תפריט סגור

מחירון חשמלאים

מחירון פורטל חשמלאי משקף עבורכם את המחיר עבור חשמלאי מוסמך בהתאם למחירים הכלליים בתחום.

מחירון עבודות על לוחות חשמל


התקנת לוח חשמל חד פאזי
החל מ 1400 ₪

התקנת לוח חשמל תלת פאזי
החל מ 2300 ₪

איתור תקלת חשמל
החל מ 330 ₪

החלפת שקע תלת פאזי
החל מ ₪220

התקנת מפסק פחת – חד פאזי
החל מ ₪220

התקנת מפסק פחת – תלת פאזי
החל מ ₪250

התקנת מפסק זרם ראשי – תלת פאזי
החל מ ₪280

החלפת ממסר פחת
החל מ 330 ₪

תיקון מגעים בלוחות חשמל
החל מ 199 ₪

מחירון נקודות חשמל


התקנת נקודת חשמל
החל מ ₪180

התקנת נקודת חשמל + חציבה
החל מ 350 ₪

הזזת נקודת חשמל
החל מ 199 ₪

התקנת נקודת כוח (מזגים, כביסה, מיבש , כיריים)
החל מ 250 ₪

החלפת נקודת שקע חשמל
החל מ ₪180

התקנת נקודת חשמל חדשה -חיווט חיצוני
החל מ ₪220

התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס
החל מ ₪220

נקודת חשמל חדשה -חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים.
החל מ ₪400

התקנת נקודה תלת פאזית למזגן
החל מ ₪450

התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק
החל מ ₪400

שקעים ומפסקים


החלפת שקע
החל מ 199 ₪

החלפת מפסק
החל מ 250 ₪

החלפת מפסק לתריס חשמלי
החל מ 250 ₪

החלפת מפסק שקע נגד מים
החל מ 199 ₪

החלפת מפסק לדוד
החל מ 199 ₪

החלפה והתקנת דימר
החל מ 199 ₪

 

גופי תאורה


התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד
החל מ 199 ₪

התקנת גוף תאורה
החל מ 250 ₪

התקנת ספוטים
התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד
החל מ 199 ₪

 

מחירון חשמלאים כללי


ביקור חשמלאי מוסמך
החל מ ₪200

החלפת מאוור תקרה
החל מ 199 ₪

ביקור חשמלאי בשעות הלילה
החל מ 300 ₪

החלפת טיימר לדוד
החל מ 249 ₪

בדיקת הארקה
החל מ 330₪

המחירים המתוארים הם כלליים בלבד , המחיר המדויק ימסר על ידי בעל המקצוע בלבד

מחירון חשמלאים חשוב הן ללקוחות המזמינים את שירות החשמלאי וכמובן גם לבעלי המקצוע בעצמם. מחירון עבודות חשמל יעניק לכם פרספקטיבה נכונה של המחירים הממוצעים בשוק על עבודות חשמל. המחירון מיועד גם ללקוחות על מנת לקבל מושג מדויק על המחיר שעליהם לשלם עבור סוג העבודה הנדרשת, לקבלנים הצריכים לשלם לחשמלאי חיצוני על עבודות חשמל שונות וגם לבעלי המקצוע על מנת להציע ללקוחותיהם את המחיר הממוצע על סוג עבודות החשמל הנצרכות עבורם.

מה הוא מחירון עבודות חשמל?

מחירון עבודות חשמל הוא מסמך המציג את מחירון חשמלאים מוסמכים בארץ ישראל. במחירון מצויינות סוג עבודות החשמל השונות המבוצעות על ידי חשמלאים כמו למשל מחיר ביקור חשמלאי, התקנת שקעים, החלפת פקק, התקנת לוחות חשמל או נקודות תאורה ועוד מגוון רחב של עבודות חשמל שונות המבוצעות על ידי אנשי המקצוע המורשים לכך. במחירון יצויינו סוג העבודות ומחיריהן בטווח מחירים מינימלי ומקסימלי. באמצעות מחירון זה יוכלו החשמלאים והלקוחות ליהנות ממידע מדויק של מחיר עבודות חשמל שונות בבית או בבית העסק.

מי משתמש במחירון חשמלאים?

במסמך מחירון חשמל יוכלו להשתמש גם הלקוחות וגם בעלי המקצוע. מחירון חשמלאים 2020 יתאים לקבלני שיפוצים ובניין הנדרשים באופן תדיר לשתף פעולה עם חשמלאים מוסמכים לעבודות חשמל שונות ולשם כך עליהם לתת הצעת מחיר ללקוחות. בנוסף אנשים פרטיים הנצרכים לתקן תקלות חשמל ורוצים לדעת מה הוא מחירון עבודות חשמל בבית יכולים גם הם להיעזר במסמך מחירון חשמלאי. כמו כן בעלי המקצוע הנדרשים להעניק שירות עבודות חשמל ללקוחותיהם ורוצים לשמור על טווח מחירים ממוצע יכולים גם הם להיעזר במידע של מחירון חשמל.

ביקור חשמלאי מוסמך

כאשר מזמינים איש מקצוע מוסמך כדאי להצטייד קודם לכן במידע מקדים שיסייע להבנת טווח מחיר ביקור חשמלאי. למשל ביקור חשמלאי בשעות היום יעלה פחות מביקור חשמלאי בשעות הלילה. ביקור חשמלאי בשעות הלילה יעלה בין 250 (הסכום המינימלי) ל- 300 שקלים (הסכום המקסימלי). טווח המחירים הנ"ל יוכל לסייע ללקוחות בהחלטה האם להזמין ביקור חשמלאי ביום או בלילה, בהתאם לחומרת הבעיה. בנוסף לכך על ביקורת של חברת החשמל ישלם הלקוח סכום גבוה יותר הנע בין 700 ל- 750 שקלים. באמצעות מחירון חשמלאים 2020 יוכלו הלקוחות לקבל מושג מדוייק יותר על הסכומים המעודכנים ביותר שעליהם לשלם עבור ביקור חשמלאי.

מחירים של עבודות חשמל

ישנם סוגים שונים של עבודות חשמל הנדרשות לביצוע אך ורק על ידי חשמלאים מוסמכים. אנשי מקצוע ללא רישיון או תעודות הסמכה אינם נחשבים חשמלאים מוסמכים ולכן לא כדאי לעבוד מולם. חשמלאי מוסמך מודע לחשיבות נקיבת מחיר ממוצע המותאם למסמך המציין מחירים לעבודות חשמל. למשל התקנת נקודת חשמל חדשה בחיווט חיצוני תעלה פחות מאשר התקנת נקודת חשמל בתעלה, או בקיר רגיל. אך אם אתם צריכים התקנת נקודת חשמל בקיר גבס המחיר יהיה זהה למחיר התקנת נקודת חשמל בחיווט חיצוני. כדאי מאוד לבדוק את סוג העבודה הנדרשת מול המחירים הממוצעים על מנת לקבל החלטות חכמות יותר ולדעת מי החשמלאי הנכון והאמין ביותר עבורכם.

אמינות ושקיפות בשירות

מחירון עבודות חשמל מספק הן לבעלי המקצוע והן ללקוחות אופציה לשקיפות מלאה ואמינות השירות של בעלי המקצוע. כמובן שטווח המחירים נע בין מינימלי ומקסימלי על מנת לאפשר לחשמלאים בעלי וותק וניסיון לגבות מחיר בהתאם לשירות המקצועי אותו הם מציעים. שימוש במסמך מחירון חשמלאי מוסמך מספק ידע מקדים ונוחות במתן השירות של הלקוחות ושל בעלי המקצוע.

מחירון עבודות חשמל הוא הפתרון המעולה ביותר לצורך האישי של כל אדם לדעת מה טווחה המחירים הממוצעים עבור העבודות הנדרשות לו. בנוסף מחירון זה מאפשר לבעלי המקצוע לדרוש את הסכומים הנכונים ביותר עבור עבודתם.
לקוחות ממליצים:

שאלות נפוצות

icon

מחיר הזמנת חשמלאי מתחיל מ 250 שקלים, במידה ותזדקקו לחשמלאי בזמן חירום ובשעות הערב לילה המחיר יעלה ל 350 שקלים.

icon

שירות בנושא לוח חשמל מהקטן ביותר כמו תיקון מגעים מחתיל מ 199 שקלים, במידה ותזדגגו להתקנה של לוח חד פאזי למשל המחיר יקפוץ ל 1400 שקלים או התקנת לוח תלת פאזי יעלה 2300 שקלים.

icon

התקנת מקודת חשמל בודדת עולה 180 שקלים, ישנם התקנות של נקודות הכוללת חציבה שמחירם יהיה 350 שקלים.

icon

בעזרתנו ניתן להחלפיף שקעים החל מ 199 שקלים, ניתן להחליף מפסקים לדודדימר מפסקים נגד מים ועוד
דילוג לתוכן