תפריט סגור

חשמל חכם

התקנת מערכת חשמל חכם לבית שתקפיץ את איכות החיים שלך
חשמל חכם היא מערכת בקרה שתאפשר לך לשלוט במגוון מערכות החשמל שבבית שלך בקלות וביעילות. באמצעות חשמל חכם ניתן להפעיל מיזוג אוויר וחימום רצפה, להרים ולהוריד תריסים חשמליים, להדליק את הדוד ואפילו לכבות שקעים מסוימים! הקידמה מעולם לא הייתה נגישה, קלה ומשתלמת יותר!

התקנת מערכת חשמל חכם לבית בפריסה ארצית

מערכת חשמל חכם מתקינים אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – טיפול בכל סוגי עבודות החשמל במקום אחד!
שירות התקנת מערכת חשמל חכם מחיר החל מ – 250 ₪
חשמלאי מוסמך להתקנת מערכת חשמל חכם בעל רישיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות מקצועי מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי להתקנת מערכת חשמל חכם לבית חייגו: 055-977-9950

התקנת מערכת חשמל חכם

כיצד עובדת מערכת חשמל חכם?

מערכת חשמל רגילה מזרימה חשמל מהרכזת שברחוב דרך לוח חשמל אל מוצרי החשמל השונים אצלך בבית. חשמל חכם לוקח את החשמל מהרכזת ומעביר אותו דרך בקרים שנמצאים בלוח חשמל חכם ובכך מאפשר שליטה דיגיטלית במוצרי החשמל שלך. מעבר לכך, מערכת חשמל חכם מגיעה עם אפשרויות התאמה אישית של הדלקה וכיבוי של מוצרי חשמל כמו למשל תכנית חזרה מהעבודה – ברגע שהמערכת תגיע לשעה מסוימת ביום היא תדע להדליק אורות חמים ורגועים, מיזוג האוויר יתחיל לעבוד בטמפרטורה מוגדרת מראש ואפילו מערכת הסאונד שלך תתחיל לפעול ברגע שנכנסת בדלת.

חשמל חכם בתקן KNX

היות ומדובר בחשמל, שבידיים לא מיומנות עלול להיות מסוכן, המערכת מגיעה עם תקן מיוחד הנקרא KNX. התקן הזה אושר ב-2006 על ידי מכון התקנים הישראלי ולכן מותר להשתמש בו בבתים בישראל. התקן הזה מאפשר לבצע סינרגיה בין מוצרי חשמל בבית כשכל מוצר KNX חייב לעבור אישור אצל איגוד ה-KNX העולמי כך שרמת הבטיחות של השימוש בו גבוהה מאוד.

כל הסיבות להתקין חשמל חכם KNX בבית שלך

מעבר לנוחות המתבקשת, מערכת חשמל חכם לבית יכולה לעזור לך לנצל את מערכות החשמל שלך בצורה היעילה והחסכונית ביותר. לא יקרה לך מצב בו מוצרי חשמל ימשיכו לעבוד ולבזבז חשמל כי שכחת לכבות אותם!

שליטה מלאה במערכות החשמל שלך

מערכת ה-KNX מאפשרת לך לשלוט בתאורה, מיזוג האוויר, תריסים, וילונות, שעון שבת, סקיילייטים, מערכות אבטחה ושליטה מרכזיות, דרך מערכת ה-KNX בלבד!

תזמון הדלקה וכיבוי

היות וכל מערכות החשמל שלך כפופות למערכת שליטה ובקרה אחת, ניתן לתזמן את ההפעלה והכיבוי שלהן לפי הצרכים הספציפיים שלך. כיבוי והדלקה של אורות, שקעים, מיזוג אוויר, טיימר לדוד חשמלי וכל מה שאי פעם חשבת עליו במערכת אחת!

חיסכון בחשמל

תזמון נכון של מערכות החשמל שלך יוריד את רמת הצריכה של החשמל ובכך יחסוך לך לא מעט כסף. באמצעות מערכת ה-KNX כולם ידעו מתי הדוד הופעל ולכמה זמן, המדיח ומכונת הכביסה יוכלו לעבוד בזמנים מוגדרים מראש וכמובן כל האורות שבבית יוכלו להיכבות בלילה ללא התערבות יד אדם.

חשמל חכם אלחוטי

מערכת חשמל חכם נוספת פועלת בצורה אלחוטית ויכולה להיות פתרון מצוין עבור אנשים שמכירים את עולם הדיגיטל ומתפעלים בצורה טובה סמארטפון. חשמל חכם אלחוטי מבוסס על מערכת החשמל הקיימת שלך כך שאין צורך בשיפוץ ובהתקנה של מערכת חדשה, אלא אך ורק בהתקנה של שקעים חכמים שיודעים "לדבר" עם לוח חשמל חכם שיושב בארון התקשורת שלך.

ישנן 2 טכנולוגיות חשמל חכם אלחוטי שמאושרות לשימוש בישראל – האחת משדרת בתדר 2.4 ג'יגה הרץ (כמו ה-Wifi שלך) ואחת ב-916 ג'יגה הרץ (Z-Wave) המיועדת לשימוש ברשת בית חכם בלבד. אנחנו ממליצים לך להתקין את רשת ה-Z-Wave מכיוון שהיא לא תופסת תדר קיים ומשתמשת בתקשורת אך ורק ברגע שנשלחות אליה פקודות, כך שהיא לא מעמיסה על ה-Wifi הקיים אצלך בבית.

איך לבחור מערכת חשמל חכם לבית?

שתי המערכות מעולות ויעניקו לך שדרוג משמעותי באיכות החיים ולכן אין באמת הבדל ביניהן למעט אחד – מצב הבית שלך.
אם הבית שלך עומד לפני שיפוץ כך שממילא הקירות ומערכת החשמל שלך יחשפו, אנחנו נמליץ לך על מערכת החשמל החכם KNX. במידה ויש לך יכולות טכנולוגיות טובות והבית שלך לא הולך לעבור שיפוץ בקרוב, כדאי לך להתקין חשמל חכם אלחוטי עם טכנאי מוסמך שיאפשר לך לשלוט בבית מרחוק ודרך אפליקציה.

לייעוץ חינם עם חשמלאי להתקנת חשמל חכם בבית חייגו: 055-977-9950

כמה עולה מערכת חשמל חכם?

מערכות אלו לא זולות, אבל בהחלט שוות את איכות החיים שהן תספקנה לך. מחיר מערכת חשמל חכם תלוי מאוד במערכת עצמה וכמובן בהתקנה שלה כך שבמידה ובחרת במערכת חשמל חכם KNX אך הבית לא נמצא בשיפוץ כרגע, יש להכניס את עלויות שבירת הקירות והרצפות. מעבר לכך, בניגוד להתקנה של כל מוצר חשמלי אחר כאן יש צורך לתכנן נכון את התקנת המערכת כדי לנצל אותה במלואה ולמנוע מצב בו מפספסים נקודת חשמל או חיבור של מוצר חשמלי כזה או אחר.

מחירון התקנת חשמל חכם

סוג השירות מחיר
התקנת שעון לדוד חשמל החל מ 250 ₪
התקנת מצלמות אבטחה החל מ 250 ₪
הזזת נקודת חשמל החל מ 199 ₪
התקנת נקודה למזגן החל מ 250 ₪
החלפת שקע חשמל החל מ 250 ₪
החלפת ארון חשמל החל מ 1400 ₪
בדיקת חשמל החל מ 200 ₪
התקנת אזעקות החל מ 250 ₪

שאלות נפוצות

icon

כל אחד יכול ליהנות ממערכת חשמל חכמה וליהנות משליטה מלאה במערכת החשמל הביתית באופן דיגיטלי מכל מקום.

icon

התקנת מערכת של חשמל חכם בבית מעניקה לכם שליטה על מכשירי החשמל השונים ע"י הפעלתם מרחוק או ע"י תזמון הפעלתם לשעה מסוימת כמו דוד מים חשמלי, מזגן ועוד

icon

התקנת מערכת חשמל חכם ביתית עולה החל מ250 ש"ח ע"י חשמלאי מוסמך.

icon

ישנם שני סוגים של מערכת חשמל חכם והן שונות באופן החיבור שלהם. האופציה הראשונה היא מערכת חשמל KNX (חיבור קווי) והאופציה השנייה היא מערכת חשמל אלחוטית.
דילוג לתוכן