תפריט סגור

דוד מקצר

תיקון דוד מקצר מהרגע להרגע ובזול!
דוד מקצר בחורף הוא מטרד רציני שפוגע באיכות החיים. כשהמעלות בחוץ צונחות, כל מה שאנחנו רוצים הוא להגיע הביתה ולהתפנק במקלחת רותחת ומנחמת, אבל הדוד מקצר והורס לנו את הפנטזיה. אבל אל דאגה, החשמלאים שלנו יכולים להגיע אליך תוך זמן קצר ולבצע תיקון דוד מקצר במהירות, ביעילות וכמובן במחירים משתלמים במיוחד!

תיקון לדוד מקצר – שירות בפריסה ארצית

תקלות חשמל פותרים אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – טיפול בכל סוגי תקלות החשמל במקום אחד!
שירות תיקון דוד מקצר מחיר החל מ – 250 ₪
חשמלאי מוסמך לתיקון דוד מקצר בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות תיקון של דוד מקצר על ידי מומחים מהיום להיום

לייעוץ חינם עם חשמלאי לתיקון דוד מקצר חייגו: 055-977-9950

תיקון דוד מקצר

רגע לפני הזמנת שירות של תיקון דוד מקצר

היות ומדובר בעונת החורף, ככל הנראה שישנה כמות גדולה של מוצרי חשמל שפועלים במקביל ולכן ההמלצה שלנו, רגע לפני הזמנת תיקון דוד מקצר כפי שעושים גם לפני תיקון של מזגן מקצר, היא לנסות לכבות מספר מכשירי חשמל ואז להדליק מחדש את הדוד. במידה והדוד עדיין מקצר, אנחנו כאן לעזור.

מתי להזמין חשמלאי לתיקון דוד מקצר?

הגורמים לדוד מקצר מתחילים כבר בהתקנת הדוד עצמו. אם אנשי המקצוע שהגיעו להתקין את הדוד אינם חשמלאים מוסמכים ואין להם מספיק ניסיון, הם עלולים לגרום לקצר שיכול להוביל לשריפה ולסיכון חיים ולכן גם כאן, אנחנו תמיד ממליצים לעבוד עם אנשי מקצוע בעלי רישיונות והסמכות ממשרד התמ"ת.

גורמים נוספים שגורמים לדוד מקצר
הדוד הוא מכשיר חשמלי מורכב מכיוון שהוא ניזון מחשמל אך מכיל בתוכו מים. הניגוד הזה לעיתים מוביל לקצרים במערכת החשמל שלו כך שהגורמים לקצר בדוד הם מאוד מגוונים.

הדוד מקצר בבוקר או בגשם
שמת לב שהדוד מקצר אך ורק כשיורד גשם או מיד בבוקר? זו תקלה נפוצה ומוכרת שנגרמת ממגע של מים (גשם וטל) בחוטים חשופים של הדוד. הסיבה שלא נתקלת בכך עד הגשם הראשון היא שהדוד עבד בתנאי יובש ובשמש ורק עכשיו מתגלים הכשלים בבידוד חוטי החשמל השונים.

תקלה בתרמוסטט
רכיב זה הוא המפקח של הדוד ותפקידו לעצור את חימום המים לאחר שהם הגיעו לטמפרטורה מסוימת (לרוב 60-70 מעלות). היות והוא ממוקם מחוץ לדוד, הוא חשוף לפגעי מזג האוויר ויכול להתקלקל די בקלות מה שעלול להוביל לפיצוץ של הדוד כתוצאה ממים רותחים מדי. זו הסיבה שאנחנו ממליצים להזמין שירות של תיקון דוד מקצר ברגע הראשון שזיהית את התקלה הזו.

תקלה בגוף החימום
המים בישראל מכילים אבנית שמתחילה להצטבר על גוף החימום ומונעת ממנו לחמם את המים כמו שצריך. הפעולה המתמשכת הזו גורמת לדוד להתאמץ מדי ולבסוף להתקלקל כי המים אף פעם לא מגיעים לטמפרטורה הנכונה שנקבעה על ידי התרמוסטט.

נזילת מים
עם הזמן, חלקי האיטום של הדוד נשחקים ועלולה להתחיל נזילה שבמגע עם החשמל תגרום להפסקת חשמל מיידית.

תקלה במתג ההפעלה של הדוד
התקלה הקלה והפשוטה ביותר בדרך כלל תנבע מחוטי חשמל ישנים שהתפוררו ועכשיו נוגעים זה בזה ומקצרים את הבית דרך מתג ההפעלה או הטיימר של הדוד שהותקן.

מה לעשות כשהדוד מקצר?

אנחנו תמיד מסתכלים על תקלות כדבר חיובי מכיוון שהן מלמדות אותנו איך להתנהג להבא כדי לא להגיע אליהן שוב. יש לנו כמה המלצות שבאמצעות מספר פעולות פשוטות יוכלו לחסוך לך הזמנת תיקון דוד מקצר.

  • ניקוי תקופתי של מערכת הדוד
    בגלל שהדוד תקוע על הגג, אנחנו לא חשופים למצב שלו ולכן מומלץ להזמין טכנאי דוודים אחת לשנה שיציץ בדוד וגם בנקודות החשמל ויעזור לך למנוע תקלות עתידיות.
  • שימוש בסנן אבנית
    המים בישראל מכילים כמות יחסית גבוהה של אבנית שעם הזמן מצטברת על גוף החימום ועלולה לגרום לו להישרף. התקנה של סנן אבנית תעזור למנוע את ההצטברות הזו ותאריך את חיי גוף החימום.

לייעוץ חינם עם חשמלאי לתיקון דוד מקצר חייגו: 055-977-9950

כמה עולה תיקון דוד מקצר?

סוגי התקלות השונות משפיעים על תמחור פתרון התקלה ולכן קשה לקבוע מחיר אחיד לכולן. יחד עם זאת, המומחיות והניסיון שלנו בתור חשמלאים מוסמכים מאפשרים לך ליהנות משירות מקצועי, איכותי ומהיר במחירים נמוכים ומשתלמים במיוחד!

מחירון עבודות חשמל

סוג השירות מחיר
ביקור חשמלאי מוסמך החל מ 200 ₪
החלפת גוף חימום בדוד החל מ 350 ₪
החלפת תרמוסטט לדוד שמש החל מ 250 ₪
החלפת מתג לדוד החשמל החל מ 200 ₪
החלפת פלאנג לדוד החל מ 550 ₪
התקנת שעון לדוד החל מ 250 ₪
החלפת מפסק לדוד החל מ 200 ₪
התקנת טיימר לדוד חשמל החל מ 250 ₪
תיקון קצר חשמלי החל מ 250 ₪

לקוחות ממליצים:

דילוג לתוכן