תפריט סגור

תיקון דוד שמש

הגוף חימום מקצר, צריך להחליף טרמוסטאט, הלך הפלאנג', האבנית סותמת את הקולט, הצנרת נוזלת וכו', הם חלק מהתקלות שהחשמלאי תמיד חוזר עליהן. אך בואו נעשה סדר בדברים.

דודי שמש הם בדרך כלל אמינים ולא ממהרים להתקלקל, בטח לא בשנים הראשונות לתפקודם. תיקוני דודי שמש הם פשוטים וזולים מאוד ביחס להחלפה של הדוד, שיכולה להגיע לפי עשרה מהתיקון.

תיקון דודי שמש – גוף חימום חשמלי

בעיית תיקון דוד מקצר היא בעיה ידועה בקרב דודי שמש, הוא תיקון גוף החימום. גוף החימום מתקלקל בגלל האבנית שמצטברת עם עבודת הדוד ואיחסון המים. תיקון הגוף החשמלי הוא פשוט, ולא כרוך בפתיחת הדוד. ניתן פשוט לשלוף את גוף החימום מהדוד ולהחליף גוף חימום חדש. בד"כ החלפת גוף החימום תביא יחד איתו להחלפת הפלאנג'.

תיקון תמרוסטט של דודי שמש

תיקון התרמוסטט פשוט, מכיוון והוא נמצא מחוץ לדוד, ולכן גם בתיקונו אין צורך לפתוח את הדוד. בד"כ התרמוסטט מתקלל בעקבות שחיקה משימוש רב. ישנתם מקרים שפשוט איכותו של הטרמוסטט ירודה.

תיקון נזילת דודי שמש

בכל אופן, נזילה עלולה להביא לקצר. ישנם שני גורמים לנזילות – גוף הדוד עצמו (המיכל). והפלאנג'. תיקון גוף דוד שמש עצמו, בלתי אפשרי, ובמצב כזה מחליפים לדוד שמש חדש, לעומת זאת, תיקון הפלאנג' הוא פשוט, ניתן לשלוף אותו ולהחליף בחדש.

יש לכם בעיה בדוד שמש? המים לא מספיק חמים? גם ביום חם אתם מרגישים שהמים קרים שלא מספיקים למקלחת?  כנראה שיש לכם בעיה בדוד השמש.

בעיות בדוד שמש הם עניין נפוץ ביותר. דודי השמש מועדים לתקלות שונות, חלקן קלות וניתנות לפתרון מידי ומהיר וחלקן מורכבות הדורשות החלפת חלקים בתוך הדוד. כדי לאתר את הבעיה ולפתור אותה, מומלץ להזמין חשמלאי מומחה לתיקון דודי שמש.

בעיות אופייניות לדודי שמש:

  1. סתימת הקולטים כתוצאה מהצטברות אבנית– כתוצאה מכך, המים פחות חמים. יש צורך לנקות את הקולטים ולפתוח את הסתימה.
  2. נזילות בצנרת– פיצוץ בצנרת, נזילות בחיבורים וכו'. יש צורך להחליף חלקים פגומים על מנת לעצור את הנזילות.
  3. נזילת מהדוד עצמו– עשויה להתרחש כאשר הדוד ישן. נזילה מעידה על כך שהדוד אינו אטום ולכן לא מחמם היטב. במקרים מסוימים אין ברירה אלא להחליף את הדוד עצמו.
  4. גוף חימום – קלקול בגוף החימום, גורם לכך שהמים לא מתחממים מספיק. יש צורך להחליף את גוף החימום, התרמוסטט והפלאנצ'.
  5. קצר בדוד– כאשר מדליקים את הדוד, יש קצר המערכת החשמל. לצורך התיקון יש צורך להזמין חשמלאי מומחה שיזהה את מקור התקלה ויבצע את התיקון הנדרש.
חשמלאי דוד שמש
חשמלאי דוד שמש

לא כל חשמלאי הוא מומחה תיקון דודי שמש ולא כולם יודעים להתמודד עם הבעיות האופייניות לדודי שמש. לכן, במקרה שאתם חושדים בבעיה בדוד, המים לא מספיק חמים, המים נגמרים מהר מידי, הדוד מקצר וכו', עליכם למצוא חשמלאי מומחה לדודי שמש. בפורטל החשמלאים, תוכלו למצוא מבחר גדול של חשמלאים בהתמחויות מקצועיות שנות. בין היתר תוכלו למצוא רשימה של חשמלאי דודי שמש.

הפורטל תוכלו להתרשם מההמלצות על החשמלאים ולהזמין חשמלאי מומחה שיאתר את הבעיה במקצועיות ויעניק לדוד טיפול תכליתי ומקצועי. כל החשמלאים המומלצים בפורטל הם חשמלאים מקצועיים, אמינים, בעלי תעודות המעידות על הכשרתם המקצועית.

פורטל החשמלאים מאגד בתוכו רשימה מתעדכנת של חשמלאים מומחים בתחומי החשמל השונים כגון חשמלאי דוד שמש, חשמלאי מוסמך, חשמלאי בודק ועוד.. תוכלו למצוא בפורטל חשמלאי לכל מטרה וצורך על פי חלוקה למקצועות החשמל השונים. בין היתר תוכלו למצוא רשימה של חשמלאים לדודי שמש, שזוהי ההתמחות המקצועית שלהם.

חשמלאי דודי חשמל
חשמלאי דודי חשמל

החשמלאים המומחים המופיעים בפורטל החשמלאים, נבדקו ומאושרים על ידינו כבעלי מקצוע איכותיים, בעלי תודעת שירות גבוהה, אמינות ויושרה מקצועית. כאשר אתם מזמינים חשמלאי שמופעי בפורטל, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבעל המקצוע שיגיע אליכם, מומחה בתחומו ויבצע עבודה אמינה ומקצועית.

072-3930-875 דילוג לתוכן