תיקון דוד שמש

הגוף חימום מקצר, צריך להחליף טרמוסטאט, הלך הפלאנג', האבנית סותמת את הקולט, הצנרת נוזלת וכו', הם חלק מהתקלות שהחשמלאי תמיד חוזר עליהן. אך בואו נעשה סדר בדברים.

דודי שמש הם בדרך כלל אמינים ולא ממהרים להתקלקל, בטח לא בשנים הראשונות לתפקודם. תיקוני דודי שמש הם פשוטים וזולים מאוד ביחס להחלפה של הדוד, שיכולה להגיע לפי עשרה מהתיקון.

תיקון דודי שמש – גוף חימום חשמלי

התיקון הנפוץ ביותר בקרב דודי שמש, הוא תיקון גוף החימום. גוף החימום מתקלקל בגלל האבנית שמצטברת עם עבודת הדוד ואיחסון המים. תיקון הגוף החשמלי הוא פשוט, ולא כרוך בפתיחת הדוד. ניתן פשוט לשלוף את גוף החימום מהדוד ולהחליף גוף חימום חדש. בד"כ החלפת גוף החימום תביא יחד איתו להחלפת הפלאנג'.

תיקון תמרוסטט של דודי שמש

תיקון התרמוסטט פשוט, מכיוון והוא נמצא מחוץ לדוד, ולכן גם בתיקונו אין צורך לפתוח את הדוד. בד"כ התרמוסטט מתקלל בעקבות שחיקה משימוש רב. ישנתם מקרים שפשוט איכותו של הטרמוסטט ירודה.

תיקון נזילת דודי שמש

בכל אופן, נזילה עלולה להביא לקצר. ישנם שני גורמים לנזילות – גוף הדוד עצמו (המיכל). והפלאנג'. תיקון גוף דוד שמש עצמו, בלתי אפשרי, ובמצב כזה מחליפים לדוד שמש חדש, לעומת זאת, תיקון הפלאנג' הוא פשוט, ניתן לשלוף אותו ולהחליף בחדש.


Call Now Button דילוג לתוכן