם של העלויות

נקודות חשמל הן למעשה עלי הכותרת של מערכת החשמל הביתית. בעת התקנת נקודות חשמל יש לקחת בחשבון את אופי הבית או המבנה, ולהתאים את הנקודות לצרכי הבית והחיים בו. תיכנון נקודת החשמל בקפידה, תביא לייעול מערכת החשמל ולנוחות השימוש בה.

מכיוון שבעת התקנת נקודות חשמל, נדרש הידע והניסון שתוכלו למצוא אצל החשמלאים שלנו חשמלאים בתל אביב.

חשוב מאוד לחשב מראש את כל נקודות החשמל שאתם מעוניינים להתקין, בין אם מדובר בבית חדש ובין אם מדובר בשיפוץ בית ישן המצריך חישוב של עלויות ההעברה של נקודות החשמל ממקום למקום. תכנון קפדני של העלויות תוכלו לבצע באמצעות פורטל החשמל שמאפשר לכם לבקש הצעות מחיר ממספר קבלני חשמל ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר

דילוג לתוכן