תפריט סגור

חשמל חכם

מה הוא חשמל חכם? מה התועלת שלו בביתנו? מה מצריכה התקנתו וכיצד בכלל יכול לסייע לנו בהתנהלות הביתית שלנו?

נתחיל מההתחלה – הסבר על חשמל חכם:

חשמל חכם בבית
שליטה מרחוק – חשמל חכם בבית

החשמל החכם למעשה מניע את הבית ואחראי על כולו. כמו שהדם נע בעורקים שלנו בגוף ומגיע מהלב לכלל האיברים, כך גם החשמל החכם, המתפעל למעשה את כל הבית. החשמל החכם הינה מערכת מתוחכמת ומחודשת, כשבבסיסה מחשבי בקרה, לוח חשמלי גדול ומפסקים. מערכת של חשמל חכם יש לתכנן מראש יחד עם תכנון הבית, שכן יש לפרוש רשת החשמל במהלך או טרם הבנייה. אם זאת, בעקבות ההתפתחויות הטכנולוגיות, ניתן להקים רשת חשמל חכם על פני רשת החשמל הקיימת, כך שניתן "להחכים" הבית גם לאחר בנייתו.

על מה יכול לשלוט החשמל החכם?

כמעט על כל מוצרי הבית החשמליים הקיימים: מערכות אבטחה ואזעקה, תאורה, תריסים חשמלאיים, דוד חשמלי, דלתות וחלונות, מזגנים, מערכת ההשקיה הממוחשבת, שער חשמלי, מצלמות וידאו ותנורי בישול.

מה יעילותו של חשמל חכם ?

במרבית המקרים, על פי דרישת הלקוח, החשמל החכם מסונכרן עם הטלפון הנייד באמצעות האינטרנט, כך שניתן למשל להדליק הדוד החשמלי עוד בזמן שאנו בעבודה, או להזכר באמצע חופשה ארוכה ששכחנו להשקות הגינה, ולהפעיל את ההשקייה הממוחשבת. מערכת חשמל מאפשרת הפעלת מערכות החשמל בבית ממקור מרכזי כגון שלט חכם, מסכי מגע, מרכז בקרה, אייפון, מחשב וכדומה. כך, למשל, ניתן לכבות במכה אחת את כל המכשירים החשמלאיים בבית, או להדליק התאורה במידה ואנו שבים בלילה ולא מעוניינים להכנס לבית חשוך. שכחתם להקליט את הסדרה האהובה שלכם ונתקעתם בישיבה בעבודה? הדליקו הטלויזיה באמצעות השליטה מרחוק, ובצעו ההקלטה.

חשמל חכם
תיקון והתקנת מערכות חשמל חכם לבית או לעסק

יתרנון נוסף לחשמל החכם בא לידי ביטוי בכך שיכול להוביל לחיסכון בהוצאות החשמל, שכן ניתן לכבות מכשירים חשמלאיים רבים בבית, או את כולם יחד, באמצעות הפעלה מרחוק. כמו כן, ניתן לכוון החשמל החכם כך שבמידה ולמשל לא מזהה תנועה בחדר באמצעות חיישנים, המזגן או האור ייכבו.
במידה ובחרת להתקין חשמל חכם לבית, עליך להעזר בחשמלאי מוסמך ביותר, שידע לבצע החיבורים הנכונים ובכך להמנע מתקלות מיותרת, שכן לעיתים, התקלה הקטנה ביותר עשויה להוביל לכך שתמצא את עצמך ללא חשמל כלל בכל הבית, ואתה לא מעוניין להתמודד עם כך בחודשי הקיץ החמים או בלילות חורף קרים.

לצורך כך, איגדנו בפורטל שלנו חשמלאים מומחים ומוסמכים, בעלי ניסיון רב שנים בהתקנה של מערכות חשמל חכם בבתים. עבודתם היא ללא רבב, כפי שתוכל לראות בחוות הדעת הרבות שנכתבו על כל אחד ואחד מהם. כמו כן, דאגנו להכניס לפורטל חשמלאים מקצוענים, בעלי ותק, ידע ורישיון בתחומם.
אם בחרת להתקין חשמל חכם בביתך, אל תתפשר על החשמלאי שיבצע העבודה, וקח לרישות ביתך את הטוב ביותר. אהיה סמוך ובטוח כי עבודה טובה תוביל לתוצאות חיוביות, ולתחום ממנו תוכל להסיר דאגה, שכן תהיה סמוך ובטוח כי תחום זה יתפקד כראוי בביתך, ולא תאלץ להתמודד עם תאורה שנדלקת מעצמה בשלוש בלילה, טלויזיה שבאופן מחאתי מסרבת להדלק, מזגן העובד על חימום בחום יולי אוגוסט או דלת המסרבת להיפתח לביתך.

072-3930-875 דילוג לתוכן