תפריט סגור

החלפת פלאנג לדוד

החלפת פלאנג לדוד מעכשיו לעכשיו!
הדוד דולק שעות אבל משום מה המים לא חמים? ככל הנראה שהלך לך הפלאנג' בדוד והגיע הזמן להחליף אותו. החשמלאים שלנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, כולל בשבתות ובחגים, כך שהחלפת פלאנג' לדוד שלך יכולה להתבצע מתי שנוח לך! מחכים לך במוקד ההזמנות עם הצעת מחיר מדויקת ומשלמת במיוחד שתחזיר לך את המים החמים במהירות!

החלפת פלאנג לדוד בפריצה ארצית

החלפת פלאנג לדוד עושים אך ורק בעזרת חשמלאי מוסמך – טיפול בכל סוגי עבודות החשמל במקום אחד!
שירות החלפת פלאנג לדוד מחיר החל מ – 550 ₪
חשמלאי מוסמך בעל רשיון בתוקף לעבודות חשמל
שירות החלפת פלאנג לדוד על ידי מומחים מהיום להיום

לייעוץ חינם להחלפת פלאנג לדוד חייגו: 072-3930-875

החלפת-פלאנג-לדוד

מה זה אומר החלפת פלאנג' לדוד?

פלאנג' הוא לא רכיב אחד אלא הוא מעין תושבת אשר עליה מורכבים גוף החימום והתרמוסטט של הדוד שלך. זו הסיבה שלא תמיד יהיה צורך להחליף את כל הפלאנג' אלא רק חלק מהרכיבים שעליו כמו התרמוסטט וגוף החימום. לאחר בדיקת חשמל, אנחנו כן נמליץ לך להחליף את הפלאנג' במידה והוא בן יותר מארבע שנים, מה שאומר שגם הרכיבים עליו בני ארבע שנים והגיע הזמן להחליף את כולם כדי לוודא שהדוד שלך יעבוד בצורה תקינה וישרת אותך כמו שצריך. לאחר החלפת הפלאנג', אינסטלטור מקצועי ינקה את האבנית שהצטברה אצלך בדוד ללא תשלום!

החלפת פלאנג' לדוד – איך בוחרים פלאנג' נכון לדוד שלך?

היות והפלאנג' הוא מעין תושבת, קיימים בשוק פלאנג'ים אוניברסליים שמתאימים לרוב סוגי הדוודים. יחד עם זאת, אם הדוד שלך עדיין באחריות, כדאי לך לבחור בפלאנג' שמיוצר על ידי חברת הדוודים שלך כדי לא לפגוע בה. אמנם פלאנג' אוניברסלי יחסוך לך מעט במחיר, אבל אנחנו בהחלט ממליצים לך לרכוש פלאנג' מקורי כדי שהכל ישב כמו שצריך בדוד.

איך מתבצעת החלפת פלאנג' בדוד?

תהליך החלפת הפלאנג' כולל שלושה שלבים אשר אסור לדלג עליהם או לעבור אותם בדרך שונה מהדרך הזו:

הפסקת זרם החשמל לדוד
אנחנו לא צריכים לפרט יותר מדי על החשיבות של ניתוק חשמל ממקור מים כמו דוד, אבל בהחלט ממליצים לך לוודא עם החשמלאי שהוא באמת ניתק את הדוד.

ריקון הדוד ממים
המים שמגיעים אל הדוד מחנוכיית המים מועברים בלחץ גבוה כדי שיצליחו לעלות את כל קומות הבניין ולכן הדבר השני שיש לעשות הוא לסגור את ברז המים הראשי. לאחר הניתוק, החשמלאי צריך לרוקן את הדוד למרזב כדי לא לגרום להצפה או לשבירה של רעפים.

החלפת פלאנג' בדוד
השלב האחרון הוא פשוט שליפה של הפלאנג' והחלפתו בחדש. לצערנו, בגלל מקרי עבר, אנחנו ממליצים לך לבקש את הפאלנג' הישן כדי לוודא שהוא באמת הוחלף.

טיפים להחלפת פלאנג' לדוד

כדי לעזור לך לצלוח את החלפת הפלאנג' בשלום וללא הוצאות מיותרות, גיבשנו עבורך מספר טיפים:

  • אין הבדל במחירי הפלאנג' בין דוד חשמל לדוד שמש.
  • החלפת פלאנג' כרוכה בהחלפת תרמוסטט וגוף חימום ולכן הכל צריך להיות כלול במחיר.
  • מומלץ לוודא שהפלאנג' ושאר הרכיבים בעלי תו תקן.
  • אחריות על הפלאנג' כוללת את כל הרכיבים של הפלאנג' וצריכה להיות תקפה לפחות לשנה אחת.

כמה עולה החלפת פלאנג' לדוד?

מחיר החלפת פלאנג' תלוי בשני גורמים עיקריים – הנגישות לדוד שלך ובחברה אשר מייצרת את הפלאנג'. אם הדוד שלך ממוקם על גג רעפים ולכן הגישה אליו תהיה מסורבלת או שהוא נמצא רחוק ממיקום של נקודת חשמל, מה שיאריך את זמן העבודה ויגרום להתייקרות. מעבר לכך, כל חברה מייצרת פלאנג' משלה ולכן יכול להיות שפלאנג' אוניברסלי לא יתאים לה – כמו לדוגמא חברת אמקור אשר מחייבת התקנה של פלאנג' מהתוצרת שלה שמן הסתם יקר יותר מפלאנג' אוניברסלי. בנוסף, גם זמן ביצוע העבודה משפיע על המחיר הסופי (לילה, חג או שבת) אך אנחנו כאן להרגיע אותך ולהזמין אותך להתקשר אלינו כדי לקבל הצעת מחיר רזה, מדויקת וכמובן – משתלמת במיוחד להחלפת פלאנג' לדוד שלך!

מחירון החלפת פלאנג' לדוד

סוג השירות מחיר
החלפת פלאנג לדוד החל מ 550 ₪
תיקון דוד שמש החל מ 200 ₪
איתור ותיקון קצר חשמלי החל מ 250 ₪
בדיקת הארקה החל מ 330 ₪
תיקון דוד מקצר החל מ 250 ₪
החלפת מפסק החל מ 250 ₪

לקוחות ממליצים:

דילוג לתוכן